Klatovy – Roudnice 4:3 (po s.n.) | Děčín – Č. Lípa 5:4 (po pr.) | Opava – Havířov 1:2 (kon.)
Kolín – Lev Benešov 4:7 (kon.) | Vsetín – Šumperk 2:3 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 2:4 (kon.)
Jindř. Hradec – Nymburk 4:2 (kon.) | Kutná Hora – Chotěboř 6:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:3 (2:2, 0:1, 0:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Neděle 07.11.2010, 17:30Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • 2. liga skupina Východ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Dobrý podvečer ze zimního stadionu Na Lapači. Na Vsetín dnes zavítá celek z čela tabulky a to Salith Šumperk, proti kterému nastoupí domácí hráči v zelenožlutých dresech, kterým se letos doma zatím poměrně daří. Hosté jsou přece jen velice silným mužstvem a v prvním vzájemném souboji porazili valachy 8:0, takže dnes nastupují jako jasní favorité. Zápas nám začíná přesně za hodinku, takže kdo může doražte na Lapač a přijďte povzbudit své borce!

Podívejme se, jak si oba celky vedly v posledním zápase:

Začneme nejdříve hosty, kteří doma hostili Nový Jičín, proti kterému v prvním vzájemném měření sil prohráli 3:1. Tentokrát ovšem draci nenechali nic náhodě a doma hladce Jičín smetli 7:1, kdy se dvakrát trefil ex-vsetínský Martin Ambruz.

Valaši zajížděli na led Havířova a po aféře v prvním kole na ledě hostů se čekal tvrdý boj. Nicméně AZ letos hraje zatím skvěle a ikdyž valaši bojovali na domácí to nestačilo a podlehli 6:3.

Hokejisté obou celků jsou už na ledě a provádí tradiční rozcvičku. V bráně hostů by se měla objevit velká posila ze Zlína a to Tomáš Štůrala. V domácí brance dnes nastoupí nejpravděpodobněji Petr Hromada, kterému bude krýt záda Lukáš Plšek. Za Vsetín by dnes podle toho jak vidím na ledě se rozcvičovat hráče měli nastoupit i Třinecké posily Filip Bajtek a Adam Rufer.

VHK Vsetín: Hromada (Plšek) - Šafařík(C), Farda, Tesařík R., Kapr, Spitzer(A), Zavrtálek, Žabčík, Tyralík, Tesařík D.(A), Dubec, Brynecký, Vaněk, Ševčík, Bajtek, Sýs, Rufer, Plachtovič, Vítek, Řezáč.

Salith Šumperk: Štůrala (Peksa) - Brunec, Skoumal, Meluzín(A), Ambruz, Hulva(A), Haas, Cink, Červenka, Holík(C), Ondráček, Drtil, Novosad, Velecký, Novotný, Sedlák, Tesařík J., Fischer, Matějka.

Dnešní utkání bude řídit tato trojice rozhodčích: jako hlavní sudí se Na Lapači představí Kusý a na čarách mu budou asistovat Vengřín a Záviský.

Tribuny se nám pomalu začínají plnit jak v domacím tak v hostujícím sektoru a utkání nám za několik minut začne.

Oba celky již nastupují na led a rovnají se na modré čáře, takže utkání nám každou minutou začne. Za zvuku vsetínské hymny vám přeju příjemné sledování dnešního onlajnu.

00:01

0:49
    Domácí si zahrají přesilovou hru na 2 minuty si je sednout Holík za vražení na hrazení.

1:14
    Vsetín vstřelil branku!
    A je tady první branka! V chumli před branou po střele Robina Ševčíka se nejlépe zorientoval DANIEL VANĚK a na třikrát překonal ležícího Štůralu. Asistence: Robin Ševčík.

1:58
    Draci právě vstřelili branku!
    Brynecký ztratil kotouč na modré čáře, čehož využil Haas, který si narazil s MICHALEM VELECKÝM a ten prostřelil Hromadu. Asistence: Marek Haas.

2:36
    Draci po vstřelené brance ožili a tlačí nyní Vsetín. Holík pílil jen do připraveného Hromady.

3:01
    Marek Dubec so hezky objel bránu Štůraly a z otočky se snažil překvapit Štůralu, mířil ovšem vedle.

3:47
    Po střele Jana Tesaříka propadl Hromadovi kotouč za záda na brankovou čáru a ADAM ČERVENKA doklepával do prázdné branky. Asistence: Jan Tesařík.

4:16
    Hra přerušena poté co za branou hostů zůstal ležet Aleš Holík.

5:27
    Hosté dobře napadají vsetínskou rozehrávku a dělají dusno v obraném pásmu domácích, nyní to byl Červenka kdo střílel na Hromadu ten, byl ale pozorný.

5:54
    Na 2 minuty odchází za faul kolenem Adam Rufer a i hosté okusí přesilovou hru.

6:32
    Domácí se zatím dobře brání a hosté mají problémy s usazením útočném pásmu.

7:26
    Offside hostů.

7:54

8:40
    Po pravé straně se rozjel MAREK DUBEC, kterého hezky našel Daniel Vaněk a Dubec krásnou střelou na vyrážečku srovnává stav na 2:2. Asistence: Adam Rufer.

9:25
    Hosté dobře napadají, bruslí rychleji a dělají domácím velké potíže při rozehrávce.

10:21
    Marek Dubec hledal před branou Vaňka, ten se ovšem natahoval marně po jeho přihrávce.

10:55
    Z pravého kruhu otestoval pozornost Štůraly Daniel Brynecký.

11:23
    Zavrtálek od modré do náruče hostujícího gólmana a ten bleskově rozehrává.

12:03
    Sledujeme zatím velice pohledné utkání, kterému zatím nic nechybí.

12:45
    Filipa Bajtka narazil na hrazení Ondráček a posedí si na dvě minuty.

12:56
    4 na 4 Dubec si posedí za nedovolené bránění na 2 minuty.

13:25
    Ševčík hezky našel najíždějícího Spitzera a ten střelou zápěstím otestoval reflexy Štůraly.

12:25
    Vsetínu se nedaří vymanit z obraného pásma.

14:30
    Adam Rufer se krásně prokličkoval až před Štůralu, ale ten ho vychytal, krásná akce.

14:56
    Oba celky v plném počtu.

15:25
    Hra se teď trochu uklidnila o kotouč se bojuje ve středním pásmu.

16:18
    Daniel Tesařík po své střele trefil hokejkou svého protihráče do obličeje a posedí si na dvě minuty za vysokou hůl.

16:36
    Filip Bajtek po tvrdé střele Holíka vyhazuje a osvobuzuje domácí tým z tlaku.

16:54
    Adam Rufer dobře zašlápl kotouč v obraném pásmu hostí a pošetřil pár vteřin.

17:15
    Teď velmi sporné vyloučení Marka Dubce, který si posedí na 2 minuty za faul loktem a přichází přesilovka 5na3, která potrvá něco přes jednu minutu.

17:24
    Petr Hromada teď skvělým zákrokem podržel domácí tým.

17:50
    Domácí v tvrdém obležení a nedaří se jim vyhodit.

18:11
    Po rychlé kombinaci hostů střílel tvrdou ránu Holík, ale Hromada opět skvěle vychytává.

18:20
    Domácí se osvobuzují a hrají ve čtyřech.

19:15

19:16
    Probíhá nám poslední minuta velice pohledné první třetiny.

19:36
    Hosté se ještě pokouší vstřelit branku, ale domácí dobře brání a osvobozují se díky icingu,

20:00

Jiří Štraub(asistent trenéra VS) nyní hezky od plic vyčiňuje hlavnímu sudímu za některého jeho posudky.

Hlavní sudí Kusý nyní za silného pískotu opouští hrací plochu.

Máme za sebou první třetinu, ve které domácí šli rychle do vedení, ovšem ještě rychleji o něj přišli na 1:2. Vsetín dokázal srovnat a prozatím s hosty drží krok. Další třetina nám začne přibližně v 18:21.

Hráči nám již nastupují na led a za několik vteřin nám začne druhá třetina dnešního utkání.

20:01

20:51
    Máme za sebou první šance na obou stranách v obou případech byly pokusy zablokovány obranou týmu.

21:36
    Marek Dubec tvrdou střelou překonal Štůralu, ale nebyl nikdo poblíž kdo by dorazil jeho střelu.

21:36
    Na 2 minuty si posedí Martin Ambruz za faul loktem.

22:00
    Hosté se osvobozují po krátkém tlaku domácích.

23:36

24:14
    Po průniku Rufera a jeho následné střele se strhla bitka za brankou hostů a bude se vylučovat.

24:17
    Za domácí na 2 minuty Marek Sýs a Adam Rufer za hrubost na druhé straně Tomáš Sedlák a Jakub Hulva za hrubost.

24:46
    Po levé straně se prodíral Marek Haas a jeho následnou střelu likviduje Hromada.

24:52
    Obrovská šance domácích při akci 2na1 přihrával před bránu Marek Dubec a následnou střelu Vaňka téměř do prázdné krásným zákrokem zachraňuje Tomáš Štůrala.

26:25
    Hosté špatně rozehráli a píská se icing.

27:09
    Při šanci domácích jeden z hostujících hráčů posunul branku, ale vylučovat se nebude.

27:26
    Přesilová hra pro hosty - Daniel Brynecký na 2 minuty za podražení.

27:54
    Domácí zatím dobře brání a osvobozují se z tlaku.

28:36
    Hromada teď čelil několika střelám z metrové blízkosti a nekončí to brankou!, ale pohotovým vyhozením Jiřího Fardy.

29:26

30:11
    Bojuje se o každý metr kluziště, ale do šancí se teď nikdo z obouc celků moc nedostává.

31:15
    Snad až jen na jednu propagační střelu Daniela Tesaříka, kterou Štůrala pohodově likviduje.

31:26
    Chybná rozehrávka hostů znamená icing a vhazování v ůtočném pásmu vsetínských.

31:46
    Icing i na straně domácích.

31:51
    Na 2 minutky po faulu na Dubce směřuje na trestnou lavici Velecký za podražení.

32:10
    Nyní ryze Třinecká trojka útočníků na přesilovou hru.

32:15
    Střelu Tesaříka R. likviduje Štůrala.

32:44
    Hosté velmi dobře brání a nepouští valachy do zakončení.

34:11
    Při akci 2na1 trochu sobecky vystřelil Velecký místo přihrávky a trefil to úplně vedle

33:51

34:25
    Daniel Vaněk odchází na trestnou lavici za zdržování hry.

34:42
    Farda osvobozuje domácí a následně i Pavel Zavrtálek.

35:03
    Hromada pokryl nahození Holíka.

35:25
    Domácí se zatím dobře brání a hosté mají problém něco vymyslet.

35:58
    Hromada bez hole!, ale Šumperk toho nevyužil a Tesařík osvobozuje Vsetín.

36:25

37:06
    Po zmatkách v obraně vystřelil Marek Haas a Hromada měl co dělat.

37:36
    Roman Meluzín sám před branou, ale Hromada pohotovým vyjetím zneškodnil jeho šanci.

37:44
    Velká šance domácích po zmatku před branonu hostí měl už téměř prázdnou bránu Bajtek, ale jeho dorážku zneškodnil jeden z obránců Šumperka.

37:46
    Fili Bajtek a Aleš Holík na 2 minuty za hrubost.

37:50
    Přesilovka 4na3 před branou hostů byl atakován Petr Řezáč a Ondráček odchází na 2 minuty za podražení.

38:26
    Po pravé straně ujel domácím ADAM ČERVENKA a po blafáku na vyrážečku překonává Hromadu brankou v oslabení.

38:26
    Po menší odmlce se opět hraje a Vsetín pokračuje ve své přesilovce 4na3.

38:45
    Nahození na teč v podání Spitzera likviduje Tomáš Štůrala.

38:50
    Hosté se osvobozují.

39:01
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:36
    Radim Tesařík si odsedí 2 minuty za hákování.

39:26
    Adam Rufer měl po akci Vsetína před sebou prázdnou klec, ale byl zablokován a hosté se osvobozují.

39:46

40:00

Ve druhé třetině už nebylo k vidění tolik akcí jako v první třetině. Vsetín i Šumperk si pár šancí vytvořili, ale při zlomovém momentu zásahl někdo z obrany. Na konci třetiny ujel Červenka a poslal draky do vedení. Poslední třetina nám začne přibližně v 19:15.

Oba celky nastupují na led a utkání nám co nevidět začne.

40:01

40:20
    Marek Haas tvrdou ranou z levého kruhu protáhl Hromadu.

41:01
    Daniel Vaněk na druhé straně provětral betony Štůraly.

41:36

42:26
    Po nahození Radima Tesaříka sevřel kotouč rukou jeden z obránců draků.

43:26
    Po velké chybě Marka Dubce se dostal do šance Velecký, ale Hromada chytá!

43:55
    Marek Dubec přichystal gólovou pozici Vaňkovi ten, ale Štůralu neprostřelil.

Dnešní utkání sleduje 1041 diváků.

44:16
    Daniel Brynecký v obrovské šanci, kdy zůstal sam před branou, ale ležícího Štůrali nepřekonal.

44:25
    Vsetín tlačí teď hosty do úzkých.

45:36
    Adam Rufer našel před branou Radima Tesaříka, ale jeho pokus zablokoval jeden z hostujícíh obránců.

45:52
    A další velká šance! Daniel Vaněk přenechal Ševčíkovi a ten tváří v tvář neprostřelil Štůralu.

47:02
    Hosté nyní jako kdyby měli těžší nohy a domácí jim dělají problémy.

47:46
    Na jedné straně ve velké šanci Marek Sýs po tečované střele a na druhé Marek Haas testoval Hromadu.

48:06
    Na 2 minuty si posedí Jakub Hulva za hákování.

48:20
    Sedlák osvobozuje hosty.

49:02
    Holík tvrdou ranou po jeho průniku postrašil Hromadu.

50:06

50:27
    Vyloučení na druhé straně, přesilovku okusí i hosté na 2 minuty si posedí Spitzer za sekání.

51:01
    Domácí se osvobozují a hosté nemohou zatím najít recept na obranu domácích.

51:43
    Vhazování v útočném pásmu draků.

52:27

52:46
    Kusý se sice teď omlouvá, ale domácí byli v obrovské šanci před brankou už mohl doklepávat Rufer, ale bohužel pro domácí.

52:59
    Střelu Tesaříka od modré likviduje Štůrala.

53:06
    Marek Dubec už měl prázdnou branku, ale robinsonáda Štůraly zlikvidovala jeho střelu a hosté mohou děkovat svému brankáři.

53:06
    Filip Bajtek 2 minuty - sekání.

53:40
    Po velké chybě Fardy vychytal Veleckého Hromada, teď měli domácí štěstí!

55:00
    Hosté spíš jako kdyby utkání chtěli dohrát, nežli střelit pojišťovací branku.

55:06

56:01
    Bude se vhazovat ve střední pásmu poté, co rozehrávku hostů tečoval Adam Rufer.

56:55
    Střela Dubce z mezikruží mimo!

57:34
    A jedna z posledních šancí pro domácí, na 2 minuty si jde sednout za nedovolené bránění Jan Tesařík.