K. Vary – Plzeň 3:1 (kon.) | Jihlava – Olomouc 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Mountfield HK 3:2 (2:1 po s.n.)
Pardubice – Zlín 3:4 (kon.) | Třinec – Přerov 2:1 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 3:6 (kon.)
HC Litvínov – Sparta 2:5 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
HC Olomouc
Sobota 25.11.2023, 12:00 • Veřejné sportoviště pro zimní sporty, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • Skupina Východ

Dukla má tak po 25 odehraných kolech na svém kontě 46 bodů. Olomouc odehrála 26 zápasů a bodů má 20. (14:06:12)

26. kolo DHL Extraligy juniorů je v Jihlavě minulostí. Domácí zaslouženě vyhráli 4:1. V 57. minutě navýšil vedení hráčů Jihlavy Adam Rauš. Hosté korigovali v poslední minutě, když přesilovou hru využil Michal Tomeček.

59:12 Michal TOMEČEK - 4:1

59:12
    6/5
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hosté se v přesilové hře přeci jen prosazují, puk za záda Davida Cinky dostal MICHAL TOMEČEK a v poslendí minutě mu tak kazí nulu. Asistence: Patrik Sedláček a Lukáš Bošek.
    Tomeček M., Sedláček P., Bošek L., Drábek K., Ruda S., Münch M.
    Cinka D., Vandas T., Chvátal M., Jungwirth Já., Kudrna V.

58:57
    Michal Tomeček vyslal svůj projektil od modré čáry. David Cinka vyráží.

58:43
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Matěj Vovsík – 2 min., nedovolené bránění.

58:00
    Hlasatel oznámil poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:30
    Domácí se usadili v útočném pásmu, ale David Bulík je s pukem za bránou.
    56:04 Adam RAUŠ - 4:0

56:04
    6/6
    Dukla právě vstřelila branku!
    Andrej Klapica našel na pravé straně volného ADAMA RAUŠE, pro kterého již nebyl problém navýšit náskok domácích. Asistence: Andrej Klapica a Šimon Báťa.
    Rauš A., Klapica A., Báťa Š., Vandas T., Chvátal M., Cinka D.
    Münch M., Panáček A., Vrána Š., Tomeček M., Šotkovský O., Koudelný J.

55:31
    Adam Topol si nabruslil do pásma a z levého kruhu vyzkoušel pozornost gólmana. Marian Münch se překvapit nenechal.

55:07
    Oddechový čas pro tým HC Dukla Jihlava.

54:38
    Kamil Drábek trefil z pravé strany levou tyč Cinkovy brány.

53:50
    Michal Tomeček jako poslední hráč Olomouce upadl na modré čáře, ale domácí toho nedokázali využít.

53:17
    Andrej Klapica si nabruslil mezi kruhy a bekendem vystřelil. Marian Münch se překonat nenechal.

52:30
    Hosté se provinili ofsajdem, vhazovat se bude ve středním pásmu.

52:12
    Hosté se dostali dopředu, ale ohrozit Cinku nedokázali.

51:44
    Andrej Klapica z levého kruhu prověřil pozornost gólmana hostí, Marian Münch byl ale připravený.

Jaroslav Wollmann

Branky a nahrávky: 17. Löffler (Rauš, Báťa), 19. Bulík (Kudrna, Já. Jungwirth), 24. Modl (Nosek, Chvátal), 57. Rauš (Klapica, Báťa) – 60. Tomeček (P. Sedláček, Bošek)

HC Dukla Jihlava: Cinka (Sigmund) – Číhal (A), Jeletz, Vovsík (C), Löffler, Chvátal, Vandas, Topol – Jo. Jungwirth, Kuprijanov, Burkov – Rauš, Báťa (A), Klapica – Já. Jungwirth, Kudrna, Bulík – Nosek, Modl, R. Váňa.
    Trenér: Michal Broš

HC Olomouc: Münch (Čerbák) – P. Sedláček (A), Šlahora, Panáček (C), Bohatý, Compel, A. Drábek, Vrána – Tomeček, Šotkovský, Koudelný – Belan, Smýkal, Bošek – Ruda, K. Drábek, Šulgan – Pastrnek, Neoral.
    Trenér: Mojmír Trličík

Rozhodčí: Battěk, Čáp – Kotlík, Hlinka