Plzeň – Litvínov 6:1 (kon.) | Liberec – Pardubice 0:2 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 0:7 (kon.)
Třinec – Sparta 5:3 (kon.) | Kladno – Motor ČB 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Zlín 3:1 (kon.)
HC Kometa Brno
0:7 (0:0, 0:3, 0:4)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 26.09.2010, 17:00 • Hala Rondo Brno, kapacita 7 200 diváků • Tipsport extraliga

58:29
    Vyloučení pokračují. Ondřej Veselý (KOM) dostává dvě minuty za hákování. Hraje se 4 na 4.

56:41
    A bude tu i dvojnásobná početní výhoda pro Kometu. Martin Zaťovič je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

55:27
    Rozhodčí Turčan vylučuje na dvě minuty Karola Slobodu. Domácí fandy si na svoji stranu přesto už asi neodstane.

52:15
    1:49 minuty. Tak dlouho budou hrát Vary další přesilovku pět na tři. Martin Richter je vyloučen za sekání.

52:04
    Domácí brankář Jiří Trvaj je potrestán za zdržování hry. Trest odpyká Roman Erat.

47:24
    Petr Hubáček fauluje u mantinelu a následnému trestu se diví seknutím hole do kotouče. Dostává 2 + 2 za vysokou hůl a navíc 10 min OT.

46:45
    Rozhádaná hra pokračuje. Vyloučen je hostující střelec David Hruška, který zahákoval soupeře. Hraje se 4 na 4.

46:38
    Obránce Pavel Mojžíš (KOM) usedá na trestnou lavici. Dostal dvě minuty za hrubost.

40:04
    Podobně jako na začátku druhé třetiny i nyní si Kometa zahraje přesilovku. Jakub Čutta (KVA) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

34:32
    Václav Skuhravý (KVA) dostává dvě minuty za faul vysokou holí.

28:57
    Pavel Mojžíš (KOM) je vyloučen na dvě minuty za sekání. Navíc ještě dostává dvě minuty Petr Hubáček (KOM) za hrubost. Vary budou hrát pět na tři.

24:15
    Domácí obránce Pavel Zubíček si dělal před branou prostor a Pecha zastavil jen za cenu faulu. Dostane dvě minuty za sekání.

20:49
    Domácí Procházka vybojoval faul a David Nosek (KVA) je vyloučen na dvě minty za hákování.

16:29
    Přesilovku pět na tři si zkusí i domácí. Po krosčeku na Ondřeje Veselého si na dvě minuty odpočine Václav Skuhravý.

15:35
    Roman Prošek však Baleje zastavil nedovoleně a je vyloučen za hákování.

10:10
    14 vteřin si zahrají Energetici 5 na 3. Davida Hrušku fauloval nedovoleně Martin Richter. 2 minuty za nedovolené bránění.

08:24
    Ale ne na dlouho. Rostislava Deje zastavil Roman Erat nedovoleně. Dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

05:55
    Domácí hráli v šesti. Na trestnou lavici odchází Tomáš Pospíšil (KOM). Trest je na dvě minuty.

Tomáš Čekal

Branky a nahrávky: 25. Hruška D. (Sailer, Pecha), 29. Skuhravý (Kumstát), 30. Nosek (Gřegořek, Kumstát), 42. Pech (Hruška), 49. Gřegořek (Skuhravý), 54. Skuhravý (Hruška D., Nosek), 60. Hruška D. (Sailer, Mensator)

HC Kometa Brno: Trvaj (Hovi) - Houdek, Richter - Mojžíš, Stehlík - Protivný, Malec - Zubíček, Bičánek - Balej, Brabenec (C), Veselý - Procházka, Hubáček, Svoboda Jaroslav - Huml, Kvapil, Svoboda Jakub - Hruška Radim, Pospíšil, Erat

HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Sáblík) - Nosek, Čutta - Sloboda, Gřegořek - Kokko, Parýzek - Dobroň, Prošek - Kumstát, Skuhravý (C), Zaťovič - Hřebejk, Pech, Sailer - Hruška David, Dej, Košťál - Saarinen, Melenovský, Skladaný

Rozhodčí: Turčan, Hodek - Bejček, Charvát