K. Vary – Chomutov 6:4 (kon.) | Plzeň – Ústí n/L 7:0 (kon.) | Hr. Králové – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.)
Vsetín – Vítkovice 3:4 (kon.) | Kometa Brno – Havířov 3:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 6:4 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 1:4 (kon.) | Třinec – Olomouc 3:4 (kon.)

59:22
    Po kontaktu u mantinelu se s bolavou grimasou v tváři na střídačku ubírá Josef Daněk, sudí nevylučuje.

58:55
    Bača je na střídačce, Valaši hrají v šesti!

58:34
    Ve stejném čase si domácí lavička bere oddechový čas.

58:34
    Icing Vítkovic

57:54
    Bača před dotírajícím Zdráhalem ukryl kotouč do lapačky, vhazovat se bude po jeho pravici.

57:15
    Vsetín vstřelil branku!
    Kuriózní situace: Hlavní sudií nejprve gól JAROSLAVA JANEBY neuznal, názor změnil až po konzultaci s brankovým rozhodčím. Vítkovičtí hráči silně protestují, ale Jeřábek své rozhodnutí už nezmění. Asistence: Dominik Tobola.

55:15
    Vítkovický Marek Holý si odsedí dvě minuty za vysokou hůl. Co je však horší, domácí gólman Kohn opouští kluziště jen za doprovodu spoluhráčů. Jeho místo zaujímá náhradník Maxmilián Bača.

54:58
    Menší šarvátka u mantinelu končí vyloučením Michala Cháni (VIT) a Dominika Pokorného (VSE) shodně na 2 minuty za hrubost.

54:31
    Od modré to zkusil Zuzaník, Kohn se však na švestkách nachytat nenechal.

54:17
    Kotouč končí zašlápnut v levém rohu vsetínské třetiny.

53:31
    Vašíček se prokličkoval mezi dvěma bránícími hráči a z mezikruží to na Seiferta zkusil švihem. Bohužel pro Vsetín trefil jen dobře postaveného vítkovického gólmana.

52:20
    A už ani nevymyslí. Vsetín je kompletní.

51:43
    Hosté zatím v přesilovce nic nevymysleli.

50:20
    Michal Žák (VSE) si odsedí 2 minuty za podražení.

49:05
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Ostravené zamkli ke konci přesilovky domácí v jejich obranné třetině a kotouč nakonec se štěstím dopravil za Kohnova záda DOMINIK PLÁŠEK Asistence: Marek Bail a Marian Máj.

Václav Trávníček

Branky a nahrávky: 18. Stodůlka (Pokorný), 24. Pelc (Štrbík, Ptáčník), 58. Janeba (Tobola) - 22. Bail, 35. Hudeček (Zdráhal, Blahuta), 39. Tomi (Kubis), 50. Plášek (Bail, Máj)

VHK ROBE Vsetín: Kohn (Bača) - Galia, Pelc, Hradil, Žák, Vašíček, Báchor, Štědrý, Neuwirth, Daněk, Pokorný, Štrbík, Ptáčník, Stodůlka, Kohout, Kývala, Janeba, Brida, Tobola.
    HC Vítkovice Ridera: Seifert (Svoboda) - Hawlík, Zuzaník, Blahuta, Kubis, Cabák, Černín, Cháňa, Bail, Tomi, Plášek, Kysučan, Kovář T., Máj, Hudeček, Celner, Klečka, Holý, Zdráhal, Čavoj, Sysala.

Rozhodčí: Jeřábek ml. - Gebauer, Lederer