Mladá Boleslav – Písek 3:2 (po s.n.) | Sparta – Ústí n/L 8:7 (po s.n.) | K. Vary – Plzeň 3:5 (kon.)
Motor ČB – Havlíčkův Brod 3:2 (po pr.) | Pardubice – Liberec 7:3 (kon.) | Slavia – Chomutov 5:1 (kon.)

Mountfield právě vstřelil branku!
    Jiří Bárta našel DAVIDA BÍLKA a ten trefuje mezeru mezi betony. Asistence: Jiří Bárta

62:00
    Vyloučení na ledě.

61:44
    Hosté se dostali před Gábu a ten vyráží jejich střelu ramenam nad branku.

60:01

60:00
    Lukáš Žemlička (HBR) 2 minuty - hrubost - 4/4. Žemlička již počtvrté na lavici hamby.

60:00

60:00
    Bohumil Svoboda (CEB) - 2 minuty - hrubost - 3/4.

59:58
    Poslední střelou vyzkoušel Trummer Fučíka, ale tam má puk v lapčce.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třeiny a zápas nám zpěje do prodloužení.

54:59
    Jelínek trefuje tyč domácí branky.

54:55
    5/5.

54:20
    V oslabení se ukázal Bárta, který dlouho držel puk v útočném pásmu.

52:56
    Jonáš Beneš (CEB) - 2 minuty - naražení na hrazení - 4/5.

50:55
    Hosté ve velké šanci. Špringl dostal puk před branku a ten tam poskakoval, ale v brance neskončil.

47:02
    Bártova bomba vypadla Fučíkovi z lapačky, ale mimo branku.

46:19
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté vyrovnávají. Jelínek přihrál z poza branky na RADKA ŠPRINGLA a ten prostřel střelou do horního růžku brankáře Gábu. Asistence: Martin Jelínek

45:14
    5/5.

43:13
    Opět se síly srovnají. Lukáš Žemlička (HBR) - 2 minuty - nedovolené bránění - 4/4.

Miroslav Mayer

Branky a nahrávky: 36. Trummer (Plášil), 37. Bárta (Trummer), 63. Bílek (Bárta) - 3. Kozlík (Pecen), 47. Špringl (Jelínek)

Banes Motor České Budějovice: Gába - Plášil, Škopek, Kypta, Ťoupal, Pařízek, Piegl, Prokop -Salák, Mareš, Bárta, Rob, Beneš, Bílek, Trummer, Švec, Pich, Hájek, Svoboda.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Fučík - Pecen, Šulák, Pavlas, Vala, Novotný, Dundáček - Kuchta, Hlídek, Račanský, Křesťan, Žemlička, Hynek, Jelínek, Turek, Kozlík, Špringl.

Rozhodčí: Ondřej - Krojcr, Polony.