K. Vary – Chomutov 6:4 (kon.) | Plzeň – Ústí n/L 7:0 (kon.) | Hr. Králové – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.)
Vsetín – Vítkovice 3:4 (kon.) | Kometa Brno – Havířov 3:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 6:4 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 1:4 (kon.) | Třinec – Olomouc 3:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 29.10.2010, 16:30 • Na Lapači • Extraliga staršího dorostu

55:15
    Vítkovický Marek Holý si odsedí dvě minuty za vysokou hůl. Co je však horší, domácí gólman Kohn opouští kluziště jen za doprovodu spoluhráčů. Jeho místo zaujímá náhradník Maxmilián Bača.

54:58
    Menší šarvátka u mantinelu končí vyloučením Michala Cháni (VIT) a Dominika Pokorného (VSE) shodně na 2 minuty za hrubost.

50:20
    Michal Žák (VSE) si odsedí 2 minuty za podražení.

47:16
    Lukáš Stodůlka (VSE) oslabí svůj tým vyloučením na dvě minuty za podražení.

41:25
    A Marek Holý je vzápětí vyloučen na dvě minuty za hákování.

36:03
    Michal Žák (VSE) fasuje dvě minuty za hákování. Domácí nabízejí Vítkovicím početní výhodu ve velmi nevhodnou dobu...

29:30
    Marek Kubis (VIT), putuje za katr pro nedovolené bránění.

27:45
    Petr Hradil (VSE) si odsedí dvě minuty za držení. Jak Vítkovice naloží s početní výhodou?

22:36
    Vojtěch Černín (VIT), 2 minuty za hákování.

19:42
    Hosté se dostávali do vyložené brankové příležitosti, Ptáčníhovi proto nezbylo nic jiného než zatáhnou za záchrannou brzdu - 2 minuty, hákování.

15:38
    Valaši z tlaku vytěžili alespoň přesilovou hru. Na trestnou lavici míří Cháňa za hákování.

5:13
    A máme tu první vyloučení. Za faul kolenem zamířil na trestnou lavici vsetínský Brida.

Václav Trávníček

Branky a nahrávky: 18. Stodůlka (Pokorný), 24. Pelc (Štrbík, Ptáčník), 58. Janeba (Tobola) - 22. Bail, 35. Hudeček (Zdráhal, Blahuta), 39. Tomi (Kubis), 50. Plášek (Bail, Máj)

VHK ROBE Vsetín: Kohn (Bača) - Galia, Pelc, Hradil, Žák, Vašíček, Báchor, Štědrý, Neuwirth, Daněk, Pokorný, Štrbík, Ptáčník, Stodůlka, Kohout, Kývala, Janeba, Brida, Tobola.
    HC Vítkovice Ridera: Seifert (Svoboda) - Hawlík, Zuzaník, Blahuta, Kubis, Cabák, Černín, Cháňa, Bail, Tomi, Plášek, Kysučan, Kovář T., Máj, Hudeček, Celner, Klečka, Holý, Zdráhal, Čavoj, Sysala.

Rozhodčí: Jeřábek ml. - Gebauer, Lederer