Bohunice – Rosice 1:1 (kon.) | Zlínsko – Hlučín 1:0 (kon.) | Ostrava B – Frýdek-Místek 1:1 (kon.)
Uh. Brod – Hodonín 1:2 (kon.) | Blansko – Uničov 4:1 (kon.) | Start Brno – Zlín B 0:3 (kon.)
ČSK Uherský Brod
1:2 (0:0)
FK Hodonín
Pátek 17.11.2023, 14:00 • Stadion na Lapači • Moravskoslezská fotbalová liga • 16. kolo

Máme za sebou velmi divoké utkání, ve kterém domácí Brod padl s Hodonínem 2:1.
    Po 1. poločasu byl stav 0:0.
    Ve druhém poločase rozhodčí rozehrál karetní mariáš a zápas nezvládl.
    V 51. minutě dostal červenou kartu brankář Somberg, kterého v 54. minutě následoval Dressler. V 66. minutě šli domácí do vedenéí, když se trefil Laskovjan. V 71. minutě dostal červenou kartu Novotný. Hosté v minutě 74.vyrovnali zásluhou Langera. V 80. minutě obdržel červenou kartu Michalec. Hosté v 90. minutě stav otočili a v závěru obdržel ještě červenou kartu Mančík. Stav tak byl 2:1. (16:04:10)