Alkmaar – Aston Villa 1:4 (kon.) | FC Ballkani – Astana 1:2 (kon.) | Fenerbahce – Ludogorec 3:1 (kon.)
Gent – Breidablik 5:0 (kon.) | KÍ Klaksvík – Olimpija Lublaň 3:0 (kon.) | Lille – Slovan Bratislava 2:1 (kon.)
Lugano – Club Bruggy 1:3 (kon.) | Aberdeen – PAOK 2:3 (kon.) | Bodö/Glimt – Besiktas 3:1 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Plzeň 0:1 (kon.) | Fiorentina – Čukarički 6:0 (kon.) | Frankfurt – Helsinki 6:0 (kon.)
Genk – Ferencváros 0:0 (kon.) | Trnava – Nordsjaelland 0:2 (kon.) | Zrinjski Mostar – Legia 1:2 (kon.)
Aberdeen FC
2:3 (0:0)
PAOK Soluň
Čtvrtek 26.10.2023, 21:00 • Pittodrie Stadium (Aberdeen) • Evropská konferenční liga • Skupina G

Soluň předvedla v Aberdeenu impozantní obrat! Ještě dvacet minut před koncem prohrával řecký celek 0:2, ale potom zápas otočil třemi góly. Ten vítězný dal v šesté minutě nastavení z penalty Stefan Schwab. (22:57:29)

Držení míče: 37% : 63%.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:4.
    Rohy: 2:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 8:10.
    Soluň předvedla v Aberdeenu impozantní obrat!

90+7
    90+6. Stefan SCHWAB - 2:3

90+6
    PAOK právě vstřelil branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je STEFAN SCHWAB.

90+5
    Žlutá karta pro tým Aberdeen FC (Slobodan Rubežić).

90+5
    Penalta pro PAOK Soluň!

90+2
    Žlutá karta pro tým PAOK Soluň (William Troost-Ekong).

Střídání v týmu PAOK Soluň:
    ze hřiště odchází Taison, přichází Kiril Despodov.

73
    Střídání v týmu Aberdeen FC:
    ze hřiště odchází Jamie McGrath, přichází Leighton Clarkson.

72
    ze hřiště odchází Bojan Miovski, přichází Duk.

72
    ze hřiště odchází Dante Polvara, přichází Jonny Hayes.

Lukáš Jasoněk

Branky: 50. Miovski (MacKenzie), 58. Polvara (Miovski) – 73. Despodov (Konstantelias), 84. Vieirinha, 90+6. Schwab (pen.)

Karty:   90+5. Rubežić (ABE) – 38. Schwab (SOL), 90+2. Troost-Ekong (SOL)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 8:10.
    Aberdeen FC: Roos – Devlin, Gartenmann, Rubežić, Jensen – MacKenzie, Polvara (72. Hayes), Shinnie (C), Barron, McGrath (73. Clarkson) – Miovski (72. Duk).
    Náhradníci: Doohan – Dadia, R. Duncan, Guèye, Milne, MacDonald, Williams, Sokler, Marshall.

Trenér: Barry Robson.

PAOK Soluň: Kotarski – Vieirinha (C), Troost-Ekong, Koulierakis, R. Soares (63. Baba) – Tsingaras (63. Ozdojev), Schwab – A. Živković, Konstantelias, Taison (73. Despodov) – Thomas (64. Samatta).
    Náhradníci: Talichmanidis, Ž. Živković – Lyratzis, Kędziora, Murg, Michailidis, Tzimas, Vrakas.