Třinec – Zlín 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 5:4 (po s.n.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Plzeň – Slavia 1:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 2:1 (kon.) | Havířov – Jihlava 6:4 (kon.)
Liberec – Motor ČB 6:7 (po pr.) | Ústí n/L – Chomutov 4:7 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
6:7 (0:2, 3:2, 3:2 - 0:1)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 09.10.2010, 18:30 • Svijanská aréna. • Extraliga staršího dorostu

56:00
    Liberec bude hrát opět ve čtyřech. Beránek dostává dvě minuty za napadení. To by mohlo domácí hodně mrzet! 5/4 - domácí.

52:50
    Špakov dostává hodně přísný trest za poražení. Přesilová hra pro hosty. 5/4 - hosté.

49:24
    Hájek dostává dvě minuty za faul kolenem. Přesilová hra pro Liberec. 5/4 - domácí.

46:37
    Fatální zkrat Plutnara, který sekl Trummera přes záda dostává dvě minuty. Budějovice mají k dispozici dlouho přesilovku 5 na 3.

45:56
    Jandejsek chyboval a následně musel faulovat - podražení. 5/4 - hosté.

43:18
    Liberec má možnost přesilové hry, Švec si bude odpykávat dvouminutový trest za sekání. 5/4 - domácí.

37:10
    Liberec má možnost opět odskočit svému soupeři. Pařízek dostává dvě minuty za hákování. 5/4 - domácí.

33:24
    Bude se vylučovat a to tentokrát na obou stranách. Dvě minuty za hrubost dostává Langhammer a dvě minuty za vysokou hůl dostává Svoboda. 4/4.

27:40
    Trestná lavice se na severočeské straně zaplní. Beránek dostává dvě minuty za podražení. 5/4 - hosté.

24:17
    Následně ale fauluje Beneš a jde si odpykat menší trest za podražení. 5/4 - domácí.

11:24
    Liberec bude hrát přesilovou hru. Pařízek dostává dvě minuty za hákování. 5/4 - domácí.

9:14
    Žďárský dostává dvě minuty za napadení. 5/4 - hosté.

7:04
    Dvě minuty za hrubost dostává Procházka. 5/4 - hosté.

Petr Schultz

Branky a nahrávky: 27. Pálek (Psota), 30. Beránek (Knap), 36. Beránek (Klíma), 43. Špakov (Beránek, Knap), 44. Langhammer (Pálek, Plutnar), 51. Psota (Jandejsek, Mikyska) - 8. Svoboda (Bárta, Plášal), 11. Bárta (Trummer), 37. Bárta (Svoboda), 39. Bílek (Svoboda), 47. Prokop (Kypta), 49. Svoboda (Plášil), 62. Rob

Bílí Tygři Liberec: Blažek (Sobotka) - Mrázek, Klíma, Jandejsek, Bednarik, Najman, Knap, Slavík, Mikyska, Dlouhý, Beránek, Psota, Shpakov, Kouba, Langhammer, Žďárský, Urban, Pokorný, Proházka, Plutnar, Pálek.
    Banes Motor České Budějovice: Podskalský (Gába) - Salák, Plášil, Škopek, Mareš, Kypta, Bárta, Rob, Ťoupal, Beneš, Pařízek, Bílek, Trummer, Piegl, Švec, Prokop, Pich, Hájek, Svoboda.

Rozhodčí: Stolín - Maštalíř, Hejl.