Chomutov – Tábor 4:0 (kon.) | Znojmo – Ústí n/L 3:4 (po s.n.) | Jihlava – Vrchlabí 5:3 (kon.)
Benátky n/J – Hr. Králové 8:2 (kon.) | Písek – Beroun 3:0 (kon.) | Olomouc – Havlíčkův Brod 2:3 (po pr.)
Chrudim – Třebíč 3:6 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 2:0 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
8:2 (4:0, 1:2, 3:0)
Královští lvi Hradec Králové
Středa 22.09.2010, 17:301. liga (ČR)

Domácí debaklem poráží čelní tým první ligy - HC VCES Hradec Králové. O výsledku rozhodla zejména první třetina a čtyři branky v síti za Luňákovými zády.

60:00

59:38
    Hosté hrají v plném počtu.

59:25
    A přeci. Michal Pavlů vysttřelil od modré čáry, ale Skořepa se k dorážce nedostal.

59:08
    Domácí se již nikam neženou.

59:00
    Za neustálého povzbuzování domácího kotle začala poslední minuta dnešního utkání.

58:36
    Hobza od modré čáry trefil patrně Blažíčka do masky.

57:59
    Ihned po buly se dostal do zakončení Jan Hruška, ale Stejskal vyrazil puk lapačkou!

57:56
    Po hře vysokou holí se bude vhazovat před Stejskalem.

57:43
    Ihned po buly si připisuje Blažíček další zákrok.

57:38
    Vyloučen hostující Vít Budínský za sekání. Budínský je navíc potrestán osobním trestem na 10 minut za nesportovní chování.

57:16
    A opět minisouboj Roubík - Stejskal. Opět vítězně Jiří Stejskal.

56:57
    Chmelířovu střelu vyrazil Stejskal k Roubíkovi, kterého následně vychytal.

55:46
    Benátky právě vstřelily branku!
    Domácí střílí třetí gól v dnešním zápase v oslabení. Opět chyba hostujícího beka, jehož střela se odrazila na hůl PETRA KICI, který spěchal sám na Blažíčka a rychlou kličkou jej překonal. Bez asistence.

55:30
    Za napadení vyloučen domácí Tomáš Hobza.

54:55
    Klimt obral o puk Táborského a v pohodě vyhazuje.

53:59
    Fatální minela obránce hostí Lukáše Chmelíře, který zapomněl puk za sebou znamená sedmou branku v síti hostí. Hattrick si na své konto připisuje TOMÁŠ URBAN. Branka padla v oslabení. Bez asistence.

53:50
    Jan Hruška špatně zpracoval přihrávku a Pabiška osvobozuje svůj tým.

53:26
    Za hákování vyloučen domácí Petr Kolmann.

53:19
    Roubák objel domácí branku, ale Stejskal byl u své tyčky včas.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 5. Pabiška (Kolmann, Pavlů), 8. Urban (Kajínek), 15. Jech (Pavlů, Skořepa), 19. Pabiška (Kopic), 26. Klimt (Kolmann, Krejčík), 47. Urban (Kica, Nevyhoštěný), 54. Urban, 56. Kica - 31. Roubík (Chmelíř), 37. J. Hruška (Roubík, Kadlec)

HC Benátky nad Jizerou: Stejskal (Nedvídek) - Kolmann, Pavlů, Drábek, Kajínek, Vála, Hobza, Tondr - Kica, Urban, Nevyhoštěný, Loskot, Klimt, Krejčík, Jech, Skořepa, Vařecha, Kopic, Pabiška, Hudíček, Weiss.

Královští lvi Hradec Králové: Luňák (26. Blažíček) - Horák, Křetínský, Čáp, Hendrich, Táborský, Chmelíř, Seidl - Koudelka, J. Hruška, Roubík, Kadlec, Budínský, Moskal, Volráb, Berger, Kubica, O. Hruška, Valášek, Březina, Macháň.

Rozhodčí: Pavlovič - M. Svoboda, Zavřel