Tímto kolem nám skončila podzimní část extraligy a jarní začne až ke konci ledna.
Proto bych Vám tímto popřál hezké prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok.
Budu se na Vás těšit u dalších on-line přenosů z házené v novém roce.
30:34
(17:19)
Utkání 16.kola Triglav extraligy házené mužů nám končí a to výsledným stavem 30:34. V prvním poločase si domácí tým dokázal vybudovat brankový náskok který poměrně často činil tří brankový rozdíl. Karvinští však v dvacáté páté minutě prvního poločasu zásluhou Marka Vanča obrátili utkání ve svůj prospěch které končilo na konci prvního poločasu stavem 17:19 ve prospěch hostujícího celku. V druhém poločase si předávali hráči vedení z jedné strany na druhou. V závěru druhého poločasu však více házenkářského štěstí měl v dnešním utkání hostující celek stejně jako při pohárové bitvě kdy si odvezl jako dnes z Kopřivnické haly cenné vítězství. Nic méně se domácí celek nemá v dnešním utkání za co stydět. V dnešním utkání byli velkým přínosem pro domácí tým hráči Daniel Hojník který měl dnes velmi dobrou střeleckou formu a dokázal předvést své hráčské kvality , a nesmíme zapomenout ani na domácího brankáře Luďka Fabiána který předvedl v bráně doslova čarovný výkon a několika skvělými zákroky byl v dnešním střetu velkým přínosem pro svůj tým. v Z haly házené v Kopřivnici se s vámi loučí Martin Petřek který se na vás opět těší v novém roce u dalších utkání Triglav extraligy házené mužů. Nezapomínejte také sledovat na našich online přenosech právě probíhající MS v Sbrsku 2013 házené žen.Nashledanou
26:24
(13:12)
24:25
(11:10)
To je z mé strany vše, přeji hezký večer.
35:19
(18:10)
Domácí parta děkuje skvělým fanouškům. Je to naposledy, co tak činí v hale na Borech. Vánoční svátky a následný šampionát v Dánsku vám teď od ligové házené poskytne pauzu. V lednu se budu těšit na počtenou.
36:26
(21:11)
Sestavy a branky:

HC Dukla Praha: Petržala, Rangl – Kotrč 9, Piskač 7, Polášek 6, Mráz 4, Šik 4, Kern 2, Rams 2/2, Bělohlav 1, Jeníček 1, Petružela, Sviták, Syřínek

SKP Frýdek-Místek: Pyško, Pohludka – Dyba 9/1, Petrovský 7/5, Kichner 4/1, Strack 2, Klaban 1, Meca 1, Rajnoha 1, Vacula 1, Hečko, Kalous, Mynář, Stachovec
24:36
(12:19)
V jednoznačom zápase dnes poráža favorizované Partizánske domáci Senec 36:24. Hostia útočili na dvojnásobný počet gólov, v závere sa ale Senec zobudil a dokázal streliť niekoľko gólov, ktorými zanechali aspoň dobrý dojem zo záveru. Lúčime sa s vami a dovidenia pri ďalších prenosoch.