Klatovy – Roudnice 4:3 (po s.n.) | Děčín – Č. Lípa 5:4 (po pr.) | Opava – Havířov 1:2 (kon.)
Kolín – Lev Benešov 4:7 (kon.) | Vsetín – Šumperk 2:3 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 2:4 (kon.)
Jindř. Hradec – Nymburk 4:2 (kon.) | Kutná Hora – Chotěboř 6:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:3 (2:2, 0:1, 0:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Neděle 07.11.2010, 17:30Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • 2. liga skupina Východ

57:34
    A jedna z posledních šancí pro domácí, na 2 minuty si jde sednout za nedovolené bránění Jan Tesařík.

53:06
    Filip Bajtek 2 minuty - sekání.

50:27
    Vyloučení na druhé straně, přesilovku okusí i hosté na 2 minuty si posedí Spitzer za sekání.

48:06
    Na 2 minuty si posedí Jakub Hulva za hákování.

37:50
    Přesilovka 4na3 před branou hostů byl atakován Petr Řezáč a Ondráček odchází na 2 minuty za podražení.

37:46
    Fili Bajtek a Aleš Holík na 2 minuty za hrubost.

34:25
    Daniel Vaněk odchází na trestnou lavici za zdržování hry.

31:51
    Na 2 minutky po faulu na Dubce směřuje na trestnou lavici Velecký za podražení.

27:26
    Přesilová hra pro hosty - Daniel Brynecký na 2 minuty za podražení.

24:17
    Za domácí na 2 minuty Marek Sýs a Adam Rufer za hrubost na druhé straně Tomáš Sedlák a Jakub Hulva za hrubost.

21:36
    Na 2 minuty si posedí Martin Ambruz za faul loktem.

17:15
    Teď velmi sporné vyloučení Marka Dubce, který si posedí na 2 minuty za faul loktem a přichází přesilovka 5na3, která potrvá něco přes jednu minutu.

16:18
    Daniel Tesařík po své střele trefil hokejkou svého protihráče do obličeje a posedí si na dvě minuty za vysokou hůl.

12:56
    4 na 4 Dubec si posedí za nedovolené bránění na 2 minuty.

12:45
    Filipa Bajtka narazil na hrazení Ondráček a posedí si na dvě minuty.

5:54
    Na 2 minuty odchází za faul kolenem Adam Rufer a i hosté okusí přesilovou hru.

0:49
    Domácí si zahrají přesilovou hru na 2 minuty si je sednout Holík za vražení na hrazení.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 2. Vaněk (Ševčík), 9. Dubec (Rufer) - 2. Velecký (Haas), 4. Červenka (Tesařík), 39. Červenka

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) - Šafařík(C), Farda, Tesařík R., Kapr, Spitzer(A), Zavrtálek, Žabčík, Tyralík, Tesařík D.(A), Dubec, Brynecký, Vaněk, Ševčík, Bajtek, Sýs, Rufer, Plachtovič, Vítek, Řezáč.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Peksa) - Brunec, Skoumal, Meluzín(A), Ambruz, Hulva(A), Haas, Cink, Červenka, Holík(C), Ondráček, Drtil, Novosad, Velecký, Novotný, Sedlák, Tesařík J., Fischer, Matějka.

Rozhodčí: T. Kusý - M. Vengřín, T. Záviský