102:79
(24:23, 27:16, 27:22, 24:18)
Basketbalisté Argentiny v závěru druhého dne olympijských soutěží zdolali Litvu rozdílem třídy. Vítězí 102:79, když soupeře doslova přejeli ve všech aspektech hry.

Luis Scola zaznamenal výborných 32 bodů a tím shodou okolností vyrovnal ten vynikající výkon ze zmiňovaného finále amerického šampionátu v úvodu přenosu. Také Manu Ginobili s Carlosem Delfinem překročili dvacetibodovou hranici. To je pro dnešní den vše, i zítra přineseme desítky přenosů ze všech olympijských odvětví. Do té doby přeji příjemnou noc.
58:83
(21:24, 31:39, 45:64)
Úvodní mač třetího dne basketbalového turnaje je za námi, přeji příjemný zbytek pondělí a u dalších online přenosů zase z XXX. Letní olympiády v Londýně zase někdy na počtenou.
57:61
(8:13, 21:33, 39:44)
Ode mě je to pro dnešek vše, někdy příště se těším na shledanou.
74:70
(11:14, 28:27, 52:51, 65:65)
Velice dramatické utkání končí šťastněji pro Francii, která zdolala favorizovanou Austrálii v prodloužení 74:70. Po základní hrací době byl stav 65:65. Austrálie prohrávala o tři body ještě vteřinu před koncem čtvrté čtvrtiny ale zázračným hodem přes polovinu hřiště vyrovnala s gongem Snellová. Více ale Australanky nedokázaly a připsaly si první porážku na turnaji. Děkuji za pozornost a s pozvánkou na další online přenosy nejen z olympiády přeji hezký zbytek dne
69:59
(19:18, 31:26, 49:43)
Brazilky vstupovaly do utkání jako favoritky, svou roli také potvrdily. Je ale nutno dodat, že jim jejich soupeřky z Brazílie byly přinejmenším důstojným soupeřem. U dalších zápasů z olympijského Londýna se těším napočtenou.
65:73
(15:19, 32:36, 53:55)
Konec. Dobojováno. Závěr už patřil pouze Kanaďankám, ale nutno říci, že celé utkání bylo velice vyrovnané a Britky dlouhou dobu sahali po vítězství. Nakonec na ně možná dolehla domácí atmosféra a radovala se tak kanadská reprezentace. Velká Británie prohrála i druhé utkání na turnaji a nevypadá to s ní moc dobře. To je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera.