Inter – Tottenham 4:3 (kon.) | Twente – W. Brémy 1:1 (kon.) | Schalke – Hapoel Tel Aviv 3:1 (kon.)
Lyon – Benfica 2:0 (kon.) | Rangers – Valencia 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Bursaspor 1:0 (kon.)
Panathinaikos – Kazaň 0:0 (kon.) | Barcelona – Kodaň 2:0 (kon.)
Inter Milán
4:3 (4:0)
Tottenham Hotspur
Středa 20.10.2010, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza • Liga mistrů

Nepříliš záživný druhý poločas přinesl v samotném závěru během dvou minut dvě branky. Tři trefy Garetha Balea nakonec Tottenhamu, který hrál prakticky celý zápas v oslabení, na domácí Inter nestačily. Milánští tak udrželi své vedení, i když druhý poločas prohráli 0:3. Sedmigólová nadílka je to nejlepší, co jsme vám z dnešního programu Ligy mistrů mohli nabídnout. S přáním příjemného zbytku večera se s vámi loučím a přeji dobrou noc. (22:39:29)

90+1
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Hrdinou zápasu nebude ani jeden z hráčů Interu. Je jím GARETH BALE, jenž po přihrávce Aarona Lennona střílí svou třetí branku v utkání!

90
    Šikovný Velšan GARETH BALE koriguje skóre. Jednadvacetiletý záložník dal svou druhou branku jako přes kopírák, když ze stejné strany jako při první situaci překonal Júlia Césara.

89
    V závěru klání ještě inkasoval žlutou kartu střídající Wilson Palacios, který zezadu zastavil Lúcia.

87
    Krásný průnik Alana Huttona z pravé strany zůstává nevyužit. Skotský zadák prošel přes několik hráčů Interu, poté však z hranice velkého vápna nepřesně mířil.

85
    Standardní situace, kterou nevydařeně rozehrál Gareth Bale, skončila u Júlia Césara, jenž bez problémů lapil míč do svých rukavic.

84
    Gareth Bale vedl další kontr po levé straně. Jeho centru do vápna ale všichni hráči Kohoutů pouze přihlíželi, v šestnáctce milánského klubu nebyl žádný z nich.

83
    Dalekonosný pokus Philippeho Coutinha skončil jen několik málo centimetrů nad brankou Tottenhamu. Gólman Carlo Cudicini nemusel zasahovat.

82
    Sébastien Bassong na útočné polovině fauloval Lúcia. Inter přebírá míč.

81
    Alespoň náznak akce vytvořil Wesley Sneijder, jehož pas za obranu směřující na Maicona vystihl William Gallas.

80
    I Harry Redknapp sahá ke střídání. Toma Huddlestonea na trávníku zaskočí Wilson Palacios.

77
    Další nepřesnost se zrodila na druhé straně. Pas na Philippeho Coutinha byl příliš dlouhý, a tak je u balonu Tottenham.

76
    Aaron Lennon nenasměroval svůj centr podle představ. Míč z jeho kopačky zamířil přímo do náruče Júlia Césara, který rozehrává.

75
    S fanoušky se loučí Jonathan Biabiany, jehož nahrazuje právě Iván Córdoba.

73
    Rafael Benítez brzy sáhne k poslednímu střídání. Španělský kouč dává poslední pokyny Ivánu Córdobovi, který nejspíše přijde na hřiště.

72
    Domácí Davide Santon nabádal své spoluhráče k útoku. Jeho centr do vápna Kohoutů zůstal bez povšimnutí.

71
    Po exekuci se míč opět vrací do zadních pozic až k obráncům. Náboj utkání pomalu vyprchává.

70
    Inter Milán po dlouhé době vybojoval rohový kop, ke kterému už se staví Wesley Sneijder.

Radek Šamša

Branky: 2. Zanetti, 11. Eto´o (pen.), 14. Stankovič, 35. Eto´o - 52. Bale, 90. Bale, 90+1. Bale

Karty:   17. Chivu - 89. Palacios   8. Gomes

Inter Milán: Júlio César - Maicon, Lúcio, Samuel, Chivu - Zanetti, Stankovič - Biabiany, Sneijder, Coutinho - Eto´o.
    Tottenham Hotspur: Gomes - Hutton, Gallas, Bassong, Assou-Ekotto - Lennon, Jenas, Modrič, Huddlestone, Bale - Crouch.

Rozhodčí: Skomina - Arhar, Stancin (Slovinsko)