Sparta B – Hlučín 1:0 (kon.) | Třinec – Karviná 0:0 (kon.) | Táborsko – Varnsdorf 3:0 (kon.)
Zlín – Dukla Praha 0:0 (kon.)
AC Sparta Praha B
1:0 (0:0)
FC Hlučín
Sobota 30.10.2010, 10:15 • TC Horní Počernice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Z Horních Počernic je to vše, přeji prříjemný zbytek soboty a někdy opět nasledanou. (12:10:33)

Skončilo utkání 14.kola druhé ligy mezi rezervním týmem Sparty a Hlučínem. Domácí vítězí díky vlastnímu gólu hlučínského Tomáše Nuce z 67.minuty. Sparta se tak alespoň pro tuto chvíli posouvá na 4. místo tabulky.

90+2
    Hlučín sice u míče, ale domácí obrana bez problémů odvrací.

90+1
    Rychlý útočný výpad Sparty zsatvil praporek pomezního sudího.

90
    Jirouš si došel pro faul, volný kop z velké dálky zahrával Pavelka. Rána domácího záložníka končí vysoko nad brankou.

90
    Ve druhém poločase se budou hrát ještě dvě minuty.

89
    Poslední střídání připravil domácí trenér Zdeněk Svoboda. Místo Ladislava Krejčího se na poslední minuty podívá do hry Ondřej Kraják.

88
    Další žlutá karta, tentokráte ji vidí domácí obránce Jan Krob.

87
    Václavík nejprve ztlimil v rukavicích centr Glasera a poté vychytal i Krejčího.

86
    Obrovská hrubka domácího Krcha, který musel zatáhnou za záchranou brzdu. Jasná žlutá karta.

84
    Přetažený centr z kopačky Mozola nadělal Zichovi starosti, naštěstí pro Spartu je to stále 1:0.

83
    Střelu Martina Jirouše chytá do rukavic brankář Václavík, který dnes je velkou oporou Hlučína.

82
    Skalák s Krejčím šli sami na branku, jen jeden obránce byl mezi nimi. Druhý jmenovaný vypálil nepřesně protože se k němu stačil rychle vrátit Ulma.

80
    Dnešní utkání sleduje 311 diváků.

79
    Po tvrdém skluzu na Haška vidí hlučínský Mozol žlutou kartu.

78
    Nepříjemná rána Schulmeistera, kterou odvrací Doležal.

77
    Skalák, který vystřídal o poločase Třešňáka se prezenuje velmi dobře. Nyní stál u zrodu ryvhlého útoku Sparty, se kterým ale Vaclavík neměl potíže.

76
    Radův centr končí v zámezí, autové vhazování pro hosty.

76
    Autor předchozí střely Nuc vidí žlutou kartu za zákrok na Kroba.

75
    Tomáš Nuc už nyní střílel na správnou branku, jenže jeho ránu tlumí v rukaviccíh brankář Zich.

74
    Hosté z Hlučína hrají hodně tvrdě a je k údivu, že zatím rozhodčí Jiří Adam udělil na jejich konto jen dvě žluté karty.

72
    Rychlý protiútok Sparty, Jirouš hledal ve vápně nabíhající spoluhráče, jenže našel jen rukavice gólmana Václavíka.

71
    Rána Mareše končí v náručí Zicha.

70
    Střídá i domácí trenér Zdeněk Svoboda. Místo Pavla Kadeřábka, který měl velkou zásluhu na vedoucí brance Sparty jde do hry Jan Glaser.

70
    Míč končí na tribuně z brankou po ráně Krejčího.

69
    Poslední střídání hostů. Velmi aktivního Milutinoviče střídá na poslední minuty Mozol.

68
    Rdova ráná z dálky Václavíkovi potíže nenadělala, přesto že míč skákal.

67
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta se dostává do vedení! Výstavní vlastenec si dává Tomáš Nuc, který poslal za vlastního gólman tvrdou ránu Pavla Kadeřábka!

65
    Skalák dostal přihrávku za obranu a šel sám na Vaclávíka, ten proti míči vyběhl, chytil ho do rukavic, jenže míč vypadl. Skalák míč od prázdné branky uklidit nedokázal, trefil jen boční síť!

63
    Hosté drželi balón na útočné polovině, Jan Krob dokázal balón ukořist a šel téměř sám ne branku. Jeho střela z dobrých 25 metrů zamířila jen do clonícího beka hostů.

62
    Na druhé straně hřiště se do šance dostával Krejčí, ke gólu však měl daleko, protože si míč špatně zpracoval a podle toho jeho střela vypadala.

61
    Obrana Sparty nechala zcela volného Vaňka, jeho hlavičku Zich bez problému lapil do své náruče.

59
    Hosté podruhé střídají. Hoška nahradí na posledních zhruba 32 minut Jan Schulmeister.

58
    Jirouš dostal dobrou přihrávku, jenže do ofsajdu.

57
    Centr Kroba byl pro Václavíka snadným soustem, hostující gólman ihned vykopává.

56
    Vzápětí se do šance dostal na druhé straně Skalák, z otočky však minul branku.

55
    Vaněk dostal kolmý pas za obranu, z těžkého úhlu Zicha nepřekonal.

54
    Sparťané lacině přišli o balón a hosté mohou jít do útoku.

53
    Na druhé straně pískán ofsajd, ve kterém se ocitl Pavelka.

52
    Nepřesná přihrávka pokazilapostup hostů do útoku.

51
    Z následného volného kopu Sparťané branku ohrozili, ale gólman Václavík byl připaven.

50
    Hlučínský Ulma si pomohl v souboji s domácím forwardem Martinem Jiroušem nedovoleně, rozhodčí Jiří Adam mu za to uděluje žlutou kartu.

48
    K odraženému balónu se nejrychleji dostal Rada, jeho trvdá rána míří tesně nad břevno!

46
    Lukáš Třešnák zřejmě na konci poločasu utrpěl při ostém zákroku nějakou újmu na zdraví a proto už druhý poločas bude sledovat pouze z lavičky, místo něj jde do hry Jiří Skalák.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:16.

V prvním poločase jsme zatím branku neviděli, lae dvě velké šance ano. Jako první zahrozili hosté, Milutinovič v zakončení tesně minul. Hned vzápětí na druhé straně hlavičkoval Jirouš, gólman hostů vyrazil jen na rohový kop. V závěru poločasu měli více ze hry Sparťané, branku z toho ale nevytěžili a tak je zatím po prvním poločase stav 0:0.

45+1
    Martin Jirouš postupoval po straně sám na Václavíka, rána mu ale nesedla podle představ a tak hostujícímu gólmanovi výrazně ulehčil práci.

45
    Jiří Adam přidá k prvnímu poločasu ještě jednu minutu.

44
    Míč je v síti, ale branka neplatí. Po centru Pavelky Václavík vyrazil míč před sebe, jenže hostům vyšla ofsajdová past, ve které se chytili hned dva domácí borci.

43
    Až napotřetí je pískáno. Sparta dostává možnost zahrávat standartku ze zajímavé vzdálenosti.

42
    Sudí teď nepískl dva trvdé zákroky na domácího Lukáše Třešňáka.

41
    Zajímavě vyhlížející akci Jirouše s Třešňákem zastavuje zvednutý praporek pomezního sudího Teubera.

39
    Avizované střídání je tady, zraněného Bogdaně nahrazuje Hajčík.

37
    Rohový kop Sparty dvrací Hlučínská obrana, hosté budou muset střídat.

35
    Hostující hráč už se zapojil do hry, ale hned je znovu ošetřován poté co ve výskoku sám fauloval domácího forwarda Martina Jirouše.

33
    Na nosítkách opuští trávník hostující Bogdaň, uvidíme jak to s ním bude vážné.

31
    Kadeřábek hledal centrovaným balónem Krejčího, k tomu se sice míč dostal, jenže mladý spaťanský záložník stál v ofsajdu.

29
    Rohový kop odvrácen až na polovinuhřiště, přesto Sparta u balónu.

28
    Velká šnace na druhé straně. Krob nacentroval do pokutového území, přesně na hlavu Martina Jirouše, od jeho hlavy se míč snášel na hroní tyč, Václavík vyboxoval na rohový kop.

27
    Mohlo se porpvé měnit skóre zápasu! Centr z pravé strany se snesl na malé vápno, kam si naběhl Vaněk, jeho ránu Zich vyrazil reflexivně pouze před sebe, Milutinovič pak míč poslal tesně mimo!

26
    Exekuce rohového kopu se ujal David Pavelka, balón mířil na Martina Jirouše, kterého ale do zakončení nepustila hlučínská obrana.

25
    Nyní po ráně Doležala dostávají domácí šanci kopat roh.

24
    Jan Krob našel svým centrem ve vápně Martina Jirouše, ten ale hlavou míč netrefil podle svých představ. Odkop od branky Hlučína.

22
    Pavel Kadeřábek dokázal vybojovat balón proti přesile, jeho centr s přehledem chytá Václavík.

21
    Nepřesná rána hostujícího Tomáše Nuce.

19
    Nyní Lukáš Zich svou chybu napravil stáhl míč do rukavic.

18
    Milutinovičova rána byla hodně nepříjemná pro Zicha, gólman Sparty míč neztlumil a je tu rohový kop pro hosty.

17
    Nákop Hlučína raději konroluje vyběhnutím Zich.

16
    David Pavelka se dobře uvolnil bve středu hrací plochy, centr za obranu na nabíhajícího Pavla Kadeřábka pokazil.

14
    Žlutou kartu jsme neviděli ani nyní, kdy byl tvrdě sražen k zemi Hašek.

13
    Tvrdý faul na domácího Třešňáka, sudí Adam ale žlutý kartónek neudělil.

12
    Krch odvrací, Sparťané mohou jít dopředu.

11
    Další rohový kop vybojovali hráči Hlučína, když Nucovu střelu vyrazil Zich.

10
    Ani napodruhé se Hlučín neprosadil, míč vyboxoval gólman Zich daleko před sebe, skoro až na polovinu hřiště.

10
    Domácí obrana odvrací na další roh.

9
    Vaněk pronikl až do pokutového území Sparty a vybojoval rohový kop.

8
    Volný přímý kop Sparty zahrával Rada, trefil jen náruč gólmana Václavíka.

7
    Mareš, který před malou chvilkou uchránil Hlučín od inkasování vidí žlutou kartu.

6
    Pavelka poslal výborný pas do běhu na Třešňáka, ten nacentroval do vápna na nabíhajícího Jirouše. Jeho ránu zblokoval Mareš.

5
    Centrovaný balón z kopačky Pavla Kadeřábka odvrátila obrana Hlučína, konkrétně Ondrušík.

4
    První akce Hlučína z rychlého brejku mohli hosté otevřít skóre, naposlední chvíli dobře zaskočil Krob.

3
    Martin Jirouš si v cestě za míčem počínal mimo rámec pravidel. Odkop Václavíka.

2
    Úvodní výkop měli domácí, jenže o míč se rychle připravili nákopem na branku Václavíka.

1

AC Sparta Praha B: Zich - Hašek, Krch, Rada, Doležal, Krejčíá, Pavelka, Kadeřábek, Jirouš, Třešňák, Krob.

FC Hlučín: Václavík - Bogdaň, Cousens, Mareš, Milutinovič, Ulma, Ondrušík, Vaněk, Hošek, Hrtánek, Nuc.

Rozhodčí: Adam - Kovařík, Teuber.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.