Havířov – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.) | Benátky n/J – Cheb 5:2 (kon.) | Ústí n/L – Mostečtí Lvi 2:3 (kon.)
Šumperk – Vel. Meziříčí 11:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Vyškov 1:4 (kon.) | Kopřivnice – Technika Brno 8:3 (kon.)
Opava – SHKM Hodonín 4:1 (kon.) | Hronov – Řisuty 6:4 (kon.) | Chomutov – Děčín 3:4 (1:2 po s.n.)
Nový Jičín – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Písek 2:3 (po pr.) | Vrchlabí – Kobra 2:3 (kon.)
Letňany – Příbram 3:4 (kon.)
po s.n. (1:2)
Piráti Chomutov
3:4 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0)
HC Děčín
Sobota 25.11.2023, 17:30 • ROCKNET ARÉNA, Chomutov • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:02:08)
    Ondřej SÝKORA - 3:4
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Děčín.
    Autorem vítězného nájezdu je ONDŘEJ SÝKORA.
     
    5. série
    1:2
    Milan KOSTOUREK neproměňuje, netrefil ani bránu.
     
    5. série
    1:2
    Ondřej SÝKORA proměňuje po excelentním blafáku!
     
    4. série
    1:1
    Petr ERET neproměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Jan SMOLA neproměňuje, skvělou práci odvedl Altrichter.
     
    3. série
    1:1
    Viktor HÜBL neproměňuje, nepropašoval puk na přední tyč.
    Tomáš NEZBEDA
     
    3. série
    1:1
    Tomáš NEZBEDA proměňuje, prosadil se po opravdu nádherné kličce!
     
    2. série
    1:0
    Tadeáš SVOBODA neproměňuje, blafák mu nevyšel.
     
    2. série
    1:0
    David TŮMA neproměňuje. Tůma přestřelil.
    František LUKEŠ
     
    1. série
    1:0
    František LUKEŠ proměňuje. Domácí asistent kapitána prostřelil brankáře na přední tyč.
     
    1. série
    0:0
    Tomáš FAIGL neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    63:15
    Eret pálil ze střední vzdálenosti, ale bránu neohrozil.
     
    61:12
    Hosté v plném počtu.

    Michal Luxa

    Daniel Fekets

    Pavel Budař

    Branky a nahrávky: 20. T. Svoboda (Hübl, Lukeš), 26. Lukeš (Hübl, Seemann), 47. Eliáš (Lukeš, Eret) – 21. T. Nezbeda (O. Sýkora), 34. Smola (Faigl, D. Tůma), 59. D. Tůma (Faigl, D. Kučera), rozh. náj. O. Sýkora

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Tomáš Faigl (DEC)
    1:0   František Lukeš (CHM)
    2. série:
    1:0   David Tůma (DEC)
    1:0   Tadeáš Svoboda (CHM)
    3. série:
    1:1   Tomáš Nezbeda (DEC)
    1:1   Viktor Hübl (CHM)
    4. série:
    1:1   Jan Smola (DEC)
    1:1   Petr Eret (CHM)
    5. série:
    1:2   Ondřej Sýkora (DEC)
    1:2   Milan Kostourek (CHM)


    Piráti Chomutov: Altrichter (A. Horák) – Březák, Havel (A), Eliáš, Seemann, Záruba, Váchal, F. Hynek – T. Svoboda, Hübl (C), Lukeš (A) – M. Tůma, Eret, J. Svoboda – Zajíček, Kostourek, Stehlík – Chrpa, Koblížek, Mála.
    Trenér: Martin Pešout

    HC Děčín: M. Petrásek (Lavinger) – Vl. Brož (A), Bartoň, D. Kučera, Zedek, Loukota, Kaltenböck, A. Starý – D. Tůma (A), T. Nezbeda, Faigl (C) – O. Sýkora, P. Hruška, Parshakov – Smola, D. Černý, Macek – Nowák.

    Rozhodčí: Červenka – Goltsch, Sýkora
    ocianews.com