Plzeň – Litvínov 6:1 (kon.) | Liberec – Pardubice 0:2 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 0:7 (kon.)
Třinec – Sparta 5:3 (kon.) | Kladno – Motor ČB 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Zlín 3:1 (kon.)
HC Kometa Brno
0:7 (0:0, 0:3, 0:4)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 26.09.2010, 17:00 • Hala Rondo Brno, kapacita 7 200 diváků • Tipsport extraliga

A je po zápasu. Myslím, že výsledek hovoří za vše. Ani není moc co popisovat. Snad jen napíši, že Karlovy Vary využily pětkrát početní výhodu a jednou se trefily v oslabení. To je ode mne vše. Přeji vám hezký zbytek dne. (19:31:53)

Zákroky brankářů v poslední části: Jiří Trvaj 4, Lukáš Mensator 7.

Nejlepšími hráči se stali Petr Hubáček a David Hruška.

60:00

59:53
    Už se dohrává.

59:25
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Znova je to v přesilové hře. Asi tím nikoho nepřekvapíme. DAVID HRUŠKA od modré trefuje brankáře Komety mezi nohy. Asistence: Petr Sailer, Lukáš Mensator.

59:17
    Přes stojící diváky nyní ani nevidíme pořádně na ledovou plochu.

58:42
    Hosté jsou kompletní.

58:29
    Vyloučení pokračují. Ondřej Veselý (KOM) dostává dvě minuty za hákování. Hraje se 4 na 4.

58:04
    Stehlík na modré čáře trefil jen Kumstáta, od něhož se puk odrazil do středního pásma.

57:27
    Hosté jsou ve čtyřech.

57:07
    Jaká změna oproti přesilovým hrám hostů. Domácí se zatím nedostali ke střele.

56:41
    Kometa musí začít ze středního pásma. Už je u Mensatora.

56:41
    A bude tu i dvojnásobná početní výhoda pro Kometu. Martin Zaťovič je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

56:19
    Bičánek pálil od modré čáry, Mensator puk pustil za sebe, kde jej na brankové čáře minul Huml!

55:55
    Dnešnímu debaklu v hale Rondo přihlíží 7200 diváků.

55:27
    Rozhodčí Turčan vylučuje na dvě minuty Karola Slobodu. Domácí fandy si na svoji stranu přesto už asi neodstane.

54:50
    Hra již nemá tempo jako ze začátku. O výsledku je rozhodnuto a do šancí se tak hráči dostanou jen při ojedinělých útocích.

54:24
    Poté co se Richter vrátil z trestné lavice, zapojil se do útoku. Jeho padáček byl však Mensatora doslova zákuskem.

53:35
    V pokračující početní výhodě domácí vyhazují až k Mensatorovi. Diváci se ironicky baví. Zlobí se na rozhodčího.

53:01
    Oddechový čas pro domácí.

53:01
    Karlovy Vary právě vstřelily branku ve dvojnásobné přesilové hře!

VÁCLAV SKUHRAVÝ si najel mezi kruhy a vypálil nad lapačku Trvaje. Hosté tak využili už čtvrtou přesilovku. Asistence: David Hruška, David Nosek.

52:51
    Kombinace proti třem domácím je baví.

52:32
    Vary už jsou u Trvaje.

52:15
    1:49 minuty. Tak dlouho budou hrát Vary další přesilovku pět na tři. Martin Richter je vyloučen za sekání.

52:04
    Domácí brankář Jiří Trvaj je potrestán za zdržování hry. Trest odpyká Roman Erat.

52:04
    Skuhravý se dostal do samostaného úniku, ale skvěle proti němu vyjel Jiří Trvaj, který jej skluzem připravil o kotouč a následně ho téměř až u modré čáry chytl po lapačku.

51:38
    Za již rozhodnutého stavu vyráží Brabencovu střelu Mensator do ochranné sítě.

51:25
    Tak až teď se hraje v plném počtu.

50:22
    Hosté hrají stále přesilovku a domácí nyní vyhodili puk.

49:40
    Atmosféra v hale Rondo by se dala krájet. Pět branek od Karlových Varů nikdo nečekal.

48:29
    Karlovy Vary právě vstřelily branku v přesilové hře!

PETR GŘEGOŘEK vyslal pumelici od modré čáry a Trvaj nestihl zareagovat. Asistence: Václav Skuhravý.

48:20
    Skuhravý pálí do boční sítě.

47:42
    Při přesilovce 4 na 3 si sjel až na střed levého kruhu obránce Varů a pálil do betonu.

47:24
    Petr Hubáček fauluje u mantinelu a následnému trestu se diví seknutím hole do kotouče. Dostává 2 + 2 za vysokou hůl a navíc 10 min OT.

46:45
    Rozhádaná hra pokračuje. Vyloučen je hostující střelec David Hruška, který zahákoval soupeře. Hraje se 4 na 4.

46:38
    Obránce Pavel Mojžíš (KOM) usedá na trestnou lavici. Dostal dvě minuty za hrubost.

46:38
    Možná jen k podobné situaci jako teď. Z brejku pálí David Hruška do lapačky Trvaje.

46:17
    Domácí borci mají kotouč na svých holích. Jenže nevedo to k ničemu.

45:42
    Stejná situace se v utichlé hale Rondo opakuje.

45:21
    Hráči Komety jsou aktivnější. Kombinují v útočném pásmu. Končí to až zakázaným uvolněním hostů.

44:35
    Balej téměř z brankové čáry nepřekonal ležícího Mensatora.

44:25
    Icing hostů.

44:18
    Houdek si všiml clonícího Brabence a nahodil puk na Mensatora. Přesněji řečeno mimo Mensatora i bránu Energetiků.

43:23
    Pospíšil napřáhl na levém kruhu a přes chumel těl vypálil. Ostrá rána zazvonila na pravou tyč.

42:47
    Kapitán Karlových Varů Skuhravý dostal trošku času na levém kruhu a svojí střelou mimo tyče vystrašil diváky.

42:04
    Hosté jsou v plném počtu.

41:44

LUKÁŠ PECH ujel v oslabení a vyřešil přečíslení dva na jednoho krásně. Trvaj neměl šanci. Asistence: David Hruška.

41:40
    Křižnou přihrávku posílá Malec z první vysoko nad bránu.

41:08
    Kamil Brabenec už už se ukazoval sám před branou, ale rozhodčí si dobře všimli přihrávky rukou. Domácí kapitán jen zlostně máchl holí.

40:48
    Nyní už vyhazují hosté. Kometa znova špatně kombinovala.

40:28
    Stehlík školácky chyboval u modré čáry a připravil Kometu o pásmo.

40:04
    Podobně jako na začátku druhé třetiny i nyní si Kometa zahraje přesilovku. Jakub Čutta (KVA) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

40:01

Zákorky brankářů ve druhé třetině:

Mensator - 10
    Trvaj - 7

Druhá třetina přinesla trápení domácích a nekompromisní zakončení hostů. Ti dostali do brány vše, co mohli. Do rozmezí pěti minut nacpali tři branky a domácí hráče tím doslova šokovali. Kometu branky k překvapení všech neuspaly, ba naopak. Jenže snaha domácích byla marná. Mensator se strachovat nemusel, protože příležitosti Brňáků nepatřily mezi vyložené. Karlovy Vary ve druhé části rázně nakročily k zisku tří bodů.

Další třetina začně přibližně v 18:50.

40:00

39:57
    Marný je nápor Komety. Zpoza brány Mensatora góly prostě padat nebudou.

39:36
    Odkud vyvezl puk Skuhravý a svoji střelu otřel o výzbroj domácího obránce. Puk skončil v hledišti.

39:25
    Hraje se v útočném pásmu Komety.

39:01
    Jakub Svoboda si počíhal na modré čáře, ale rychle jej dohnal Gřegořek, který stihl jeho příklep usměrnit mimo hrací plochu.

38:24
    Domácí Pospíšil se nyní protáhl kolem mantinelu na levém křídle a nahodil puk z boku do boční sítě brány Mensatora.

37:26
    Nepřesnosti a nepřesnosti. Kometě za nepříznivého stavu chybí pohoda. Karlovarští se nemusejí příliš obávat, že by domácí nějak výrazněji zahrozili.

37:15
    Kometa raději vyhazuje přes všechny čáry - icing.

37:11
    Kokko si najel na levé křídlo a pěknou přihrávkou hledal pokrytého Skuhravého. Myšlenka to však byla pěkná.

36:32

36:04
    A znova! Diváci jsou naštvaní.

35:57
    A Bičánek pálí od modré čáry těsně vedle.

35:34
    Kometa se nakonec usadila v útočném pásmu.

34:54
    Energetici v klidu vyhazují. Přesilovky domácích jsou opravdu naivní.

34:32
    Václav Skuhravý (KVA) dostává dvě minuty za faul vysokou holí.

34:32
    Akci Komety po nahrávce Brabence zakončuje Ivan Huml. Jeho střela však na bránu neprošla.

34:08
    Hubáček za branou Mensatora zvýšil tempo napadání a Kumstát musel puk vyhodit na icing.

33:41
    Další nepřesnost domácích znamená zakázané uvolnění.

33:16
    Před rozjetým Kumstátem raději podržel puk Trvaj. Domácí nyní vymysleli hodně nepřesností, a tak jejich brankář hru přerušil.

32:32
    Dnes aktivní Zaťovič dosprintoval nahozený kotouč a z velkého úhle hned pálil. Z levé strany se trefil do betonu Trvaje.

32:21
    Mensator si vyměnil svoji masku s brankářem Sáblíkem.

32:21
    Nyní ujel na pravém křídle Radim Hruška a z výborné pozice trefil Mensatora do masky. Rozhodčí poté hru přerušili, což se zdaleka nelíbilo domácím divákům.

31:59
    Po vhazování pálil od modré čáry Malec. Mensator byl připraven a puk vykopl betonem.

31:53
    Ale Veselého střela z úhlu nemohla za brankáře Karlových Varů propadnout.

31:37
    Kometa se po vrácení do plého počtu znova usadila před Mensatorem.

30:57
    Domácí jsou v plném počtu.

30:50
    Ale i hosté v nich zachybovali. Kvapil však neměl moc šancí na úspěch.

30:34
    Takhle mají vypadat přesilovky.

30:03
    Puk na chvíli vyvezl Brabenec.

29:45
    Energetici znova úřadují v útočném pásmu.

29:16
    Karlovy Vary právě vstřelily branku ve dvojnásobné početní výhodě!

DAVID NOSEK napřáhl na modré čáře a opřel se do přihrávky od Gřegořka. Trefil se přesně mezi nohy Trvaje. Asistence: Petr Gegořek, Petr Kumstát.

29:04
    Zubíček mohl vyhodit, ale nepovedlo se mu to.

28:57
    V hale Rondo máme problém s časomírou. Už se však bude hrát.

28:57
    Hosté si berou oddechový čas.

28:57
    Pavel Mojžíš (KOM) je vyloučen na dvě minuty za sekání. Navíc ještě dostává dvě minuty Petr Hubáček (KOM) za hrubost. Vary budou hrát pět na tři.

28:10

Po náporu Komety Bičánek chyboval na modré čáře a ujel mu Petr Kumstát. Toho ještě stihl Bičánek v jasné šanci zahákovat, ale dojíždějícího VÁCLAVA SKUHRAVÉHO už nikdo nezastavil. Ten tak mohl puk poslat kolem ležícího Trvaje do brány. Siganlizovaný trest se neuloží. Asistence: Petr Kumstát.

28:03
    Po pěkné souhře vypáli Bičánek vedle.

27:48
    A hosté vyhozují puk na další zakázané uvolnění.

27:45
    Kvapil krátce po bully míjí bránu.

27:40
    Kvapil nahodil puk před bránu a Mensator jej raději před Balejem ukryl pod lapačku. Domácí inkasovaná branka hodně nakopla a vycítili to i diváci.

27:07
    Jaroslav Svoboda po krásné přihrávce od Humla minul odkrytou klec Mensatora!

26:12
    Hubáček zpoza brány našel Veselého, který z první těsně minul pravou tyč.

25:47
    Trojice Balej, Kvapil a Hubáček nyní zavřela hosty v obranném pásmu. Energetici museli vyhodit na zakázané uvolnění.

25:13
    Balej po vyjetí zpoza brány zkoušel puk snad třikrát nastřelil na Mensatora, ale karlovarští obránci byli bezchybní.

24:40
    Šťastným střelcem se stává DAVID HRUŠKA, který dostal před Trvajem hodně místa a behendem trefil nad vyrážečku brankáře. Asistence: Petr Sailer, Lukáš Pech.

24:32
    Protivného vyhození zastavil na modré čáře Gřegořek.

24:15
    Domácí obránce Pavel Zubíček si dělal před branou prostor a Pecha zastavil jen za cenu faulu. Dostane dvě minuty za sekání.

23:40
    Zaťovič z levého kruhu napálil Stehlíka. Následně dorážel stejný hráč, ale nyní byl pro změnu pozorný Trvaj.

22:49
    Hraje se 5 na 5.

22:47
    Až nyní Stehlík jako obránce puk zavezl až do útočného pásma a nahození otřel o beton Mensatora.

22:26
    Karlovy Vary znova vyhazují.

22:08
    Kometě se vůbec nedaří zalžit útočný zámek.

21:54
    Dej s Davidem Hruškou se mohli v oslabení dostat do přečíslení dva ne jednoho a Dej situaci vyřešil sám. Od modré čáry vypálil slabě do lapačky Trvaje.

21:22
    Humlovi zase nesedl puk na hůl a Vary dostaly hru do středního pásma.

20:58
    Dejovi však vyhození moc práce nenadělalo.

20:49
    Domácí Procházka vybojoval faul a David Nosek (KVA) je vyloučen na dvě minty za hákování.

20:34
    Skuhravý se pokoušel tvořit hru z rohu kluziště, jeho přihrávka však před Trvaje neprošla.

20:01

Další třetina začně přibližně v 17:50.

V první části diváci moc pohledné hry neviděli. Oba týmy hrají velice opatrně, takže bylo zajímavostí, když si oba soupeři vyzkoušeli přesilovku pět na tři. Kometa ani Energetici však nedokázali dvojnásobnou početní výhodu využít a i kvůli tomu se skóre neměnilo. Pokud bychom měli soudit, který z týmů je lepší podle předvedených šancí, vyhráli by asi hosté. Jenže na šance se bohužel pro ně hokej nehraje.

Zásahy brankářů v první třetině:

Mensator - 8
    Trvaj - 11

20:00

19:51
    Košťál nakonec vyjel zpoza brány a vysoko přestřelil.

19:41
    Hosté jsou za branou Trvaje.

19:27
    Poslední útok bude patřit soupeři Komety.

19:04
    Kvapil se rozjel po levém křídle, ale sám nic nezmůže. O kotouč přišel.

18:29
    A nyní už je počet hráčů na ledě stejný. Hraje se 5 na 5.

18:11
    Hosté dvojnásobnou přesilovku Komety přestáli v klidu a už hrají ve čtyřech.

17:54
    Kometa se nemůže dostat od mantinelu.

17:18
    Richterova rána od modré je tečována do ochranné sítě nad bránu.

16:49
    Hruška heldal ve výborné pozici ještě Baleje a hosté puk zachytili a vyhodili.

16:41
    Malec pálil od modré, ale Mensator vyrazil.

16:29
    Přesilovku pět na tři si zkusí i domácí. Po krosčeku na Ondřeje Veselého si na dvě minuty odpočine Václav Skuhravý.

16:03
    Balej nahodil puk z levé strany před bránu a Mojžíš jej pak neodákazal uklidit do prázdné brány!

15:35
    Roman Prošek však Baleje zastavil nedovoleně a je vyloučen za hákování.

15:35
    Balej mohl uhánět s Kvapilem ve dvou proti jednomu, ale kličkou situaci pokazil.

14:50
    Kvapil přenesl hru z levé strany na pravou na Baleje, který ihned po přejetí modré čáry vypálil. Mensator puk vyrazil levým betonem.

14:08
    Prvotní aktivitu domácích utlumila hra v oslabení a to dovolilo Varům, aby se rozehrály.

13:41
    Lukáš Pech měl smůlu, když při útočné situaci jeden na jednoho vybruslil obránce a poté pálil z levého kruhu do výstroje Trvaje.

13:24
    Napravit se to pokoušel Radek Procházka, ale jeho projektil až k Mensatorovi neprošel.

Mensator si zatím šáhl pouze na nahození Bičánka ze středního pásma. To od domácích není moc dobrá vizitka.

12:57
    Ve středním pásmu rozhodčí ztratil puk z dohledu, když jej skupinka hráčů zašlápla u mantinelu.

12:10
    Kometa je kompletní. Ustála tři přesilovky soupeře.

12:07
    Nahozený kotouč se odrazil od mantinelu za Trvajem na levé křídle, kde byl najetý Skladaný a z první vypálil těsně vedle pravé tyče!

11:49
    Nepřesnou rozehrávku hostů vystihl Brabenec, vydal se do útočného pásma, kde jeho střelu vytečoval do ochranné sítě Nosek.

11:23
    Na ledě za branou Trvaje zůstal ležet Zaťovič, který inkasoval nějaký úder. Po chvíli se však zvedá a odjíždí na střídačku.

11:23
    A domácí se brání i nadále dobře. Svoboda puk vyhodil.

10:49
    Kometa už je vy čtyřech a vyhazje puk až k Mensatorovi.

10:15
    Radim Hruška nevyhodil a Sloboda pálil těsně vedle.

10:10
    14 vteřin si zahrají Energetici 5 na 3. Davida Hrušku fauloval nedovoleně Martin Richter. 2 minuty za nedovolené bránění.

09:59
    Po Sailerově střele z levého kruhu to jen zahučelo. Prošla kolem pravé tyče.

09:44
    Útočník Jaroslav Svoboda puk poslal z obranného pásma.

09:10
    Ale vázne rozehrávka a znova jsou zpět. Následně Kometa další akci kazí vyhozením přes celé kluziště.

08:55
    Hosté se nastěhlovali do útočného pásma.

08:28
    Hubáček hned po bully vybojoval puk na modré čáře a vyvezl ho do středního pásma.

08:24
    Ale ne na dlouho. Rostislava Deje zastavil Roman Erat nedovoleně. Dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

07:55

07:50
    Domácí Radim Hruška puk vyhodil.

07:30
    Pech pálí z pravého kruhu do betonu Trvaje, který předvedl hezký rozklek.

07:22
    A Vary jsou zpět.

07:05
    Kometa vyhazuje.

06:56
    Richter před Trvajem srazil někoho z hostů, ale rozhodčí nepíská.

06:33
    Obránci Noskovi se od modré čáry střílí výborně a nyní trefil druhý beton Trvaje.

06:28
    Skuhravý využil prostoru na pravém křídle, nepřihrál, najel si až před Trvaje a trefil ho do hrudi. Domácí brankář od tyče dobře neustoupil.

06:06
    Nosek od modré zamířil do betonu Trvaje.

05:55
    Domácí hráli v šesti. Na trestnou lavici odchází Tomáš Pospíšil (KOM). Trest je na dvě minuty.

05:41
    Skladaný si najel na levý kruh, dostal přihrváku, ale v ideální pozici minul kotouč - promáchl.

05:12
    Po Kvapilově hrubce se dostal ke střele Hřebejk a Trvaj musel střelu mířící mezi betony vyrazit holí mimo bránu.

04:24
    Z nepříliš pohledné hry vyvedl diváky až Petr Sailer, který projel celým pásmem, ale před Trvajem mu puk ujel do rohu kluziště.

03:50
    A Malec hned zkoušel puk nahodit od modré čáry. Mensator vše viděl a kotouč vytěsnil do rohu.

03:38
    Kometa v útočném pásmu získala vhazování. Procházka u mantinelu ubojoval puk.

03:18
    Veselého zadovka ve středním pásmu skončila u Skuhravého, který puk u pravého mantinelu dojel a následně vyprášil Trvajovu lapačku.

02:45
    Urputné souboje ve středním pásmu žádný z týmů ke střelám ani nepouštějí.

02:27
    Skladaného nyní brzdí postavení mimo hru.

02:11
    Hosté se u Trvaje neusadili. Na střelu stále čekají.

01:52
    Bičánkovo nahození ze středního pásma vyrazil Mensator vyrážečkou.

01:31
    Aktivněji začali domácí.

01:04
    Brabenec zhledal z brankové čáry někoho ve druhé vlně, ale přihrávka prošla až do středního pásma.

00:31
    Kometa v útočném pásmu moc dlouho nepobyla. Čekáme na úvodní střelu.

00:01

V brankách budou Trvaj a Mensator.

Oba výběry se pozdravily na modrých čarách a na ledě už pomalu zůstávájí jen první formace.

A už je to tady. Hráče Komety přivádí na led Hubáček, Energetiky Košťál.

Zatím čekáme na hráče, až vyjedou z šaten. Na stadionu už to však žije. Diváci zpívají klubové chorály.

HC Kometa Brno: Trvaj (Hovi) - Houdek, Richter - Mojžíš, Stehlík - Protivný, Malec - Zubíček, Bičánek - Balej, Brabenec (C), Veselý - Procházka, Hubáček, Svoboda Jaroslav - Huml, Kvapil, Svoboda Jakub - Hruška Radim, Pospíšil, Erat

HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Sáblík) - Nosek, Čutta - Sloboda, Gřegořek - Kokko, Parýzek - Dobroň, Prošek - Kumstát, Skuhravý (C), Zaťovič - Hřebejk, Pech, Sailer - Hruška David, Dej, Košťál - Saarinen, Melenovský, Skladaný

Rozhodčí: Turčan, Hodek - Bejček, Charvát.

Umístění v tabulce Tipsport extraligy: 4 zápasy, 6 bodů, 8. místo
    Nejproduktivnější hráč: Marek Kvapil – 5 bodů (1 branka + 4 asistence)
    Nejtrestanější hráči: Veselý, Houdek – oba 6 trestných minut
    Nejlepší hráči v bodování +/- : Houdek, Balej, Procházka – všichni +2
    Nejhorší hráči v bodování +/- : Huml, Stehlík, Brabenec, Pospíšil – všichni -1
    Brankáři:
    Jiří Trvaj – 120 odchytaných minut; 1,00 branky na zápas; úspěšnost zákroků 96,55%
    Sasu Hovi – 118 odchytaných minut; 3,05 branek na zápas; úspěšnost zákroků 88,24%

Poslední tři zápasy Komety:
    Mladá Boleslav – Kometa 5:2
    Kometa – Litvínov 3:1
    Zlín – Kometa 1:4

Umístění v tabulce Tipsport extraligy: 3 zápasy, 0 bodů, 14. místo
    Nejproduktivnější hráči: David Hruška, Petr Gřekořek – oba 3 body (2 branky + 1 asistence)
    Nejtrestanější hráč: Štěpán Hřebejk – 6 trestných minut
    Nejlepší hráči v bodování +/- : Skuhravý, Saarinen, Kumstát – všichni +1
    Nejhorší hráč v bodování +/- : Marek Melenovský -4
    Brankáři:
    Lukáš Sáblík – 133 odchytaných minut; 4,06 branek na zápas; úspěšnost zákroků 89,16%
    Lukáš Mensator – 47 odchytaných minut; 7,66 branek na zápas; úspěšnost zákroků 66,67%

Poslední tři zápasy Karlových Varů:
    Plzeň – Karlovy Vary 6:5
    Karlovy Vary – Liberec 1:3
    Karlovy Vary – Vítkovice 2:6

Zdravím vás z haly Rondo v Brně. Dnes je zde na programu čtvrté kolo extraligy mezi domácí Kometou a Energetiky z Karlových Varů. Oba týmy se nacházají ve zcela odlišné pozici. Zatímco Kometa má šest bodů a hřeje se ve středu tabulky, Karlovy Vary se tlačí na samém dni extraligové tabulky. Po třech zápasech totiž nemají ani bod. Neznamená to však, že dnes půjde o lehkou záležitost. Víme, že ani Kometa na tom nebyla po dvou kolech lépe, protože měla také nula bodů. Karlovy Vary se navíc utkaly s velmi kvalitními soupeři. O tom už ve statistikách jednotlivých týmů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Tomáš Čekal

Branky a nahrávky: 25. Hruška D. (Sailer, Pecha), 29. Skuhravý (Kumstát), 30. Nosek (Gřegořek, Kumstát), 42. Pech (Hruška), 49. Gřegořek (Skuhravý), 54. Skuhravý (Hruška D., Nosek), 60. Hruška D. (Sailer, Mensator)

Rozhodčí: Turčan, Hodek - Bejček, Charvát