Plzeň – Kladno 3:2 (kon.) | Zlín – Motor ČB 5:3 (kon.) | Litvínov – Sparta 2:1 (kon.)
K. Vary – Třinec 3:2 (po s.n.) | Kometa Brno – Vítkovice 3:2 (kon.) | Slavia – Pardubice 5:4 (po s.n.)
po s.n.
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
HC Oceláři Třinec
Pátek 19.11.2010, 18:00 • KV Aréna (Karlovy Vary - Tuhnice) • Tipsport extraliga

62:45
    Třinec načapán jak hraje v pěti a zákonitě musejí rozhodčí vylučovat. Trest odpyká Ladislav Kohn (TRI).

49:06
    Předchozí faul Třinečtí rozhodčím vymluvili, ale nyní už se vážně vylučuje. Stanislav Hudec (TRI) musí odpykat dvě minuty za hákování.

41:58
    Vyloučen Petri Kokko (KVA) na dvě minuty za sekání.

35:12
    Vyloučen Jiří Polanský (TRI) na dvě minuty za sekání.

32:39
    Vyloučen David Nosek (KVA) na dvě minuty za nedovolen bránění.

23:14
    Vyloučen kapitán domácích Václav Skuhravý (KVA) na dvě minuty za podražení.

32:09
    Vyloučen Peter Hamerlík (TRI) na dvě minuty za úmlsné posunutí branky (zdržování hry). Trest za brankáře odpyká Erik Hrňa (TRI).

27:32
    Vyloučen Jakub Čutta (KVA) na dvě minuty za vysokou hůl.

23:09
    Vyloučen Martin Růžička (TRI) na dvě minuty za sekání.

19:53
    Zřejmě posledním aktem v první třetině zápasu bude vyloučení Ladislava Kohna (TRI) na dvě minuty za podražení.

18:21
    Domácí čeká za dvě vteřiny přesilová hra. Vyloučen je Václav Varaďa (TRI) na dvě minuty za hákování.

16:23
    Rozhodčí vylučuje i přes nelibost domácích ochozů Jakuba Čuttu (KVA) na dvě minuty za nedovolené bránění.

12:06
    Vyloučen obránce Třince Lukáš Krajíček (TRI). Hráč si musí odpykat dvouminutový trest za hákování.

Milan Ouředník

Branky a nahrávky: 2. Kokko (Procházka, Dej), 60. Pech (Skladaný), 65. Kokko - 35. Růžička (Krajíček, Zíb), 46. Adamský (Polanský)