Řisuty – Č. Lípa 6:0 (kon.) | Klášterec nO – Jablonec n/N 3:2 (kon.) | Sokolov – Děčín 3:2 (po s.n.)
Břeclav – Karviná (Baník) 3:2 (kon.) | Prostějov – Přerov 3:1 (kon.) | Technika Brno – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Uh. Hradiště – Frýdek-M. 1:2 (po s.n.) | Havířov – Šumperk 5:7 (kon.) | Lev Benešov – Žďár n/S 6:4 (kon.)
Most – Klatovy 2:5 (kon.) | Kobra – Roudnice 7:4 (kon.)

Baník právě vstřelil branku!
    SOUKUP JAN vykoupal Lavingera a rozhodl zápas.

60:15
    Tak nám v Sokolově nešla časomíra, což neunesl hostující funkcionář a byl poslán do kabin. Zřejmě hlavnímu rozhodčímu neřekl nic hezkého.

55:46
    Mareček Jakub (Sokolov) 2 minuty za podražení.

55:34
    Havlíček Jan (Děčín) 2 minuty za podražení.

53:43
    Vzápětí předvedl nefér zákrok Kaltenböck (Děčín) kdy sestřelil Kuklu. Zaslouženě dostává 2 + 10 za úder do oblasti hlavy a krku.

50:08
    Oddechový čas pro domácí.

50:08
    Děčín právě vstřelil branku!
    Nedáš - dostaneš se opět potvrdilo. Po šanci domácích se gólově prosadil MICHAL JANÍČEK po asistenci Davida Myšíka.

49:18
    Tandem Sopr, Dobřemysl jel sám na hostujícího ochránce klece.Soprmísto nahrávky volil střelu a neuspěl.

45:49
    Sokolovský Strýček přišel za brankou o puk. Mouka přihrál nezištně před branku MARTINU ŠNAJDROVI a ten nezaváhal. Asistence: Antonín Mouka.

37:48
    Kořínek udělal obrovský kiks na útočné modré čáře a následně ještě upadl, toho využil Filipovský a jel sám v oslabení na Štelmacha, ten se však vyznamenal.

36:45
    Petr Kukla spálil tutovku.

36:12
    Štelmach úspěšný. Havlíček Jan (Děčín) zle dotíral a poté napadl Formánka, 2 minuty - hrubost.

35:13
    VÁCLAV DOBŘEMYSL úspěšně vyzrál na Lavingera.

30:25
    Štelmach bravurně vyrazil Kaltenböckovu bombu do pravého rohu kluziště.

28:35
    Mareček Jakub (Sokolov) si odsedí 2 minuty za hrubost. Hraje se 4 na 4.

28:35
    Srocení nakonec skončilo šarvátkou. Vyloučen Marek Pavel (Děčín) - 2 minuty za držení.

28:08
    Dvořáka vychytal Štelmach.

22:45
    Petr Kukla (Sokolov) - 2 minuty za hrubost.

20:35
    Štelmach vylapal Mouku, který ho ani na dvakrát nepřekonal.

18:40
    Mareček zahodil tutovku po šikovné přihrávce Soukupa.

17:14
    Za hákování si odsedí 2 minuty Oliverius Michal (Děčín).

13:43
    Vyloučen Zděnek Sopr (Sokolov) - 2 minuty hákování. Děčín má 1:53 početní výhodu 5 na 3.

13:36
    Akci Děčína 2 na 1 překazil Petr Kukla (Sokolov) jen za cenu hákování - 2 minuty.

11:03
    Mouka Antonín (Děčín) se provinil proti pravidlům sekáním, odpyká si 2 minuty na trestné lavici.

06:53
    Za sekání vyloučen Filip Dvořák (Děčín) - 2 minuty.

04:47
    JAN TOPINKA se střelecky prosazuje v přesilovce po chytré přihrávce Bauera,který objel branku hostí. Asistence: Jan Bauer.

03:41
    Vyloučen David Mizera (Děčín) 2 minuty za krosček.

01:38
    Geniální přihrávku Dobřemysla nezužitkoval Sopr a střílí mimo hostující branku.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 5. Topinka (Bauer), 36. Dobřemysl, 65. Soukup - 46. Šnajdr (Mouka), 51. Janíček (Myšík)