Řisuty – Jablonec n/N 5:1 (kon.) | Lev Benešov – Jindř. Hradec 2:3 (po s.n.) | Sokolov – Klatovy 6:1 (kon.)
Klášterec nO – Děčín 8:2 (kon.) | Kobra – Most 1:4 (kon.) | Roudnice – Č. Lípa 6:2 (kon.)
Přerov – Nový Jičín 3:4 (po pr.) | SHK Hodonín – Vsetín 3:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 7:0 (kon.)
Uh. Hradiště – Břeclav 3:4 (po s.n.) | Šumperk – Prostějov 5:3 (kon.) | Havířov – Uničov 9:4 (kon.)
Frýdek-M. – Technika Brno 2:3 (kon.) | Trutnov – Kutná Hora 4:2 (kon.) | Kolín – Milevsko 2:6 (kon.)
Chotěboř – Žďár n/S 5:3 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 3:4 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
5:3 (0:0, 4:1, 1:2)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 17.11.2010, 18:002. liga skupina Východ

58:56
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Tak přeci jen se ještě hosté dostávají k nějaké akci. Petr Žajgla krásně našel RADKA MEIDLA, který potřetí překonává Štůralu. Asistence: Petr Žajgla

47:42
    Draci právě vstřelili branku!
    Domácí využívají přesilovku 5 na 3. Nejprve vystřelil Jakub Hulva a poté jeho střelu do brány dorazil MARTIN AMBRUZ(6). Domácí tak pokračují ve výborně třetí třetině. Asistence: Jakub Hulva, Tomáš Sedlák

44:16
    Radislav Ondráček hrubě chyboval ve svém pásmu a přišel o puk. RADEK MEIDL jej získal a sám zakončil nad Štůralovu hokejku.

36:40
    Jestliže první třetina nenabídla ani jednu branku, tak teď to zdaleka říct nemůžeme. TOMÁŠ BRUENC (5) dostal do mezikruží přihrávku a vypálil. Kotouč se ještě otřel o tyč. Asistence: Aleš Holík

30:40
    A domácí okamžitě odpovídají! Martin Ambruz vyhrál bully. Aleš Holík poslal ze zadu přihrávku na JAKUBA HULVA (7), který vypálil tvrdě taktéž do šibenice. Asistence: Martin Ambruz, Aleš Holík

30:36
    JAKUB ČUŘÍK (10) vystřelil z mezikruží přímo do šibenice. Asistence: Petr Žajgla

25:22
    domácí se dostávají do vedení už od dvě branky! TOMÁŠ DRTIL (3) jen tak nahodil kotouč od modré a brankář Prostějova se jenom mohl divit, že puk skončil za jeho zády. Asistence: Adam Červenka

21:00
    Domácí střílí branku hned v úvodu třetiny. Tomáš Sedlák poslal skákavou přihrávku zpoza brány a MARTIN AMBRUZ (5) vypálil ranu příklepem a poprvé tak změnil skóre v dnešním zápase. Asistence: Tomáš Sedlák, Jakub Hulva

Luboš Heider

Branky a nahrávky: 21. Ambruz (Sedlák, Hulva), 26. Drtil (Červenka), 31. Hulva (Ambruz, Holík), 37. Brunec (Holík), 48. Ambruz (Hulva, Sedlák) - 31. Čuřík (Žajgla), 45. Meidl, 59. Meidl (Žajgla)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Peksa) - Holík (C), Novotný, Sedlák, Ondráček, Tesařík, Drtil - Novosad, Meluzín (A), Matějka - Ambruz, Hulva (A), Brunec - Haas, Velecký, Červenka - Skoumal, Cink, Fischer, Svoboda,
    LHK Jestřábi Prostějov: Sedlář (Švach) - Paška, Halouska, Pešutka, Staněk, Doseděl, Jedlička - Skácel, Duba (C), Šebek D., Žajgla (A), Čuřík, Meidl, Zachar, Bartošek, Kryl

Rozhodčí: Jeřábek - Řezáč, Tuizal