Klatovy – Roudnice 4:3 (po s.n.) | Děčín – Č. Lípa 5:4 (po pr.) | Opava – Havířov 1:2 (kon.)
Kolín – Lev Benešov 4:7 (kon.) | Vsetín – Šumperk 2:3 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 2:4 (kon.)
Jindř. Hradec – Nymburk 4:2 (kon.) | Kutná Hora – Chotěboř 6:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:3 (2:2, 0:1, 0:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Neděle 07.11.2010, 17:30Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • 2. liga skupina Východ

Domácím se nakonec nepodařilo vyrovnat, ale dnes proti prvnímu celku tabulky předvedli bojovný výkon a troufám si i říct, že byli lepším týmem na ledě. Ve třetí třetině Vsetín tlačil Šumperk někdy až bylo neuvěřitelné co Štůrala vychytal a tak utkání končí vítězstvím hostů 3:2.
    Já vám z Lapače přeju hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnů nashledanou. (19:51:13)

57:34
    A jedna z posledních šancí pro domácí, na 2 minuty si jde sednout za nedovolené bránění Jan Tesařík.

56:55
    Střela Dubce z mezikruží mimo!

56:01
    Bude se vhazovat ve střední pásmu poté, co rozehrávku hostů tečoval Adam Rufer.

55:06

55:00
    Hosté spíš jako kdyby utkání chtěli dohrát, nežli střelit pojišťovací branku.

53:40
    Po velké chybě Fardy vychytal Veleckého Hromada, teď měli domácí štěstí!

53:06
    Filip Bajtek 2 minuty - sekání.

53:06
    Marek Dubec už měl prázdnou branku, ale robinsonáda Štůraly zlikvidovala jeho střelu a hosté mohou děkovat svému brankáři.

52:59
    Střelu Tesaříka od modré likviduje Štůrala.

52:46
    Kusý se sice teď omlouvá, ale domácí byli v obrovské šanci před brankou už mohl doklepávat Rufer, ale bohužel pro domácí.

52:27

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 2. Vaněk (Ševčík), 9. Dubec (Rufer) - 2. Velecký (Haas), 4. Červenka (Tesařík), 39. Červenka

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) - Šafařík(C), Farda, Tesařík R., Kapr, Spitzer(A), Zavrtálek, Žabčík, Tyralík, Tesařík D.(A), Dubec, Brynecký, Vaněk, Ševčík, Bajtek, Sýs, Rufer, Plachtovič, Vítek, Řezáč.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Peksa) - Brunec, Skoumal, Meluzín(A), Ambruz, Hulva(A), Haas, Cink, Červenka, Holík(C), Ondráček, Drtil, Novosad, Velecký, Novotný, Sedlák, Tesařík J., Fischer, Matějka.

Rozhodčí: T. Kusý - M. Vengřín, T. Záviský