Anaheim – Los Angeles 2:5 (kon.) | San Jose – Montreal 2:3 (1:2 po s.n.) | Buffalo – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Ottawa – NY Islanders 3:5 (kon.) | Carolina – Tampa 2:8 (kon.) | Florida – Winnipeg 0:3 (kon.)
Dallas – Calgary 4:7 (kon.) | Minnesota – Colorado 2:3 (kon.) | Seattle – Vancouver 1:5 (kon.)
NY Rangers – Boston 7:4 (kon.) | Los Angeles – Montreal 4:0 (kon.)
Florida Panthers
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Winnipeg Jets
Sobota 25.11.2023, 02:00 • Amerant Bank Arena, Sunrise • NHL

Hezké ráno a u dalšího onlajnu z NHL se budu těšit. (04:47:25)

3. Nikolaj Ehlers (WPG) 1+0

Dnešní duel mezi Floridou a Winnipegem byl spíše defenzivním. Panthers hráli lépe prvních 10 minut. Poté přebrali otěže zápasu hokejisté z Winnipegu. Ti dnes hráli skvěle z obrany a nepouštěli soupeře k větším šancím. A když ano, tak tam byl skvělý Hellebuyck . I domácí gólman se blýskl, protože nebýt jeho, tak Winnipeg vyhrál větším rozdílem. Na střely to bylo nerozhodně 32:32, ale Jets byli mnohem produktivnější.

59:30
    Winnipeg má puk v své moci, přičemž kombinuje v pásmu Floridy. Je rozhodnuto.

58:40
    Jets dohrávají zápas v pásmu domácích. Bobrovskij zpátky v brance.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty poslední třetiny.

57:33

57:20
    Tchakuk dorážel. Hellebuyck nemohl zasáhnout, ale pomohli mu obránci.

57:00
    Florida pokračuje v přesilové hře.
    56:10 Adam LOWRY - 0:3

56:10
    5/6
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ADAM LOWRY. Asistence: Mason Appleton a Dylan Samberg.

Samberg vybojoval puk a házel jej z vlastní třetiny ven. Ten se ale zastavil na holi Aplletona, který jej předal Lowrymu. Ten zajel za červenou čáru, počkal si poslal puk do prázdné klece před jednoho bránícího hráče.
    Lowry A., Appleton M., Samberg D., Pionk N., Hellebuyck C.
    Bennett S., Barkov A., Tkachuk M., Verhaeghe C., Luostarinen E., Montour B.

56:00
    Domácí se usadili před Hellebuyckem, ale nic z toho nevytěžili.

55:33
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets:
    Vladislav Naměstnikov – 2 min., zdržování hry / porušení pravidel při vhazování.

Florida bude hrát v 6 proti 4.

55:30
    Niederreiter mohl rozhodnout zápas, ale netrefil branku.

55:00
    Florida odvolala Bobrovskiho z branky. Teď to zkusí s 6 hráči v poli.

54:42
    Oba celky v plném počtu.

54:30
    Žádná větší šance ani na jedné straně.

53:30
    Hraje se ve 4 a Winnipeg nikam nespěchá.

Karel Geba

Branky a nahrávky: 18. Niederreiter (Samberg, Appleton), 52. Ehlers (Perfetti, Naměstnikov), 57. Lowry (Appleton, Samberg)

Florida Panthers: Bobrovskij (Stolarz) – Forsling, Ekblad (A), Mikkola, Montour, Ekman-Larsson, Balinskis – Rodrigues, Barkov, Reinhart (A) – Verhaeghe, Bennett, M. Tkachuk (A) – Luostarinen, Lundell, Cousins – Gadjovich, Stenlund, Lomberg.
    Trenér: Paul Maurice

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Schmidt – Connor, Iafallo, Scheifele (A) – Perfetti, Naměstnikov, Ehlers – Niederreiter, Appleton, Lowry (C) – M. Barron, D. Gustafsson, Jonsson Fjällby.
    Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: Hebert, Pollock – Kovachik, McNamara