K. Vary – Zlín 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Opava 1:0 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 3:2 (kon.)
Slavia – Znojmo 2:6 (kon.) | Chomutov – Třinec 1:2 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 2:1 (po s.n.) | Plzeň – Olomouc 5:1 (kon.)

53:02
    Dvouminutový trest pro olomouckého Oldřicha Hežu za hákování.

48:17
    Plzeň v pěti.

46:17
    Michal Špaček dostává dvě minuty za podražení.

40:01

40:00

39:00
    Minuta do konce druhé části.

38:27
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Čisté konto nevydrželo Motáňovi nijak dlouho. PETR MAINER střílí pátou branku svého týmu! Asistence Michal Špaček.

34:24
    Plzeň v plném počtu.

32:35
    Střídání gólmanů v olomoucké brance. Kůdela své místo přenechává Robertu Motáňovi.

32:35
    Indiánům nevadí ani hra v oslabení! Čtvrtou branku střílí JAN BAXA! Bez asistence.

32:24
    Druhé vyloučení Tomáše Šimandla v tomto utkání. Plzeňský bek dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

32:10
    Faschingbauer protáhl puk do soupeřovy třetiny a zvládl i vystřelit. Olomoucký gólman jeho pokusu zdatně čelil, ale puk už nezkrotil, ten se odrazil k PETRU VIZINGEROVI, který se nerozpakoval a napálil hned jej do sítě. Bez asistence.

28:25
    Krásná hokejová akce od JAKUBA FASCHINGBAUERA. Protáhl se levé tyčky olomoucké branky těsně před gólmanem a u druhé tyčky procedil puk do branky. Plzeň je tak opět ve vedení. Asistence Patrik Petruška.

24:07
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Bleskurychle po vhazování se puku ujal Roman Rác, našel LUKÁŠE KRÁLÍKA, který puk elegantně uklízí za záda Šťastného. Máme vyrovnáno. Asistence Roman Rác.

20:01

20:00

Lucie Mužíková

Branky a nahrávky: 3. Němec (Slavík, Růžička), 29. Faschingbauer (Petruška), 33. Vizinger, 33. Baxa, 39. Mainer (Špaček) - 25. Králík (Rác)

HC Škoda Plzeň: Šťastný - Ruprecht, Růžička, Slavík, Sullmann, Špaček, Sedláček, Faschingbauer, Hošťálek, Baxa, Petruška, Pacanda, Šimandl, Hájek, Bernad, Blumentrit, Mainer, Vizinger, Němec.
    HC Olomouc: Kůdela (Motáň) - Ustrnul, Haas, Brandýs, Málek, Vaněk, Kvapil, Ogrizek, Jergl, Voznica, Lyzák, Zachar, Králík, Mareček, Pozděna, Kreisel, Axman, Lehečka, Machala, Rác, Heža.