UK Kings Prague – Black Dogs Budweis 0:4 (kon.)
UK Kings Prague
0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
Black Dogs Budweis
Úterý 17.10.2023, 18:30 • Praha - Strašnice, ŠKODA ICERINK • Univerzitní liga ledního hokeje • 4. kolo

Je konec! UK Kings Prague doma prohrávají s Black Dogs Budweis 0:4. Hosté šli do vedení v 9. minutě, to JAN VAVŘÍK uspěl v osobním souboji a dostal se na ose hřiště do úniku, který završil forhendovou střelou nad beton, 1:0. Neuběhla ani minuta hry a JAN JANOCH vystřelil z první puk v přesilovce forhendem pod víko, 2:0. Domácí hráli ve druhé periodě čtyři přesilové hry. Dokonce měli k dispozici i výhodu pět na tři. Jenže při vlastním oslabení dvakrát inkasovali. Ve 35. minutě chyboval Volf ve vlastním pásmu a jeho minelu potrestal TOMÁŠ VOCHOZKA forhendem na vzdálenější tyčku, 0:3. No a to nebylo ze strany Black Dogs všechno, ve 39. minutě totiž, opět v oslabení hostů, JIŘÍ KUBEŠ překonal Nováka po pěkné souhře, 0:4. Třetí třetina přinesla další domácí střelecké trápení, výborného Ludvíka se UK v šedesáti minutách hry překonat nepodařilo. Black Dogs Budweis jsou tak po třech kolech stoprocentní (20:49:25)

59:51
    Vochozka měl před sebou volný puk, ale přes hokejky domácích hráčů nevystřelil.

59:31
    Vavřík se zamotal do puky na útočné modré. Je tady další ofsajd Black Dogs.

59:16
    Na ledě propukly emoce. Hra je přerušena.

59:16
    Krchov poslal touš do jízdy na Matouše Masopusta, ten byl ale bráněn obráncem.

58:45
    Je tady ofsajd domácích, do kterého se dostal Málek.

58:33
    Hra se po icingu Nováka stěhuje před domácí branku.

58:15
    Hradil jel po pravé straně, ale jeho pokus z pravého kruhu šel vysoko na branku Ludvíka.

57:57
    Je tady další zakázané uvolnění ze strany Black Dogs.

57:39
    Už je to domácí boj o čestný úspěch.

57:11
    Martínek jel po pravé straně, ale byl přišpendlen na mantinel obráncem Black Dogs.

56:38
    Vochozka poslal forhend z pravého kruhu a halou zazněla tyčka branky Nováka.

56:08
    To vypadalo na vysokou hůl domácího hráče, ale hraje se dál.

55:57
    Ludvík raději přikryl touš do své lapačky. Bude se vhazovat po pravici Ludvíka.

55:39
    Domácím to prostě dnes není souzeno. Ve velké šancí po brejku tři na jednoho selhal domácí Kucharčík.

55:16
    Svoboda si klepal o puk na levém kruhu, ale ten k němu nedoklouzal.

54:44
    Icing UK, hra se vrací před domácí branku.

54:38
    Oba týmy si v krátkém čase vyměnily držení puku, ale střelu na branku jsme neviděli.

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 9. Vavřík (Š.), 10. Janoch (M., Novák), 36. Vochozka, 39. Kubeš (M.)

UK Kings Prague: Novák (Pícl) – Gebell, Vávra, Oborník, Klinger, Dlabola (A), Chmiel, Piskač – Rudolph, Hradil, Volf (A), Málek, Glitta, Čmejla (C), Jindra, Sochor, Krchňák, Martínek, Moucha.
    Trenér: Aleš Hybner

Black Dogs Budweis: Ludvík (Dvořák) – Svoboda (A), Kubeš, Hrůša, Krtek, Hail, Novák, Hubáček, Kohout, Anderle, Janoch, Masopust, Kaisler, Vochozka (A), Pinkas, Chocholoušek, Vavřík, Krcho, Rolínek, Kovaříček, Masopust M. (C).
    Trenér: David Oulík

Rozhodčí: Jan Raška – Jan Raška, Natalie Bublová