Třinec – Vítkovice 2:5 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 6:5 (kon.) | Hr. Králové – Písek 2:1 (kon.)
Plzeň – Chomutov 9:1 (kon.) | Vsetín – Havířov 6:3 (kon.) | K. Vary – Sparta 3:4 (po pr.)
Liberec – Havlíčkův Brod 4:6 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
IHC Králové Písek
Sobota 20.11.2010, 13:00Extraliga staršího dorostu

57:47
    A Hradec to bude mít těžké. Martin Matějček je vyloučen za krosček, což znamená přesilovku 4 na 3 pro hosty.

56:15
    Vyloučení na obou stranách. David Ciboch (PIS) i Marek Červený pykají za hákování.

43:14
    Lukáš Gabriel obral protihráče o kotouč nedovoleným způsobem a nemohlo následovat nic jiného, než trest za držení. Přesilovka pro Písek.

39:26
    Za ostrý souboj v rohu pyká hradecký kapitán Marek Červený, dvě minuty bude po svém krosčeku přihlížet obranné snaze spoluhráčů.

22:44
    David Ciboch měl zřejmě nějaké poznámky k rozhodčímu a dostává osobní trest 10 minut za nesportovní chování.

22:00
    Po dvou minutách druhé třetiny dostanou první početní výhodu také domácí hokejisté. Jan Paukner podrazil ve středním pásmu protihráče.

16:52
    Hradečtí se opět brání, z čehož pramení hákování Martina Matějčka. Druhá přesilovka pro hosty.

07:22
    První vyloučení zápasu má na svědomí domácí útočník Lukáš Gabriel - 2 minuty za podražení.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 27. Vencl (Pravda, Vlček), 37. Ropický (Gabriel, Dostálek) - 34. Krcho

Královští lvi Hradec Králové: Pavelka (Dohnal) - Kopsa, Kováč, Pilař, Havlena, Konečný, Matějček, Červený "C", Souček - Gabriel, Ropický, Procházka, Půlpán, Dostálek, Pravda, Vlček O., Kastner, Bartoň, Šimončič, Nedvídek, Vencl.
    IHC Králové Písek: Havelka (Havelec) - Jirků, Pícha, Lejsek, Turek, Švanda, Janásek, Bernad, Chalupský - Vlček F. "C", Paukner, Krcho, Záhora, Ciboch, Vlk, Matiášek, Šmejkal, Reiniš.

Rozhodčí: Úlehla - Barvíř, Blümel.