K. Vary – Chomutov 6:4 (kon.) | Plzeň – Ústí n/L 7:0 (kon.) | Hr. Králové – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.)
Vsetín – Vítkovice 3:4 (kon.) | Kometa Brno – Havířov 3:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 6:4 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 1:4 (kon.) | Třinec – Olomouc 3:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
6:4 (4:2, 2:2, 0:0)
Piráti Chomutov
Pátek 29.10.2010, 10:00Extraliga staršího dorostu

Třetí třetina už sice nepřinesla gólovou nadílku jako třetiny předchozí, přesto jsme sledovali zajímavý hokej s obrovskými šancemi na obou stranách. Při velkém závaru před brankou domácích z 45. minuty mohli Chomutovští snížit na rozdíl jediné branky, leč nestalo se tak. Závěr utkání už si Energie i přes několik vyloučení pohlídala a tři body tak zůstávají v KV Areně. (12:13:21)

60:00

59:40
    Konec utkání už má Energie pod kontrolou.

59:10
    Po menší strkanici vyloučen na každé straně jeden hráč.

56:21
    David Troška (KVA) si odsedí dvě minuty za podražení.

55:32

54:20
    Chomutov zatím neměl v přesilovce příliš šancí.

53:32
    Vyloučen Vrána (KVA) na dvě minuty za hrubost.

52:10
    Energie v přesilovce sází na střelbu od modré.

51:05
    Na dvě minuty vyloučen Navrátil (CHO).

50:15
    Nyní icing domácích

49:33
    Hosté po tlaku Energie vyhazují na zakázané uvolnění.

Dnešní utkání sleduje 41 diváků.

47:27
    Střelu z otočky Danila Hrocha pouze špičkou betonu vyráží gólman Chomutova.

44:31
    Neskutečný závar před brankou Energie! Několikrát měli Chomutovští příležitost dorážky do prázdné brány, ale nikdo z Chomutovských překvapivě nedal gól! Zároveň několik výborných zákroků Raushera.

Jan Salajka

Branky a nahrávky: 2. Táborský (Troška), 12. Vrána (Táborský), 16. Vrána (Táborský), 19. Csamango (Vrána), 21. Vrána (Csamango), 30. Táborský - 4. Hejcman (Hlava), 11. Mazánek (Lehnert), 21. Huňady, 40. Sakaev (Huňady)

HC Energie Karlovy Vary: Fečo (Rausher) - Matyáš, Vilhem, Čoudek, Novák, Sturma, Gombár, Troška - Táborský, Zikmund, Winkler, Lintemer, Bečka, Hroch, Csamango, Vrána, Kubáč.
    Piráti Chomutov: Brabec (Hamal) - Doskočil, Hlava, Souček, Drobný, Sakaev, Tverďák - Toušek, Lenhert, Navrátil, Hejcman, Huňady, Hlava, Mazánek, Šaržík, Bauer.