ATP Halle (Tráva)
0:2
4:6
4:6
Lukáš Lacko nestačil na domáceho Mischu Zvereva a podľahol mu po setoch 4:6, 4:6. Domáci tenista bol počas celého zápasu veľmi istý na podaní. Slovák svoj servis stratil dvakrát v zápase. Najskôr v treťom geme prvého setu a potom aj v deviatom druhého setu. Lacko na turnaji končí v prvom kole, Zverev v druhom kole narazí na lepšieho zo zápasu Federer – Sugita.
WTA Birmingham (Tráva)
0:2
2:6
3:6
Premiérový zápas na trávě Petra Kvitová zvládla. Za hodinu a 24 minut splnila roli favoritky a podruhé v kariéře poráží Terezu Smitkovou. Nasazená sedmička turnaje a světová šestnáctka zaútočil v obou sadách vždy ve třetí hře, kdy sebrala soupeřce servis a poté ještě v závěru každé sadě znovu. Sama naopak nezaváhala ani jednou a snadno postoupila do druhého kola.
0:2
5:7
5:7
Kateřina Siniaková postupuje do dalšího kola turnaje v Birminghamu. V dnešním utkání totiž porazila japonskou soupeřku Nao Hibinovou po dvou setech 7:5. Kateřina byla po většinu času lepší tenistkou, ale konce setů jí úplně nešly. Obzvláště ten druhého setu, kdy až napotřetí doservírovala utkání. To se hodně zdramatizovalo, ale nakonec skončilo pro Siniakovou dobře a my se tak na ní můžeme těšit v dalším kole.
0:2
5:7
6:71
Ashleigh Bartyová porazila ve dvou vyrovnaných setech českou naději Markétu Vondroušovou a postupuje v Birminghamu do osmifinále!

V úvodní sadě měla česká tenistka více příležitostí k brejku. Hned pět brejkbolů ale zahodila a tak mohla Bartyová ten svůj jeden za stavu 6:5 pro Australanku využít. Do druhé sady vstoupila o něco lépe Vondroušová, která dokázala prorazit hned druhé podání soupeřky. Mohla celý set doservírovat do vítězného konce, ale neproměnila čtyři setboly a musel rozhodnout až tiebreak. V něm již naprosto dominovala Australanka, která tak postupuje do osmifinále.

Právě v osmifinálovém zápase se Bartyová střetne s další českou tenistkou Barborou Strýcovou!
1:2
7:5
6:77
5:7
Je konec! Lucie Šafářová udolala po 160 minutách hry Dominiku Cibulkovou 5:7, 7:6, 7:5. Sledovali jsme velmi pohledný zápas. Lucie přestála v tiebreaku druhé sady dva mečboly soupeřky a ve třetím setu se zase dokázala oklepat ze ztraceného servisu. Ten si vzala v osmém gemu zpět a dalším brejkem pak celé utkání ukončila. Pochvalu za předvedený výkon si ale zaslouží obě tenistky.
Challenger Blois (Antuka)
2:0
6:4
6:1
Jan Šátral vůbec nezvládl svůj úvodní zápas na francouzském challengeru Blois a proti Slovinci Blažu Rolovi uhrál pouhých pět gemů. Vyrovnaný první set rozhodl brejk v desáté hře, druhá sada byla už jasně v režii Slovince. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
1:2
6:4
6:77
2:6
Z mé strany je to už pro tento zápas vše, loučí se Petr Sumbal.
2:1
6:75
7:69
6:4
Utkání, které se hrálo 3 hodiny a 26 minut, skončilo lépe pro Michaela Linzera. Oba hráči byli dlouho stoprocentní na servisu a první dva sety se tak rozhodovaly až v tiebreacích. Premiérový a rozhodující brejk zápasu přišel až ve třetí sadě za stavu 2:2. Prorazit soupeřovo podání se podařilo Linzerovi, který už zbytek duelu dokázal doservírovat do vítězného konce.
1:2
7:5
2:6
4:6
Andrej Martin, nasadená päťka, nezvládol úvodný zápas domáceho turnaja, kde podľahol krajanovi, ktorý sa nachádza v šiestej svetovej stovke rebríčka, Alexovi Molčanovi po setoch 7:5, 2:6, 4:6. S konštatovaním, že v druhom kole bude súperom Molčana švédsky tenista Elias Ymer sa s vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok dňa.
0:2
1:6
3:6
Zdeněk Kolář zvládl vstup do challengeru v Popradu skvěle, když přehrál Srba Danila Petroviče jasně 6:1, 6.3. Ve druhé sadě už Petrovič třikrát získal gemy na svém servisu, ale Kolářovi stačil k úspěchu tentokrát jediný brejk. To už je z tohoto utkání vše, ale Vy s námi můžete sledovat i další tenisový program!
2:0
6:2
6:1
Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
2:0
6:1
6:2
Máme za sebou zápas prvého kola na Challengeri v Poprade, v ktorom Martin Kližan poľahky zdolal Dominika Šprocha. Do zápasu však lepšie vstúpil mladý Slovák, ktorý dokázal hneď v prvom geme Kližanovi zobrať podanie. Potom nasledovalo šesť víťazných gemov v rade pre Kližana, to znamenalo zisk prvého setu v pomere 6:1. V tom druhom to bola taktiež jasná záležitosť, hoci aj v tomto sete Šproch dokázal Kližanovi zobrať gem pri jeho servise. Martin Kližan sa v druhom kole stretne so Srbom Cacicom. To je pre dnešok z Popradu všetko. Prajem príjemný zvyšok večera.