Real Sociedad – Mallorca 1:0 (kon.) | Getafe – Real Betis 1:1 (kon.) | Sevilla – Real Madrid 1:1 (kon.)
Celta Vigo – Atlético 0:3 (kon.)
Getafe CF
1:1 (1:1)
Real Betis
Sobota 21.10.2023, 16:15 • Coliseum Alfonso Pérez (Getafe) • Španělská LaLiga • 10. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou! (18:27:38)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:6. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:11.

Je konec! V souboji dvou celků Getafe a Betisu, které v letošním ročníku již čtyřikrát remizovaly, jsme dnes vítěze zase nepoznali.
    Do zápasu však skvěle vstoupili hosté, kteří se hned v první minutě také dostali do vedení, a to když si Marc Roca vyměnil míč s Iglesiasem a střelou na přední tyč překonal gólmana Soriu. v 17. minutě jsme ale měli vyrovnáno, a to když centr nejlepšího nahrávače Getafe dopravil do sítě hlavou nejlepší střelec domácího celku Borja Mayoral. Na konci první půle byla hra často přerušována, z čehož vypramenilo i šest žlutých karet.
    Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, ve 47. minutě nebezpečně pálil Greenwood, celé zařízení však anglický fotbalista přestřelil. Celý druhý poločas se jinak nesl ve znamení nějakých náznaků šancí na obou stranách, ale ani šance Maty, ani pokus Mayorala v brance neskončil. Určitě největší příležitost druhé půle měli v 81. minutě domácí, do přihrávky na Latasu však na poslední chvíli skočil Chadi Riad a zabránil tak skoro jistému gólu Getafe. V poslední nastavené minutě pak mohl rozhodnout Borja Iglesias, v rozhodující moment však podklouznul a zakončit tak nedokázal.

90+5

90+4
    V posledních sekundách mohl rozhodnout po parádní přihrávce Henriqueho Borja Iglesias, v rozhodujícím momentu podklouznul a branku tak netrefil!

90+4
    Iscův centr byl velmi nepodařený, zápas pomalu spěje k remízovému zakončení.

90+3
    Po průniku Ezalzúlího budou hosté rozehrávat roh.

90+2
    Centr z pravé strany Betisu směřuje pouze do rukavic Davida Sorii.

90+2
    V průběhu druhé nastavené minuty mají míč u svých kopaček hosté.

90+1
    A právě před chvílí zmiňovaný Chadi Riad odkopává i další centr Isca z pokutového území.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Před Borjou Iglesiasem hlavičkuje na svého brankáře stoper Riad, který dnes odehrál také velmi slušné utkání.

89
    Unikajícího Luize Henriqueho zastavil Nemanja Maksimović pouze za cenu žlutého napomínání.

89
    Juana Iglesiase zradilo zpracování, naštěstí pro něj však Miranda odehrává míč pouze do autu.

88
    Juan Latasa se daleko s míčem nedostal, do breku spěchají znovu hosté.

87
    Po rohovém kopu hlavičkoval jeden ze stoperů hostujícího celku, jeho pokus však míří hodně mimo.

86
    Dalším hřišníkem teď byl José Carmona, který na půli hřiště přidržel Isca a vidí žlutou kartu.

85
    Autové vhazování rozehráli domácí velmi rychle a pokračují tak v obléhání šestnáctky soupeře.