Třinec – Sparta B 3:0 (kon.) | Most – Zlín 3:1 (kon.) | Vlašim – Sokolov 0:1 (kon.)
FK Baník Most 1909
3:1 (1:0)
FC Zlín
Sobota 23.10.2010, 15:30FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Domácí Baník Most po dobrém výkonu v druhém poločase poráží přesvědčivě Zlín 3:1. Hosty mohou mrzet nevyužité šance v prvním dějství. To je z promrzlého Mostu vše. Hezký zbytek víkendu! (17:26:37)

90+4
    Domácího Rosenda nahrazuje Christof.

90+3
    Mostečtí drží balon, tři body už si vzít nenechají.

90
    Nastavuje se pět minut.

90
    Šmahajův přímý kop vyrazil Paleček.

89
    Při stavění mostecké zdi teď spadl k zemi Danoski a drží se za obličej. Sudí vše vyřešil bez karet.

88
    Olalala! Mostečtí vykombinovali akci až do prázdné branky, Jedinák ale trefil tyč! Neskutečné.

87
    Hosté ještě vycítili šanci a tlačí se dopředu. Do šestnáctky Baníku se ale zatím nedostali.

84
    Zlín právě vstřelil branku!
    Střílený centr vypadl Palečkovi z rukou a TOMÁŠ POZNAR měl na hlavě lehký gól - 3:1.

82
    Poznar se řítil do šance, Paleček byl ale rychle z branky a skluzem míč vykopl do bezpečí.

80
    Šmahajův střílený centr se stal kořistí pro domácího gólmana Palečka.

78
    Valaši naposledy střídají: Romana Dobeše nahrazuje Poznar.

75
    Most právě vstřelil branku!
    Zřejmě je hotovo. Hofmann nádhernou přihrávkou vyřadil ze hry celou obranu Zlína, Rusetski pak přihrál před prázdnou branku ZORANU DANOSKÉMU, který lehce dopravil balon do prázdné branky - 3:0!