Jihlava – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Kometa Brno – Tábor 15:1 (kon.)
HC Kometa Brno
15:1 (4:0, 7:0, 4:1)
HC Tábor
Neděle 10.10.2010, 11:00 • Hokejová hala dětí a mládeže Za Lužánkami, Brno • ELIOD extraliga mladšího dorostu

52:25
    David Hlaveš (TAB) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

45:21
    Jakub Boltvan (KOM) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

36:30
    Jan Škrdleta byl škaredě sestřelen Patrikem Kochem. Domácí bek dostal trest na pět minut plus do konce zápasu. Bylo to buď za napadení, nebo úder do oblasti hlavy a krku.

34:19
    Patrik Koch (KOM) je na dvě minuty vyloučen za podražení. Hosté mají příležitost ke vstřelení první branky.

24:56
    Obránce Kupčík se vydal na výlet a motal s pukem za branou Dudáčka. Vynutil si alespoň faul. Horák (TAB) je vyloučen na dvě minuty za držení.

20:51
    Adam Hájek (TAB) přidržel ujíždějího Boltvana, který i tak stihl zakončit. Hostující hráč dostává dvě minuty. Nájezd se nekoná.

10:57
    Ale ne na dlouho. David Blažek dostává dvě minuty.

08:33
    Jan Michálek (TAB) je nyní nějak zvláštně vyloučen za sekání. Jakoby si rozhodčí trest ještě chvíli rozmýšlel. Hraje se 4 na 4.

07:09
    Domácí Grunwald byl vyloučen za zásah do obalsti hralvy a krku na 2+10 minut. Hosté hrají 1:25 minuty přesilovku pět na tři.

06:19
    Hosté si zahrají první přesilovku zápasu.

Tomáš Čekal

Branky a nahrávky: 2. Garčic, 13. Kupčík, 16. Varačka, 18. Vlček, 21. Král (Jenyš, Zbořil A.), 23. Garčic, 26. Varačka, 28. Račický (Grunwald), 32. Varačka, 36. Grunwald, 37. Jenyš (Zbořil A.), 45. Jenyš (Zbořil A.), 51. Kozel, 54. Boltvan (Zajíc), 57. Jenyš (Zbořil A.) - 54. Michálek

HC Kometa Brno: Slezák (Jekel) - Kupčík, Zbořil Jakub, Vlček, Koch, Varačka, Hohl, Zajíc, Zbořil Adam (C), Jenyš, Kozel, Král, Račický, Garčic, Boltvan, Grunwald, Biolek, Venclík, Weiss, Porzer
    HC Tábor: Štekr (Dudáček) - Rejthar, Pospíchal, Michálek, Straka, Maxa, Blažek, Škrdleta, Gyeri, Šašek, Novotný, Hlaváč, Veselý, Kubíček, Hlaveš, Hájek (C), Horák, Koutský, Brož, Kubička