Řisuty – Jablonec n/N 5:1 (kon.) | Lev Benešov – Jindř. Hradec 2:3 (po s.n.) | Sokolov – Klatovy 6:1 (kon.)
Klášterec nO – Děčín 8:2 (kon.) | Kobra – Most 1:4 (kon.) | Roudnice – Č. Lípa 6:2 (kon.)
Přerov – Nový Jičín 3:4 (po pr.) | SHK Hodonín – Vsetín 3:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 7:0 (kon.)
Uh. Hradiště – Břeclav 3:4 (po s.n.) | Šumperk – Prostějov 5:3 (kon.) | Havířov – Uničov 9:4 (kon.)
Frýdek-M. – Technika Brno 2:3 (kon.) | Trutnov – Kutná Hora 4:2 (kon.) | Kolín – Milevsko 2:6 (kon.)
Chotěboř – Žďár n/S 5:3 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 3:4 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
5:3 (0:0, 4:1, 1:2)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 17.11.2010, 18:002. liga skupina Východ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Salith Šumperk: Štůrala (Peksa) - Holík, Novotný, Sedlák, Ondráček, Tesařík, Drtil, Geweise - Novosad, Meluzín, Matějka - Ambruz, Hulva, Brunec - Haas, Velecký, Červenka - Skoumal, Cink, Fischer, Svoboda,

LHK Jestřábi Prostějov: Sedlář (Švach) - Paška, Halouska, Pešutka, Staněk, Doseděl, Jedlička - Skácel, Duba (C), Šebek D., Žajgla (A), Čuřík, Meidl, Zachar, Bartošek, Kryl

Rozhodčí: Jeřábek - Řezáč, Tuizal.

Vážení diváci ledního hokeje. Vítejte ještě jednou u online přenosu. Dnes ná čeká zajímavý duel mezi Šumperkem a Prostějovem. Jestřábi se nachází na čtvrtém místě tabulky a dá se očekávat velmi tuhý boj na ledě, ale i v hledišti. Pro domácí fanoušky jsou nejvíce znamí Martin Stejskal a Lukáš Duba. Prostějov v minulém kole podlehl na svém stadioně Havířovu těsně o jednu branku - 1:2. Domácí celý zápas vyhrávali, než přišla poslední třetina, ve které vstřelil AZ dvě branky. Utkání přihlíželo slušných 1750 diváků.
    Šumperk se netradičně vydal v sobotu na led Břeclavi. Jedinou branku v utkání vstřelil Tomáš Sedlák. Šumperk tak po dlouhé době vyhrál 1:0. Brankář Tomáš Štůrala si připsal první shoot-out v dresu Draků. Uvidíme, co přinese dnešní napínavý zápas. Skončí výsledek opět 5:4? A jestli ano, tak pro koho?

Domácí fanoušci budou mít dnes také možnost podepsat petici kvůli stavu stadionu. Svůj podpis mohou příznivci domácího celku přidat dnes i v příštích zápasech ve Fanshopu DraFans.

00:01

00:02
    První bully dnešního zápasu vyhráli domácí.

00:15
    Holík se moc rychle hnal do útočného pásma - offside.

00:34
    Šumperk špatně rozehrál a je z toho zakázané uvolnění. Vhazuje se po pravici domácího gólmana.

00:53
    Tentokrát se rychle do pásma dostal Ambruz, další offside.

01:01
    Hned po vyhraném bully ujížděl Martin Ambruz do pásma a vystřelil. Sedlář v pohodě chytá.

01:25
    Haas střílel z mezikruží! Sedlář může být rád, že se střela domácímu útočníkovi nepovedla.

01:58
    Meluzín našel krásnou přihrávkou ze svého pásma Matějku, který ujížděl sám na Sedláře. Domácí forvard měl brankáře na zemi, ale nakonec jej nepřehodil.

01:58
    Vyloučen hráč Prostějova, Tomáš Holouska, na 2 minuty za sekání.

02:20
    Holík fatálně chyboval před Štůralou! Lukáš Duba ujížděl sám na bránu, ovšem domácí brankář se ukázal krásným zákrokem!

03:34
    Šumperku se přesilovka moc nedaří. Do pásma se domácí mockrát nedostali.

03:40
    Červenka pálil od levého mantinelu.

03:58
    Hostou jsou kompletní.

04:49
    Holík se obětavě položil do přihrávky Jestřábů ve svém pásmu. Draci zakládají protiútok.

05:19
    Martin Kryl se obtáčel kolem šumperské, ale Štůrala si jej včas pohlídal.

05:46
    Brunec střílel mezi, Sedlář chytá!

06:01
    A opět Brunec, avšak teď ve větší šanci! Sedlář už ležel na zemi, ale domácí útočník přestřelil.

07:52
    Domácí hráli dlouho dobu ve výhodě, v šesti. Hulva mohl střílet z dobré pozice, ale vypálil vedle.

08:05
    Domácí budou hrát přesilovku. Vyloučen Petr Doseděl na 2 minuty za sekání.

08:42
    Tesařík střílel tvrdě od modré. Sedlář vyrazil betonem.

09:20
    Prostějov vyhazuje puk do bezpečí. Šumperk zatím tlačí, moc střel však na Sedláře domácí hráči nevyslali.

10:06
    Přesilovku si vyzkouší i hosté. Vyloučen Aleš Holík na 2 minuty za sekání.

10:34
    Prostějov vybojoval pásmo po vhazování, ovšem domácí obrana následně vyvezla kotouč do středního pásma.

11:16
    Radek Meidl se velmi rychle dostal před Štůralu. Domácí brankář se nenechal přetlačit v tomto souboji.

11:49
    Čuřík pálil z dálky od mantinelu, Štůrala vyrazil.

12:00
    Vyloučen Radek Meidl na 2 minuty za podražení.

12:28
    Ondráček střílel, Sedlář vyrazil betonem mimo. Domácí pokračují v útoku.

13:12
    Čuřík s Žajglou si vyměnili kotouč, když druhý jmenovaný mohl sám zakončit do prázdné branky. Střelu mu ovšem nesedla tak, jak by si představoval.

14:13
    Tvrdě vypálil Duba, Šturala musel podržet. Vhazuje se v útočném pásmu Jestřábů.

14:43
    Meluzín ujížděl do útoku, nakonec přihrál před prázdnou Matějkovi, který netrefil 100% šanci! Utkání už tedy mohlo být bohaté na góly, zatím jsme však neviděli ani jeden.

16:04
    Drtil nahazoval do pásma, hosté získali lacině kotouč.

17:13
    Bartošek se dostal do dobrá pozice pro střelu. Štůrala musí zase zasahovat.

17:13
    Vyloučen Martin Ambruz na 2 minuty za sekání.

17:55
    David Šebek stál v mezikruží, ale nemohl vystřelit, protože byl tísněn Ondráčkem.

18:19
    Drtil vyhazuje až k Sedlářovi.

18:33
    Hosté špatně rozehráli ve své přesilovce a je z toho icing. Vhazuje se v útočném pásmu domácích.

19:08
    Hosté si nemůžou udržet své pásmo. Holík vyhazuje.

19:32
    Drtil vyzkoušel pozornost Sedláře ještě v závěru třetiny, ten musel vytáhnout další zákrok.

20:00

Je za námi první třetina plná šancí. Žádná z nich nebyla branková. Nejvetší šance byla kombinace Meluzín-Matějka. Jan Matějka mohl zakončit do prázdné brány, ale k údivu všech fanoušků branka nepadla. Hosté si vypracovali také několik šancí. Za připomenutí určitě stojí akce Čuříka s Žajglou. Uvidíme, co přinese další třetina.

Další třetina začne přibližně v 18:48.

20:01

20:02
    První bully druhé třetiny vyhráli domácí.

20:36
    David Šebek špatně rozehrál - icing.

21:00
    Draci právě vstřelili branku!
    Domácí střílí branku hned v úvodu třetiny. Tomáš Sedlák poslal skákavou přihrávku zpoza brány a MARTIN AMBRUZ (5) vypálil ranu příklepem a poprvé tak změnil skóre v dnešním zápase. Asistence: Tomáš Sedlák, Jakub Hulva

22:26
    Matějka ujížděl před Sedláře, byl ovšem zastaven jedním z hostujících hráčů.

22:45
    Vyloučen David Zachar na 2 minuty za držení protihráče.

23:04
    Prostějov vyhazuje puk do bezpečí.

23:35
    Meluzín poslal na druhou Novosadovi, ten přestřelil!

24:08
    Lukáš Duba obětavě skočil do střely Aleše Holíka, hra musí být přerušena, protože hostující útočník to dostal přímo do nohy.

24:41
    Brunec vystřelil na Sedláře, ten kryje. Vhazuje se v útočném pásmu domácích.

24:54
    Velecký mohl dorážet, nakonec se ke střele na Sedláře nedostal.

25:22
    domácí se dostávají do vedení už od dvě branky! TOMÁŠ DRTIL (3) jen tak nahodil kotouč od modré a brankář Prostějova se jenom mohl divit, že puk skončil za jeho zády. Asistence: Adam Červenka

26:39
    Ambruz bojoval u modré o pásmo. Nakonec se musí domácí vracet.

27:29
    Tesařík špatně rozehrál - icing. Vhazuje se po pravici domácího brankáře.

27:57
    Radek Meidl dorářel puk za ležícího Štůralu, ovšem domácí brankář stačil na poslední chvíli kotouč vyrazit.

28:01
    Brunec netrefil odkrytou bránu!

28:45
    David Zachar najel rychlým nájezdem do Štůraly, domácí brankář odolal útoku prostějovského hráče.

29:01
    Hosté budou hrát přesilovku. Vyloučen obránce Radislav Ondráček na 2 minuty za nedovolené bránění.

29:53
    Holík vyhazuje až k Sedlářovi, domácí dobře brání.

30:36
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    JAKUB ČUŘÍK (10) vystřelil z mezikruží přímo do šibenice. Asistence: Petr Žajgla

30:36
    Vyloučen Tomáš Sedlák na 2 minuty za vražení na hrazení.

30:40
    A domácí okamžitě odpovídají! Martin Ambruz vyhrál bully. Aleš Holík poslal ze zadu přihrávku na JAKUBA HULVA (7), který vypálil tvrdě taktéž do šibenice. Asistence: Martin Ambruz, Aleš Holík

32:30
    Vyloučen Roman Skácel na 2 minuty za vysokou hůl.

32:56
    Meluzín ujížděl do útoku, ovšem hra musí být přerušena, protože na zemi zůstal ležet Tomáš Drtil.

32:56
    Zdá se, že už je vše v pořádku a domácí obránce může bez problémů pokračovat ve hře.

33:27
    Brunec aktivně napadal rozehrávku hostů. Nakonec neuspěl.

34:12
    Hulva střílel z velkého úhlu. Sedlář chytá.

34:57
    Prostějov nyní nemůže rozehrát. Šumperští je vždy zastaví ve středním pásmu.

36:02
    Sedlák přihrával před prázdnou branku, tam nikdo nestál!

36:40
    Jestliže první třetina nenabídla ani jednu branku, tak teď to zdaleka říct nemůžeme. TOMÁŠ BRUENC (5) dostal do mezikruží přihrávku a vypálil. Kotouč se ještě otřel o tyč. Asistence: Aleš Holík

38:08
    Hosté budou hrát přesilovku. Vyloučen domácí Marek Haas na 2 minuty za podražení.

38:45
    Sedlák poslal od červené nepříjemnou ránu a trefil přímo do masky Dalibora Sedláře. Ten byl chvíli v šoku, ale nakonec ani masku nemusel měnit.

39:02
    Síly na ledě se vyrovnají. Vyloučen Jiří Paška na 2 minuty za hákování.

39:30
    Žajgla měl další velkou šanci! Štůrala se opět ukázal.

40:00

Omlouváme se technické potíže, které provázely konec druhé třetiny. Už za 3 minuty bude začínat poslední třetina.

40:01

44:16
    Radislav Ondráček hrubě chyboval ve svém pásmu a přišel o puk. RADEK MEIDL jej získal a sám zakončil nad Štůralovu hokejku.

46:21
    Vyloučen Lukáš Duba na 2 minuty za hrubost. Hostující útočník tvrdě atakoval Tomáše seldáka před střídačkou.

46:53
    Holík střílel tvrdě od modré, Sedlář vyráží.

46:57
    Domácí budou hrát přesilovku 5 na 3. Vyloučen Jiří Paška na 2 minuty za vysokou hůl.

47:06
    Prostějov vyváží kotouč do bezpečí.

47:42
    Domácí využívají přesilovku 5 na 3. Nejprve vystřelil Jakub Hulva a poté jeho střelu do brány dorazil MARTIN AMBRUZ(6). Domácí tak pokračují ve výborně třetí třetině. Asistence: Jakub Hulva, Tomáš Sedlák

48:29
    Čárový rozhodčí se spletl při rozhodnutí zakázaného uvolnění. Vhazuje se tedy ve středu.

48:59
    Žajgla tvrdě vypálil, Štůrala vychytal tuto nebezpečnou střelu.

50:00
    Vyloučen domácí obránce na 2 minuty, Martin Novotný, za sekání.

50:22
    Paška střílel od modré, naštěstí pro domácí mimo.

51:04
    Čuřík zkoušel střílet na domácího brankáře, tan jeho střelu vyráží.

51:41
    Šumperk vyhazuje puk do bezpečí. Hosté se nemohou dostat do pásma.

52:36
    Od mantinelu vystřelil Bartošek, Štůrala vyrazil puk přímo na Skácela, který v tu chvíli měl prázdnou klec. Prostějovský útočník stál ovšem ve špatné pozici a skóre tak zůstává stejné.

54:02
    Michal Velecký střílí nebezpečně z otočky! Sedlář drží.

54:41
    Na druhé straně se hnal do útoku Zachar, i jeho pokus Štůrala kryjer

58:02
    Utkání se už pomalu dohrává. Trenér Radek Kučera si vyžádal oddechový čas.

58:33
    Domácí už mají v držení kotouč po celou dobu.

58:56
    Tak přeci jen se ještě hosté dostávají k nějaké akci. Petr Žajgla krásně našel RADKA MEIDLA, který potřetí překonává Štůralu. Asistence: Petr Žajgla

60:00

Domácí tak zaslouženě vyhrávájí. To je ode mě všechno. Chtěl bych se ještě omluvit za technické problémy v poslední části třetiny. Pěkný zbytek večera a naschledanou. (20:18:12)

Luboš Heider

Branky a nahrávky: 21. Ambruz (Sedlák, Hulva), 26. Drtil (Červenka), 31. Hulva (Ambruz, Holík), 37. Brunec (Holík), 48. Ambruz (Hulva, Sedlák) - 31. Čuřík (Žajgla), 45. Meidl, 59. Meidl (Žajgla)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Peksa) - Holík (C), Novotný, Sedlák, Ondráček, Tesařík, Drtil - Novosad, Meluzín (A), Matějka - Ambruz, Hulva (A), Brunec - Haas, Velecký, Červenka - Skoumal, Cink, Fischer, Svoboda,

Rozhodčí: Jeřábek - Řezáč, Tuizal