Vítkovice – Motor ČB 3:1 (kon.) | Plzeň – K. Vary 6:5 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
Kometa Brno – Třinec 2:3 (kon.) | Pardubice – Sparta 3:1 (kon.) | Slavia – Litvínov 5:1 (kon.)
Liberec – Zlín 6:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
Berani Zlín
Pátek 17.09.2010, 18:30 • Tipsport arena • Tipsport extraliga

59:13
    V závěru ještě strkanice mezi Balánem a Podkonickým. Oba hráči dostávájí menší tresty za hrubost. Pokračuje se ve čtyřech.

58:34
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté v závěru snižují, když Hamrlík poslal do sóla PAVLA KUBIŠE, a ten si pohrál s Pincem a zakončil do protipohybu libereckého gólmana. Asistence: Martin Hamrlík.

55:50
    Nyní si ale některé bude moci vytvořit hostující tým. Menší trest dostává Ondřej za sekání.

52:37
    Bude se vylučovat. Klimentův únik zastavil Hamrlík jen za cenu faulu. Dvě minuty a přesilovka pro Liberec.

52:16
    Po střele Hamrlíka tečoval šikovně Sýkora puk tesně před Pincem, ten i s trochou štěstí nyní odolal velké šanci hostů.

50:27
    Počet sil na ledě se na minutu vyrovná. Menší trest totiž dostává Klimenta za podražení.

49:31
    Liberečtí opět přidali a výsledkem je další faul hostů. Dvě minuty dostává Kučný za držení protihráče.

46:44
    Do zlínské branky jede Tomáš Štůrala.

46:44
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hosté propadli v době kdy Hořava skočil na led a po rychlém přečíslení se právě MILOSLAV HOŘAVA dostal k puku rychle se obtočil okolo branky a vyhnal Sedláčka z klece. Asistece: Michal Bárta, Martin Rýgl.

45:14
    Čakajík ale nevymyslel vůbec nic, v podstatě jen dovezl puk na betony Sedláčka.

45:14
    Bylo nařízeno trestné střílení. Čakajík ujel a byl faulován Galvasem.

44:26
    Hořava při snaze odclonit Linhart nedovoleně bránil a dostane dvě minuty. 42 vteřin se bude hrát ve čtyřech.

43:08
    Hosté se navíc po Köhlerově krosčkeu budou muset bránit.

42:38
    5:2! Nenápadná akce končí pátým gólem v hostující kleci. TOMÁŠ VAK zavezl puk před Sedláčka a ten se po několika odskocích dostal až za překvapeného gólmana hostů. Hodně šťastný moment pro domácí. Bez asistence.

38:57
    Vlach přehnal útročnou snahu a podrazil Špačka. Dvě minuty pro zlínského útočníka a přesilovka pro Bílé Tygry.

38:30
    Sýkora nečekaně vypálil z kruhu a Pinc teď ani nevěděl jak puk před brankovou čarou udržel.

35:04
    Hosté se usadili v útočném pásmu a při signalizované výhodě vypálil švihem od modré LUKÁŠ GALVAS a jeho střela zamířila přesně pod horní tyčku. Asistence: Michal Důras.

25:59
    Hamrlíkova bomba od modré končí milimetry vedle tyčky.

25:19
    Hosté budou moci snížit v přesilovce, kterou jim faulem nabídl Nedvěd. Dvě minuty za hákování.

25:05
    4:1. Hosté po akci Vlacha propadli a rychlé přečíslední dvou na jednoho s Ondřejem zakončil MICHAL BÁRTA střelou, kterou sice Sedláček vyrazil, liberecký forvard ji ale pohotově vrátil do sítě. Asistence: Daniel Špaček.

22:13
    Po vhazování se puk odrazil před DANIELA ŠPAČKA, a ten ho z první napálil pod horní tyčku. Asistence: Zdeněk Ondřej, Jiří Moravec.

18:45
    Hosté zabrali a hned snižují. Důras zavezl do útočného pásma, Sýkora našel mezi kruhy IVANA RACHUNKA a jeho pumelice z první končí až za Pincem. Asistence: Michal Důras, Tomáš Sýkora.

16:36
    Tygři využívají přesilovku a vedou již 2:0! Hunkes vypálil od modré, Sedláček vyrazil puk pouze před sebe a JAROSLAV KUDRNA ho dorazil mezi betony do sítě. Asistence: Jiří Hunkes.

15:11
    Přesilovka pro Liberec. Dvě minuty dostává Lučka za hákovaní Špačka.

12:24
    Přesilovka Tygrů rychle končí, Podkonický potáhl hokejkou za Hamrílka a dostává také dvě minuty.

12:19
    Domácí budou hrát přesilovku, Dušek se obtáčel okolo branky a byl faulován. Menší trest dostává Vlach za sekání.

8:24
    Domácí jdou do vedení po hodně nenápadné akci, když TOMÁŠ VAK nahodil bekhendem nečekaně puk před branku, a ten se od klubka hráčů dostal za Sedláčka. Vše ještě ověřil videorozhodčí. Asistence: Jaroslav Kudrna, Miloslav Hořava.

3:44
    První šance Liberce. Po příhře Nedvěda pálil jedovatě Podkonický, Sedláček předvedl parádní zákrok.

1:09
    V zápětí fauluje liberecký Trončinský a dostává dvě minuty za vysokou hůl.

Ondřej Flanderka

Branky a nahrávky: 9. Vak (Kudrna, Hořava), 17. Kudrna (Hunkes), 23. Špaček (Ondřej, Moravec), 26. Bárta (Špaček), 43. Vak, 47. Hořava (Bárta, Rýgl) - 19. Rachůnek (Důras, Sýkora), 36. Galvas (Důras), 59. Kubiš (Hamrlík)

Bílí Tygři Liberec: Pinc - Hunkes, Výtisk, Derner, Rýgl, Čakajík, Trončinský, Moravec, Holub - Hořava, Vak, Kudrna - Klimenta, Nedvěd, Podkonický - Dušek, Plodek, Víšek - Ondřej, Bárta, Špaček.
    Berani Zlín: Sedláček - Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Míka, Řezníček, Kučný, Lučka - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, Sýkora, Rachůnek - Kubiš, Záhorovský, Sivák - Balán, Vlach, Čech.

Rozhodčí: Hodek, Fraňo - Bádal, Pouzar.