Třinec – Kometa Brno 0:3 (kon.) | Zlín – Liberec 4:3 (po pr.) | Motor ČB – Vítkovice 3:2 (po pr.)
Mladá Boleslav – Kladno 0:2 (kon.) | Sparta – Pardubice 2:1 (po s.n.) | K. Vary – Plzeň 5:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
0:3 (0:1, 0:1, -:-)
HC Kometa Brno
Pátek 22.10.2010, 17:00Tipsport extraliga

Není co dodat. Hosté dali domácím lekci z produktivity, a i když byli Oceláři střelecky aktivnější, nedokázali překonat výborného Trvaje. Střely na branku: 9:7. (19:21:50)

60:00

59:49
    Hosté kontrolují hru. Vše se chýlí ke konci.

59:09
    Ještě jednu střelu vyslal na Trvaje Zíb. Ten jeho pokus vytěsnil lapačkou.

58:47
    Vypadá to, že hosté už v poklidu dohrají zápas s pukem ve své moci.

58:17
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Hosté drží puk za vlastní brankou.

57:38
    Hosté se usadili v pásmu Třince. Střela Stehlíka končí vedle branky.

57:03
    Rozhodčí pískají přihrávku rukou. Buly ve středním pásmu.

56:43
    Zdá se, že je vymalováno. Na trestnou lavici si totiž jde sednout Jiří Polanský a rapidně tak snižuje šance domácích na bodový zisk.

56:12
    Domácím se sice podařilo dostat puk ven ze třetině, stále ho však mají v moci hosté.

Utkání přihlíží 3894 diváků.

55:45
    Kometa se usadila v pásmu Třince. Nahození Houdka kryje Hamerlík.

54:49
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Tento stav více vyhovuje hostujícím, kteří jsou schopni uhlídat si své vedení.