Bohunice – Rosice 1:1 (kon.) | Zlínsko – Hlučín 1:0 (kon.) | Ostrava B – Frýdek-Místek 1:1 (kon.)
Uh. Brod – Hodonín 1:2 (kon.) | Blansko – Uničov 4:1 (kon.) | Start Brno – Zlín B 0:3 (kon.)
FC Zlínsko
1:0 (1:0)
FC Hlučín
Pátek 17.11.2023, 11:00 • Hřiště Lutín, Lutín • Moravskoslezská fotbalová liga • 16. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou! (13:20:58)

Dnešní duel sledovalo 200 diváků.

Duel 16. kola mezi Zlínskem a hosty z Hlučína končí za stavu 1:0 pro domácí.
    Jedinou a nakonec rozhodující brankou byla trefa z 19. minuty, kdy si centr z levé strany srazil do vlastní sítě obránce Vojtěch Kolaska. Ještě v první půli mohl vyrovnat Wala, avšak jeho pokus vykopl z brankové čáry Denis Dziuba.
    Hned v úvodu druhého poločasu měl obrovskou šanci kapitán Hlučína Mládek, avšak ztroskotal na parádním zákroku Marka Kaliny. V 68. minut pak mohl zvýšit vedení otrokovického celku Jakub Sova, ale centr z levé strany usměrnil jen vedle pravé tyče. Závěr zápasu se nesl ve snaze hostů o vyrovnání, avšak brankář Kalina svůj celek velmi podržel.

90+5

90+5
    Na druhé straně zasáhl před Iličem Murin, ale Zlínsko bude vhazovat.

90+4
    Další nákop za obranu letěl do ofsajdu na Zajíčka, odkopává domácí gólman.

90+4
    Krakovčík odehrává raději před Dostálem na další roh.

90+3
    Danovu střelu zblokoval obránce Hlučína.

90+2
    Po rohu ale bl faulovaný Dziuba, także Hlučín zase musí o balon zabojovat.

90+2
    Střelecký pokus Aririerisima ztečován i přes nesouhlas domácích na rohový kop.

90+1
    Aririerisim faulovaný na půli hřiště Robertem Russmannem, Hlučín rozehrává.

90
    Brankář Kalina si sebral nepřesný balon od hráčů Hlučína, Zlínsko se blíží k výhře.

90
    Střídání v týmu FC Zlínsko:
    ze hřiště odchází Kašpárek, přichází Rožek.

89
    Střelu Dominika Mládka zblokoval Jakub Sova, následně balon odkopává co nejdále Dano.

88
    Obrovskou chybu Murina v rozehrávce málem potrestali domácí, avšak Dano pálí vysoko nad.

87
    Domácí brankář Marek Kalina vidí žlutou kartu za zdržování.

87
    ze hřiště odchází Waclawik, přichází Ilič.

86
    Hlučín mohl vyrovnat, ale v první moment zasáhl brankář Kalina, tom druhém zase pálí Moučka vedle branky!