Třinec – Slavia 5:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 1:2 (kon.) | Zlín – K. Vary 5:3 (kon.)
Litvínov – Motor ČB 3:1 (kon.) | Sparta – Liberec 3:2 (po pr.) | Plzeň – Kometa Brno 0:3 (kon.)
HC Sparta Praha
3:2 (0:1, 1:1, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 15.10.2010, 18:00 • TESLA ARENA • Tipsport extraliga

Sparta nakonec otočila zápas a připisuje si po několika prohrách dva body za výhru v prodloužení. Děkujeme za sledování online přesosu. Za sebe Vám přeji hezký zbytek dnešního večera a nashledanou u dalšího zápasu. (20:38:26)

65:00

63:36
    Sparta právě vstřelila branku!

Domácí otáčejí výsledek. Broš vybojoval puk a našel volného PETRA TONA, který mířenou pumelící málem protrhl síť za Pincovými zády. Asistence: Michal Broš.

62:37
    Gulaši najel do pásma, mohutně napřáhl a vypálil. Jeho pokus zblokoval Hunkes vysoko do ochranné sítě.

61:18

60:55
    Dvě vstřely si připsal Ton od modré, ale ani jedna nenašla cíl.

60:18
    Výborný v dobré pozici netrefil Pincovu branku.

60:01

Liberec dlouho bránil hubené vedení, ale jeho pasivita se mu nevyplatila. Saprtě se díyk překvapivé střele podařil vyrovnat. Teď bude následovat prodloužení.

60:00

59:46
    Další akci Saprty zastavuje rozhodčí, když viděl hráče v brankovišti. Vhazování na útočné modré Sparty.

59:26
    Puk zůstal ležet na síťce Pincovy branky. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

59:18
    Oddechový čas pro domácí.

59:18
    Ještě se stihne jedno vyloučení v základní hrací době. Za faul kolenem jde na trestnou lavici Vak.

58:43
    Domácí hráči cítí šanci, že by mohli výsledek otočit a tlačí se do útočného pásma.

57:17

Vyrovnání přichází jako blesk z čistého nebe. YORICK TREILLE překvapil Pince střelou od mantinelu.A trestá tak Liberec za jeho pasivitu. Asistence: Petr Ton, Jiří Vykoukal.

56:50
    Čakajík vyvezl puk přes všechny čáry, aniž by byl nějak výrazně atakován.

55:48

Lukáš Krupička

Branky a nahrávky: 36. Hromas (Broš), 58. Treille (Ton, Vykoukal), 64. Ton (Broš) - 18. Kudrna (Moravec, Dušek), 35. Nedvěd (Kudrna)

HC Sparta Praha: Pöpperle - Gulaši, Hanzlík, Macholda, O Brien, Philipp, Salcido, Vykoukal, Zacpálek - Bartánus, Broš, Hromas, Koreis, Kůrka, Pacovský, Smoleňák, Ton, Treille, Tůma, Výborný
    Bílí Tygři Liberec: Pinc - Čakajík, Derner, Holub, Hunkes, Moravec, Rýgl, Trončinský, Výtisk - Dušek, Hořava, Jech, Klimenta, Kudrna, Nedvěd, Ondřej, Plodek, Podkonický, Urban, Vak, Víšek