3:2 (1:1), 2:3p (0:1), 3:4p (1:3)
18:19  Prvním postupujícím ze čtvrtfinále je opavský Lukáš Železník. Úvodní utkání si sice nechal utéct brankou v nastaveném čase, zbývající dva duely už ale dokráčely až do prodloužení, ve kterém byl opavský hráč o něco lepší a zajistil si postup. Favorizovaný Karel Knejzlík ze Slovanu Liberec tak po krasojízdě v základní skupině končí hned ve čtvrtfinále!
3:0 (0:0), 4:3 (1:1)
19:10  Matouš Trmal dokázal potvrdit roli favorita a vyřazuje Lukáše Bartošáka! V moravském derby zvládl brankář Slovácka úvodní duel díky skvělému druhému poločasu výsledkem 3:0. Ve druhém zápase Trmal dvakrát vedl, jenže Bartošák dvakrát srovnal krok a v závěru se dokonce ujal vedení. Brankář Slovácka ale předvedl mocný závěr a v nastavení dokonal svůj postup!
4:3 (3:1), 1:2 (1:1), 1:4 (0:1)
20:40  Lumír Číž z Baníku Ostrava dokázal zaskočit favorizovaného Víta Beneše ze Sigmy Olomouc a postupuje do semifinále. Číž sice prohrál v prvním duelu, ale následně se mu podařilo opanovat zápas číslo dvě. Ve třetím utkání už byl mladík z Baníku Ostrava nesmírně produktivní a rozstřílel Víta Beneše 4:1.
0:1p (0:0), 3:1 (2:1), 0:1p (0:0)
21:47  Z mé strany je to vše! Já Vám děkuji za pozornost u takřka pětihodinového maratonu ze čtvrtfinálových duelů a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!