Žilina B – Púchov 6:2 (kon.) | Spiš. N. Ves – Humenné 2:3 (kon.) | Dolný Kubín – L. Mikuláš 2:2 (kon.)
Prešov – Petržalka 1:1 (kon.) | KFC Komárno – Trebišov 2:0 (kon.) | Malženice – Myjava 2:1 (kon.)
FK Spišská Nová Ves
2:3 (0:2)
FK Humenné
sk Sobota 21.10.2023, 14:30 • Mestský štadión Sp. N. Ves • MONACObet liga • 13. kolo

Dnešný duel končí stavom 2:3. Humenčania viedli po prvom dejstve stavom 0:2, keď sa presadili v 4. minúte Ján Dzurík a v 40. minúte Hugo Ahl. Spišská Nová Ves dokázala nájsť dvojnásobnú odpoveď v podaní Jakuba Škovrana v 61. a v 64. minúte. Netrvalo dlho a Humenné zvýšilo stav na 2:3 prostredníctvom Viktora Maťaša. Spišská Nová Ves sa snažila do konca zápasu urobiť to, čo bolo v jej silách, no z dnešného zápasu na domácej pôde si neodnášajú žiadne body. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok soboty. (16:23:44)

90+3

90+3
    Janečkov center nenašiel svojho adresáta v šestnástke. Knurovský loptu prikrýva.

90+2
    Škovran bol faulovaný, pravdepodobne posledná príležitosť pre Spišiakov.

90+1
    Kamenického lopta do šestnástky. Domáci hráči sa dostali do hlavičkového zakončenia, ktoré však mieri vedľa ľavej tyče.

90+1
    Hostia boli na dostrel, no v postavení mimo hry sa ocitol Horváth.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje 3 minúty.

90
    Striedanie v tíme FK Humenné:
    z ihriska odchádza Hugo Ahl, prichádza Horváth.

90
    Martinkova strela bola zblokovaná. Spišiaci to ešte budú skúšať centrom do šestnástky, no čas sa im kráti pomerne rýchlo.

89
    Reiter sa dopustil útočného faulu. Lopta pre Spišiakov.

88
    Zekucia sa dopustil útočného faulu na jedného z obrancov Humenného. Duel sa nám pomaly bude končiť, čím sa znižujú šance Spišiakov na vyrovnanie.

85
    Avetisian vypálil spoza šestnástky, no bol to skôr priateľský pozdrav, pretože jeho pokus letel priamo do náručia Baláža.

84
    Žltá karta pre tím FK Humenné (Holp).

82
    Arbiter Micheľ si všimol, kto začal strkanicu. Bol to Hugo Ahl, a tak majú loptu Spišiaci.

81
    Gonda si pomohol v súboji s Maťašom rukami. Opäť Humenné pri lopte.

80
    Zekucia si pomohol nedovoleným zákrokom proti Maťašovi, čím stratil loptu. Tú budú mať v moci Humenčania.

78
    Avetisian a jeho strelecké zakončenie spoza šestnástky. Baláž mal trochu problémy s jeho zneškodnením, no napokon ju chytá.