Chomutov – Tábor 4:0 (kon.) | Znojmo – Ústí n/L 3:4 (po s.n.) | Jihlava – Vrchlabí 5:3 (kon.)
Benátky n/J – Hr. Králové 8:2 (kon.) | Písek – Beroun 3:0 (kon.) | Olomouc – Havlíčkův Brod 2:3 (po pr.)
Chrudim – Třebíč 3:6 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 2:0 (kon.)
HC Olomouc
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 22.09.2010, 18:00 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

Dnes bylo k vidění napínavé utkání, které však příliš hokejové krásy nenabídlo. Šťastná střela Romana Vondráčka v poslední minutě prodloužení rozhodla o větší podíl bodů pro hosty z Kotliny. Z Olomouce přejí krásný zbytek středečního večera.

64:14
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté ujeli v brejku dva na jednoho a ROMAN VONDRÁČEK místo nahrávky zvolil střelu, která posílá dva body do Havlíčkova Brodu. Asistence: Michal Kempný, Marián Morava.

64:00
    Ještě minuta.

63:32
    Zbořil ujížděl z boku sám na Suchana, ten schoval puk pod sebe.

61:19
    Žigárdy zasáhl proti střele Němce od modré.

60:29
    Nepříjemnost pro domácí. Za hákování dostává dvě minuty Petr Domin.

60:18
    Zakázané uvolnění hostů.

60:01

60:00
    Konec třetí třetiny.

59:58
    Koma ještě stihl vystřelit, puk ale srazil jeden z hostujících hráčů.

59:54
    Již se hraje.

59:54
    Tým Havlíčkova Brodu si bere oddechový čas. Vhazovat se bude v jejich obrané třetině.

58:55
    Trma vrma před brankou Havlíčkova Brodu. Žádný z hráčů Olomouce ale nedokázal dovézt puk do branky.

58:13
    Žigárdy musel zasáhnou proti nepříjemnému nahození Aleše Sovy.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36
    Zábranský střelou švihem Žigárdyho nepřekonal.

Ondřej Pavelka

Branky a nahrávky: 30. Koma (Ministr), 53. Řípa - 41. Vondráček (Třetina), 44. Zohoma (Hadrava), 65. Vondráček (Kempný, Morava)

HC Olomouc: Žigárdy (Sedlář) – Koma, Vyrůbalík, Bartoň, Mikel, Ondrušek, Nedbálek, Lhotský – Kucharczyk, Ministr, Polodna – Černý, Domin, Mikšan – Smejkal, Brančík, Řípa – Coufal, Pekr, Zbořil – Chomič.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) – Kempný, Soldán, Sova, Morava, Vošmik, Jelínek, Blažek M., Zítka – Vondráček, Třetina, Knotek – Meidl, Němec, Ondráček – Švaňhal, Zábranský, Zohorna – Hadrava, Fiedler, Blažek P..

Rozhodčí: Wagner – Hejl, Svoboda.