Mladá Boleslav – Písek 3:2 (po s.n.) | Sparta – Ústí n/L 8:7 (po s.n.) | K. Vary – Plzeň 3:5 (kon.)
Motor ČB – Havlíčkův Brod 3:2 (po pr.) | Pardubice – Liberec 7:3 (kon.) | Slavia – Chomutov 5:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
7:3 (2:1, 3:1, 2:1)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 15.10.2010, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice • Extraliga staršího dorostu

Z ČEZ Areny přejeme hezký páteční večer. (20:12:13)

Pardubice vítězí v dnešním utkání nad Libercem 7:3, když rozhodující krok učinily v závěru druhé třetiny dvěma slepenými góly během 74 vteřin.

60:00

59:51
    A další vyloučení - Liberec oslabuje Dlouhý za faul kolenem.

59:25
    Síly se vyrovnají, vyloučen liberecký Urban za krosček.

58:33
    Domácí Mejstký na trestné lavici za podražení.

58:00
    Začaly poslední 2 minuty třetí třetiny.

55:46
    Ve stejném čase se do branky hostů vrací Sobotka.

55:46
    Nerozchytaný brankář hostů Krejčí inkasoval hned branku z první střely. Vachutka přenechal zpětnou přihrávkou kotouč Davidovi BŘEZINOVI, který dovršuje hattrick.

55:14
    Rozhodčí teď vykázal gólmana hostů Sobotku na střídačku za prohřešek proti pravidlům, v brance ho střídá Krejčí.

53:04
    Pardubice teď dlouho zaměstnávaly hosty v jejich obranném pásmu. Nakonec si dvakrát vyměnili přihrávku Martin Mejtský s Danielem VACHUTKOU a posledně jmenovaný se trefil přesně pod víko.

49:00
    Liberec snižuje na rozdíl dvou branek. David KNAP zamíchal kotoučem v prostoru mezi kruhy a čistě prostřelil Bernarta.

45:04

43:04
    Trest pro domácího hráče. Na 2 minuty za hákování odchází na trestnou lavici znovu Jan Škvor.

42:23

40:23
    Vyloučen na 2 minuty pardubický Jan Škvor - hákování.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 19:38.

Do druhé třetiny vlétli domácí s velkým nasazením. Svou převahu následně proměnili v tříbrankový náskok.

Jan Fryš

Branky a nahrávky: 8. Veselý (Voženílek), 13. Chmelař, 28. Březina, 39. Bureš (Moučka), 40. Březina (Vachutka, Škvor), 54. Vachutka (Mejtský), 56. Březina (Vachutka) - 13. Klíma (Knap), 23. Langhammer (Urban, Kouba), 49. Knap (Psota, Jandejsek)

HC Dynamo Pardubice: Bernart (Veselý) - Škvor, Fridrich, Poulíček, Mládek, Chmelař, Moučka, Březina, Rychlík, Veselý, Vachutka, Bureš, Pilný, Zahaluk, Schneider, Řezníček, Mejtský, Voženílek
    Bílí Tygři Liberec: Sobotka (Krejčí) - Mrázek, Klíma, Jandejsek, Bednarik, Knap, Slavík, Mikyska, Dlouhý, Beránek, Psota, Shpakov, Kouba, Langhammer, Urban, Pokorný, Procházka, Plutnar, Pálek