Anaheim – Los Angeles 2:5 (kon.) | San Jose – Montreal 2:3 (1:2 po s.n.) | Buffalo – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Ottawa – NY Islanders 3:5 (kon.) | Carolina – Tampa 2:8 (kon.) | Florida – Winnipeg 0:3 (kon.)
Dallas – Calgary 4:7 (kon.) | Minnesota – Colorado 2:3 (kon.) | Seattle – Vancouver 1:5 (kon.)
NY Rangers – Boston 7:4 (kon.) | Los Angeles – Montreal 4:0 (kon.)

2. Jeff Skinner (BUF) 1+1
    3. Ukko-Pekka Luukkonen (BUF) 32 zákroků (02:46:03)

Buffalo sice prohrávalo na začátku třetí třetiny 0:2, ale povedlo se mu dokonale strhnout vítězství na svou stranu. Třemi góly domácí otočili skóre a připsali si vítězství 3:2. Jejich obra načal ve 46. minutě Jeff Skinner, v 51. minutě si Erik Karlsson protečoval puk po střílené přihrávce Kyla Okposo do vlastní branky a obrat dokonal v 58. minutě Alex Tuch.

59:53
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres:
    Mattias Samuelsson – 2 min., sekání.

Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins:
    Jake Guentzel – 2 min., sekání.

59:53
    Pittsburgh vyhrál buly, odvolal brankáře a vyrazil do útoku. Na útočné modré o puk přišel a do protiútoku vyrazil pro změnu Tuch. Byť byl obranou zastaven, ve středním pásmu došlo k rozmíšce a vylučuje se na obou stranách.

59:36
    A je po šancích Pittsburghu! Aby zabránil gólu do prázdné brány, pomohl si Erik Karlsson faulem na Samuelssona. Dvě minuty za držení.

59:25
    Pittsburgh se sice dostal do útočného pásma, ale domácí vyhazují. A není to zakázané uvolnění!

58:35
    Přestože je puk pouze ve středním pásmu, Pittsburgh odvolává brankáře!

58:10
    Rozhodčí usoudili, že k zásahu došlo na základě akce Krise Letanga, vylučovat se tedy nebude.

58:10
    Rozhodčí si zkontrolují situaci u videa.

58:10
    Rozhodčí se radí, jak to vyřešit. Peterka trefil hokejkou Petterssona do obličeje, ale až poté, co byl sražen bránícím Letangem a nemohl nijak kontrolovat svůj pohyb.

58:10
    Peterkův průnik do útočného pásma byl zastaven Letangem a při pádu trefil nekontrolovatelně Petterssona do obličeje. Obránce Pittsburghu ošklivě krvácí a pospíchá do kabiny.

57:38
    A okamžitě se snaží domácí těžit maximum z psychické výhody. Tuch se znovu řítil k brankovišti, posléze se neprosadil Benson.
    57:16 Alex TUCH - 3:2

57:16
    6/6
    Buffalo právě vstřelilo branku!
    Domácí otáčí skóre zápasu! Jeff Skinner protlačil puk před branku a ALEX TUCH dostává Sabres do vedení 3:2! Asistence: Jeff Skinner, Casey Mittelstadt.
    Luukkonen U., Jokiharju H., Samuelsson M., Mittelstadt C., Skinner J., Tuch A.
    Hinostroza V., Eller L., Pettersson M., Nedeljkovic A., Letang K., Zohorna R.

56:24
    Kotouč se odrazil před brankou Buffala od brusle jednoho z bránících hráčů na pravou stranu brankoviště, kam se přiřítil Smith, ale nepovedlo se mu dotlačit puk do odkryté branky! Pouze promáchl.

55:46
    Tentokrát je už vyhození zakázaným uvolněním proti domácím.

55:29

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 46. J. Skinner (Tuch, V. Olofsson), 51. Okposo (Dahlin, V. Olofsson), 58. Tuch (J. Skinner, Mittelstadt) – 17. Crosby (Guentzel), 37. Eller (Nieto)

Buffalo Sabres: Luukkonen (Levi) – Dahlin (A), Samuelsson, Power, Ry. Johnson, Clifton, E. Johnson, Jokiharju – J. Skinner, Cozens, Tuch – Benson, Mittelstadt, Peterka – Krebs, V. Olofsson, Jost – Girgensons (A), Okposo (C).
    Trenér: Don Granato

Pittsburgh Penguins: Nedeljkovic (Jarry) – Graves, Letang (A), M. Pettersson, E. Karlsson, Shea, Ludvig – Guentzel, Crosby (C), Hinostroza – R. Smith, Malkin (A), Zohorna – D. O'Connor, Eller, A. Nylander – Nieto, Acciari, Carter.
    Trenér: Mike Sullivan

Rozhodčí: O'Rourke, MacDougall – Tobias, Toomey

Diváci: 19070