Bohunice – Hodonín 0:3 (kon.) | Uh. Brod – Ostrava B 0:3 (kon.) | Start Brno – Karviná B 2:3 (kon.)
Blansko – Frýdlant n/O 4:1 (kon.) | Hlučín – Uničov 1:1 (kon.)
FC Hlučín
1:1 (0:0)
SK Uničov
Sobota 21.10.2023, 17:00 • Městský fotbalový stadion Hlučín • Moravskoslezská fotbalová liga • 12. kolo

Skončilo utkání 12. kola MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín pouze remizoval s SK Uničov 1:1. Sledovali jsme aktivní utkání z obou stran, hrálo se o hodně a taky tomu odpovídalo nasazení. Uničov se dostal do vedení v třiapadesáté minutě, kdy proměnil pokutový kop Ambrozek. O čtyři minuty bylo srovnáno, Kolaska si naběhl na centr a chladnokrevně zakončil. Poté měly oba celky své šance, hráči zápasu jsou ale jednoznačně brankáři, kteří podrželi svůj tým. Aktuálně tedy vede tabulku MSFL Baník před Uničovem o pět bodů. (18:58:23)

90+5

90+5
    Buchvaldek poslal centr na přední tyč, Praus v těžké pozici nezakončil přesně.

90+4
    Rohový kop pro Hlučín, teď už je jisté, že to bude poslední šance.

90+4
    Mariáš v Hlučíně. Další žlutá karta, tentokrát ji vídí za faul Javůrek a Hlučín má v posledních sekundách standartní situaci.

90+3
    Sklenář na straně hostů musel zatáhnout za záchrannou brzdu a vidí žlutou kartu.

90+3
    Uničov aktuálně drží míč na polovině soupeře a to jim vyhovuje. Z posledních minut je patrné a zřejmé, že s bodem budou více spokojeni hosté.

90+2
    Za zdržování hry vidí žlutou kartu hostující brankář Kvapil.

90+1
    Střídání v týmu SK Uničov:
    ze hřiště odchází Vybíral, přichází Saňák.

90+1
    Hlučín dostal míč do šestnáctky, k míči se dostal Kvapil a uklidnil hru.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Blížíme se do závěrečného finiše, ani jeden z týmů zatím nedokázal vstřelit vedoucí branku a největší radost z toho má Baník, který oboum týmům odskočí.

89
    Žlutou kartu vidí domácí Kovala, který fauloval na polovině hřiště.

88
    Centr do šestnáctky menší závar přinesl, brankář Kvapil ale dokázal míč vyboxovat do bezpečí. Následně si domácí hráči v kombinaci neporozuměli a o míč přišli.

87
    Buchvaldek svou aktivitou vybojoval další standartní situaci, tentokrát z levé strany. Hlučín znovu přeřadil na vyšší rychlost, Uničov se zuby nehty brání.

86
    Hlučín na polovině soupeře, aktuálně tlačí svého soupeře a snaží se rozhodnout zápas.

85
    Po standartní situaci se dostal k zakončení Praus, jeho pokus ale minul prostor mezi třemi tyčemi.

85
    Další žlutá karta, tentokrát jí vidí za nevybíravý zákrok hostující Koutný. Standartní situace pro domácí z podobné pozice, ze které už jednou skórovali.

84
    Domácí trenér Ondřej Smetana je rozzlobený a hlavní rozhodčí mu uděluje žlutou kartu.