Klatovy – Roudnice 4:3 (po s.n.) | Děčín – Č. Lípa 5:4 (po pr.) | Opava – Havířov 1:2 (kon.)
Kolín – Lev Benešov 4:7 (kon.) | Vsetín – Šumperk 2:3 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 2:4 (kon.)
Jindř. Hradec – Nymburk 4:2 (kon.) | Kutná Hora – Chotěboř 6:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:3 (2:2, 0:1, 0:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Neděle 07.11.2010, 17:30Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • 2. liga skupina Východ

Domácím se nakonec nepodařilo vyrovnat, ale dnes proti prvnímu celku tabulky předvedli bojovný výkon a troufám si i říct, že byli lepším týmem na ledě. Ve třetí třetině Vsetín tlačil Šumperk někdy až bylo neuvěřitelné co Štůrala vychytal a tak utkání končí vítězstvím hostů 3:2.
    Já vám z Lapače přeju hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnů nashledanou. (19:51:13)

57:34
    A jedna z posledních šancí pro domácí, na 2 minuty si jde sednout za nedovolené bránění Jan Tesařík.

56:55
    Střela Dubce z mezikruží mimo!

56:01
    Bude se vhazovat ve střední pásmu poté, co rozehrávku hostů tečoval Adam Rufer.

55:06

55:00
    Hosté spíš jako kdyby utkání chtěli dohrát, nežli střelit pojišťovací branku.

53:40
    Po velké chybě Fardy vychytal Veleckého Hromada, teď měli domácí štěstí!

53:06
    Filip Bajtek 2 minuty - sekání.

53:06
    Marek Dubec už měl prázdnou branku, ale robinsonáda Štůraly zlikvidovala jeho střelu a hosté mohou děkovat svému brankáři.

52:59
    Střelu Tesaříka od modré likviduje Štůrala.

52:46
    Kusý se sice teď omlouvá, ale domácí byli v obrovské šanci před brankou už mohl doklepávat Rufer, ale bohužel pro domácí.

52:27

51:43
    Vhazování v útočném pásmu draků.

51:01
    Domácí se osvobozují a hosté nemohou zatím najít recept na obranu domácích.

50:27
    Vyloučení na druhé straně, přesilovku okusí i hosté na 2 minuty si posedí Spitzer za sekání.

50:06

49:02
    Holík tvrdou ranou po jeho průniku postrašil Hromadu.

48:20
    Sedlák osvobozuje hosty.

48:06
    Na 2 minuty si posedí Jakub Hulva za hákování.

47:46
    Na jedné straně ve velké šanci Marek Sýs po tečované střele a na druhé Marek Haas testoval Hromadu.

47:02
    Hosté nyní jako kdyby měli těžší nohy a domácí jim dělají problémy.

45:52
    A další velká šance! Daniel Vaněk přenechal Ševčíkovi a ten tváří v tvář neprostřelil Štůralu.

45:36
    Adam Rufer našel před branou Radima Tesaříka, ale jeho pokus zablokoval jeden z hostujícíh obránců.

44:25
    Vsetín tlačí teď hosty do úzkých.

44:16
    Daniel Brynecký v obrovské šanci, kdy zůstal sam před branou, ale ležícího Štůrali nepřekonal.

Dnešní utkání sleduje 1041 diváků.

43:55
    Marek Dubec přichystal gólovou pozici Vaňkovi ten, ale Štůralu neprostřelil.

43:26
    Po velké chybě Marka Dubce se dostal do šance Velecký, ale Hromada chytá!

42:26
    Po nahození Radima Tesaříka sevřel kotouč rukou jeden z obránců draků.

41:36

41:01
    Daniel Vaněk na druhé straně provětral betony Štůraly.

40:20
    Marek Haas tvrdou ranou z levého kruhu protáhl Hromadu.

40:01

Oba celky nastupují na led a utkání nám co nevidět začne.

Ve druhé třetině už nebylo k vidění tolik akcí jako v první třetině. Vsetín i Šumperk si pár šancí vytvořili, ale při zlomovém momentu zásahl někdo z obrany. Na konci třetiny ujel Červenka a poslal draky do vedení. Poslední třetina nám začne přibližně v 19:15.

40:00

39:46

39:26
    Adam Rufer měl po akci Vsetína před sebou prázdnou klec, ale byl zablokován a hosté se osvobozují.

39:36
    Radim Tesařík si odsedí 2 minuty za hákování.

39:01
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:50
    Hosté se osvobozují.

38:45
    Nahození na teč v podání Spitzera likviduje Tomáš Štůrala.

38:26
    Po menší odmlce se opět hraje a Vsetín pokračuje ve své přesilovce 4na3.

38:26
    Draci právě vstřelili branku!
    Po pravé straně ujel domácím ADAM ČERVENKA a po blafáku na vyrážečku překonává Hromadu brankou v oslabení.

37:50
    Přesilovka 4na3 před branou hostů byl atakován Petr Řezáč a Ondráček odchází na 2 minuty za podražení.

37:46
    Fili Bajtek a Aleš Holík na 2 minuty za hrubost.

37:44
    Velká šance domácích po zmatku před branonu hostí měl už téměř prázdnou bránu Bajtek, ale jeho dorážku zneškodnil jeden z obránců Šumperka.

37:36
    Roman Meluzín sám před branou, ale Hromada pohotovým vyjetím zneškodnil jeho šanci.

37:06
    Po zmatkách v obraně vystřelil Marek Haas a Hromada měl co dělat.

36:25

35:58
    Hromada bez hole!, ale Šumperk toho nevyužil a Tesařík osvobozuje Vsetín.

35:25
    Domácí se zatím dobře brání a hosté mají problém něco vymyslet.

35:03
    Hromada pokryl nahození Holíka.

34:42
    Farda osvobozuje domácí a následně i Pavel Zavrtálek.

34:25
    Daniel Vaněk odchází na trestnou lavici za zdržování hry.

33:51

34:11
    Při akci 2na1 trochu sobecky vystřelil Velecký místo přihrávky a trefil to úplně vedle

32:44
    Hosté velmi dobře brání a nepouští valachy do zakončení.

32:15
    Střelu Tesaříka R. likviduje Štůrala.

32:10
    Nyní ryze Třinecká trojka útočníků na přesilovou hru.

31:51
    Na 2 minutky po faulu na Dubce směřuje na trestnou lavici Velecký za podražení.

31:46
    Icing i na straně domácích.

31:26
    Chybná rozehrávka hostů znamená icing a vhazování v ůtočném pásmu vsetínských.

31:15
    Snad až jen na jednu propagační střelu Daniela Tesaříka, kterou Štůrala pohodově likviduje.

30:11
    Bojuje se o každý metr kluziště, ale do šancí se teď nikdo z obouc celků moc nedostává.

29:26

28:36
    Hromada teď čelil několika střelám z metrové blízkosti a nekončí to brankou!, ale pohotovým vyhozením Jiřího Fardy.

27:54
    Domácí zatím dobře brání a osvobozují se z tlaku.

27:26
    Přesilová hra pro hosty - Daniel Brynecký na 2 minuty za podražení.

27:09
    Při šanci domácích jeden z hostujících hráčů posunul branku, ale vylučovat se nebude.

26:25
    Hosté špatně rozehráli a píská se icing.

24:52
    Obrovská šance domácích při akci 2na1 přihrával před bránu Marek Dubec a následnou střelu Vaňka téměř do prázdné krásným zákrokem zachraňuje Tomáš Štůrala.

24:46
    Po levé straně se prodíral Marek Haas a jeho následnou střelu likviduje Hromada.

24:17
    Za domácí na 2 minuty Marek Sýs a Adam Rufer za hrubost na druhé straně Tomáš Sedlák a Jakub Hulva za hrubost.

24:14
    Po průniku Rufera a jeho následné střele se strhla bitka za brankou hostů a bude se vylučovat.

23:36

22:00
    Hosté se osvobozují po krátkém tlaku domácích.

21:36
    Na 2 minuty si posedí Martin Ambruz za faul loktem.

21:36
    Marek Dubec tvrdou střelou překonal Štůralu, ale nebyl nikdo poblíž kdo by dorazil jeho střelu.

20:51
    Máme za sebou první šance na obou stranách v obou případech byly pokusy zablokovány obranou týmu.

20:01

Hráči nám již nastupují na led a za několik vteřin nám začne druhá třetina dnešního utkání.

Máme za sebou první třetinu, ve které domácí šli rychle do vedení, ovšem ještě rychleji o něj přišli na 1:2. Vsetín dokázal srovnat a prozatím s hosty drží krok. Další třetina nám začne přibližně v 18:21.

Hlavní sudí Kusý nyní za silného pískotu opouští hrací plochu.

Jiří Štraub(asistent trenéra VS) nyní hezky od plic vyčiňuje hlavnímu sudímu za některého jeho posudky.

20:00

19:36
    Hosté se ještě pokouší vstřelit branku, ale domácí dobře brání a osvobozují se díky icingu,

19:16
    Probíhá nám poslední minuta velice pohledné první třetiny.

19:15

18:20
    Domácí se osvobuzují a hrají ve čtyřech.

18:11
    Po rychlé kombinaci hostů střílel tvrdou ránu Holík, ale Hromada opět skvěle vychytává.

17:50
    Domácí v tvrdém obležení a nedaří se jim vyhodit.

17:24
    Petr Hromada teď skvělým zákrokem podržel domácí tým.

17:15
    Teď velmi sporné vyloučení Marka Dubce, který si posedí na 2 minuty za faul loktem a přichází přesilovka 5na3, která potrvá něco přes jednu minutu.

16:54
    Adam Rufer dobře zašlápl kotouč v obraném pásmu hostí a pošetřil pár vteřin.

16:36
    Filip Bajtek po tvrdé střele Holíka vyhazuje a osvobuzuje domácí tým z tlaku.

16:18
    Daniel Tesařík po své střele trefil hokejkou svého protihráče do obličeje a posedí si na dvě minuty za vysokou hůl.

15:25
    Hra se teď trochu uklidnila o kotouč se bojuje ve středním pásmu.

14:56
    Oba celky v plném počtu.

14:30
    Adam Rufer se krásně prokličkoval až před Štůralu, ale ten ho vychytal, krásná akce.

12:25
    Vsetínu se nedaří vymanit z obraného pásma.

13:25
    Ševčík hezky našel najíždějícího Spitzera a ten střelou zápěstím otestoval reflexy Štůraly.

12:56
    4 na 4 Dubec si posedí za nedovolené bránění na 2 minuty.

12:45
    Filipa Bajtka narazil na hrazení Ondráček a posedí si na dvě minuty.

12:03
    Sledujeme zatím velice pohledné utkání, kterému zatím nic nechybí.

11:23
    Zavrtálek od modré do náruče hostujícího gólmana a ten bleskově rozehrává.

10:55
    Z pravého kruhu otestoval pozornost Štůraly Daniel Brynecký.

10:21
    Marek Dubec hledal před branou Vaňka, ten se ovšem natahoval marně po jeho přihrávce.

9:25
    Hosté dobře napadají, bruslí rychleji a dělají domácím velké potíže při rozehrávce.

8:40
    Vsetín vstřelil branku!
    Po pravé straně se rozjel MAREK DUBEC, kterého hezky našel Daniel Vaněk a Dubec krásnou střelou na vyrážečku srovnává stav na 2:2. Asistence: Adam Rufer.

7:54

7:26
    Offside hostů.

6:32
    Domácí se zatím dobře brání a hosté mají problémy s usazením útočném pásmu.

5:54
    Na 2 minuty odchází za faul kolenem Adam Rufer a i hosté okusí přesilovou hru.

5:27
    Hosté dobře napadají vsetínskou rozehrávku a dělají dusno v obraném pásmu domácích, nyní to byl Červenka kdo střílel na Hromadu ten, byl ale pozorný.

4:16
    Hra přerušena poté co za branou hostů zůstal ležet Aleš Holík.

3:47
    Po střele Jana Tesaříka propadl Hromadovi kotouč za záda na brankovou čáru a ADAM ČERVENKA doklepával do prázdné branky. Asistence: Jan Tesařík.

3:01
    Marek Dubec so hezky objel bránu Štůraly a z otočky se snažil překvapit Štůralu, mířil ovšem vedle.

2:36
    Draci po vstřelené brance ožili a tlačí nyní Vsetín. Holík pílil jen do připraveného Hromady.

1:58
    Brynecký ztratil kotouč na modré čáře, čehož využil Haas, který si narazil s MICHALEM VELECKÝM a ten prostřelil Hromadu. Asistence: Marek Haas.

1:14
    A je tady první branka! V chumli před branou po střele Robina Ševčíka se nejlépe zorientoval DANIEL VANĚK a na třikrát překonal ležícího Štůralu. Asistence: Robin Ševčík.

0:49
    Domácí si zahrají přesilovou hru na 2 minuty si je sednout Holík za vražení na hrazení.

00:01

Oba celky již nastupují na led a rovnají se na modré čáře, takže utkání nám každou minutou začne. Za zvuku vsetínské hymny vám přeju příjemné sledování dnešního onlajnu.

Tribuny se nám pomalu začínají plnit jak v domacím tak v hostujícím sektoru a utkání nám za několik minut začne.

Dnešní utkání bude řídit tato trojice rozhodčích: jako hlavní sudí se Na Lapači představí Kusý a na čarách mu budou asistovat Vengřín a Záviský.

VHK Vsetín: Hromada (Plšek) - Šafařík(C), Farda, Tesařík R., Kapr, Spitzer(A), Zavrtálek, Žabčík, Tyralík, Tesařík D.(A), Dubec, Brynecký, Vaněk, Ševčík, Bajtek, Sýs, Rufer, Plachtovič, Vítek, Řezáč.

Salith Šumperk: Štůrala (Peksa) - Brunec, Skoumal, Meluzín(A), Ambruz, Hulva(A), Haas, Cink, Červenka, Holík(C), Ondráček, Drtil, Novosad, Velecký, Novotný, Sedlák, Tesařík J., Fischer, Matějka.

Hokejisté obou celků jsou už na ledě a provádí tradiční rozcvičku. V bráně hostů by se měla objevit velká posila ze Zlína a to Tomáš Štůrala. V domácí brance dnes nastoupí nejpravděpodobněji Petr Hromada, kterému bude krýt záda Lukáš Plšek. Za Vsetín by dnes podle toho jak vidím na ledě se rozcvičovat hráče měli nastoupit i Třinecké posily Filip Bajtek a Adam Rufer.

Podívejme se, jak si oba celky vedly v posledním zápase:

Začneme nejdříve hosty, kteří doma hostili Nový Jičín, proti kterému v prvním vzájemném měření sil prohráli 3:1. Tentokrát ovšem draci nenechali nic náhodě a doma hladce Jičín smetli 7:1, kdy se dvakrát trefil ex-vsetínský Martin Ambruz.

Valaši zajížděli na led Havířova a po aféře v prvním kole na ledě hostů se čekal tvrdý boj. Nicméně AZ letos hraje zatím skvěle a ikdyž valaši bojovali na domácí to nestačilo a podlehli 6:3.

Dobrý podvečer ze zimního stadionu Na Lapači. Na Vsetín dnes zavítá celek z čela tabulky a to Salith Šumperk, proti kterému nastoupí domácí hráči v zelenožlutých dresech, kterým se letos doma zatím poměrně daří. Hosté jsou přece jen velice silným mužstvem a v prvním vzájemném souboji porazili valachy 8:0, takže dnes nastupují jako jasní favorité. Zápas nám začíná přesně za hodinku, takže kdo může doražte na Lapač a přijďte povzbudit své borce!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 2. Vaněk (Ševčík), 9. Dubec (Rufer) - 2. Velecký (Haas), 4. Červenka (Tesařík), 39. Červenka

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) - Šafařík(C), Farda, Tesařík R., Kapr, Spitzer(A), Zavrtálek, Žabčík, Tyralík, Tesařík D.(A), Dubec, Brynecký, Vaněk, Ševčík, Bajtek, Sýs, Rufer, Plachtovič, Vítek, Řezáč.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Peksa) - Brunec, Skoumal, Meluzín(A), Ambruz, Hulva(A), Haas, Cink, Červenka, Holík(C), Ondráček, Drtil, Novosad, Velecký, Novotný, Sedlák, Tesařík J., Fischer, Matějka.

Rozhodčí: T. Kusý - M. Vengřín, T. Záviský