Č. Budějovice B – Ml. Boleslav B 4:0 (kon.) | Písek – Jablonec B 3:2 (kon.) | Pardubice – Žižkov B 3:0 (kon.)
Chomutov – Č. Lípa 2:0 (kon.) | Vltavín – Kunice 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Plzeň B 0:6 (kon.)
FC Písek
3:2 (0:1)
FK Jablonec B
Sobota 23.10.2010, 10:15Česká fotbalová liga

Je dobojováno. Druhá půle přinesla celkem čtyři přesné zásahy. Nejprve Písečtí srovnali náskok soupeře gólem Červenky, hostům ale vrátil o minutu později vedení hlavou Patka. Obrat domácích odstartoval v 75. minutě Jan Zušťák a o šest minut později stejný hráč Písku skóroval podruhé. Těsnou výhru domácích mohl zmařit tlak hostů v poslední minutě, Bartalský ale brankovou šanci dokázal pokrýt. Písek byl v dnešném utkání houževnatější a tři body si tak domácí fotbalisté připisují zcela zaslouženě. Pěkný víkend vám z Písku přejí Petr Košatka a Tomáš Němec. (12:19:32)

90+2
    Písek drží míč v patřičné vzdálenosti od své branky.

90+1
    Dnešní zápas bude nastaven o dvě minuty.

90+1
    Písek tatkicky mění hráče. Na poslední okamžiky pustí do hry střelec dvou branek, Jan Zušťák, Jiřího Chrdleho.

89
    Jablonec si vytvořil před Bartalského brankou patřičný tlak a celá hostující akce vygradovala střelou Hovorky. Bartalský míč zázračně chytá.

89
    Hosté vybojovali rohový kop a dostávají tak jednu z posledních šancí na vyrovnání.

84
    Hosté jsou třetím gólem zaskočeni a nemohou se s balónem dostal přes polovinu.

82
    Písečtí po třetí brance mění hráče. Odchází Michal Held a v posledních minutách se představí ve hře Martin Malý.

81
    Písek právě vstřelil branku!

JAN ZUŠŤÁK se stává domácím hrdinou. Útočník Písku dostal krásný pas do malého vápna a zkušeně zamířil přesně do levého růžku.

75

Písek vrací do zápasu kanonýr JAN ZUŠŤÁK, který si sběhl na centr do vápna a nikým netísněn pohodně dopravil míč do brány hlavou.

74
    Hostující David Steiner trefuje břevno domácí branky.

72
    Písek střídá. Tomáš Linhart pustí do hry Jiřího Hrbáče.

67
    Hostující Pavel Patka vidí žlutou kartu.

66
    Jablonec právě vstřelil branku!

Hosté rychle reagují. Jaroslav Rudolf centroval míč do vápna a PAVEL PATKA hlavou překonává brankáře Bartalského. Hosté opět vedou.

64

Přichází zasloužené vyrovnání. Zušťák předložil míč ALEŠI ČERVENKOVI na hranici velkého vápna a domácí hráč leč byl tísněn, dokázal poslal balón přesně k levé tyči.

64
    Písecké snažení je stále marné. Linhartův pokus mířil na břevno.

59
    Před brankou Jablonce to teď pěkně vřelo. Vše odstartovala střela Polodny, po které vznikl před hostující brankou obrovský závar. V něm se nejlépe zorientoval Zušťák, Fendrich ale jeho pokus perfektním zákrokem vyráží.