Vítkovice – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 4:0 (kon.) | Znojmo – Chomutov 4:2 (kon.)
Olomouc – Motor ČB 1:0 (kon.) | Opava – Liberec 8:4 (kon.) | Havířov – Sparta 3:8 (kon.)
Třinec – Slavia 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Plzeň 0:4 (kon.) | Pardubice – Kladno 7:3 (kon.)
Jihlava – K. Vary 3:4 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
4:2 (1:1, 3:1, 0:0)
Piráti Chomutov
Pátek 26.11.2010, 17:30 • Hostan aréna • DHL Extraliga juniorů

58:25
    Krásné uvolnění Komínka a Pláňka. Druhý jmenovaný však sám před Příhodou trefuje jen jeho hruď.

54:38
    Milotínského tvrdá střela orazítkovala Kacetlovu levou tyč!

52:29
    A další vyloučení. Tentokrát na straně Chomutova. Na trestnou lavici odchází Sedláček (CHOM) na 2 minuty za držení protihráče.

49:40
    Vyloučen domácí útočník Jarůšek (ZNO) 2 minuty za hákování.

46:52
    Před bránou teď stál osamocený znojemský hráč Trojan. Brankář Příhoda je ale ve třetí třetině zatím výborný!

45:25
    Kacetlovi teď zle zatápěl chomutovský Mála. Jeho dvě dorážky však domácí gólman dokázal vytěsnit.

39:08
    Vyloučení na straně Chomutova. Na trestnou lavici odchází Hanták (CHOM) 2 minuty za vysokou hůl.

36:54
    Vyloučení na domácí straně. Odpočinout si jde Videlka na 2 minuty za sekání.

36:37
    Orli právě vstřelili branku!
    Krásná akce domácích hráčů. David Bartoš v úniku namazal Richardu JARŮŠKOVI, který neměl se zakončením z prostoru pravého kruhu problém. Asistence: David Bartoš, Martin Pláněk.

34:41
    Na znojemském ledě se teď skutečně nenudíme. Další branku po rychlém přečíslení vstřelil David BARTOŠ. Asistence: Richard Jarůšek, Martin Pláněk.

33:05
    Vyloučen hráč hostí Ptáčník (CHOM) 2 minuty za podražení.

32:47
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Chomutovským se vydařila hra 4 na 4. Do přečíslení se dostala hned trojice hostujících hráčů a gólman Kacetl byl proti jejich přesile bezmocný, do jeho brány puk zasunul Karol KORÍM. Velká chyba domácí obrany. Asistence: Jakub Hofmeister, Roman Chlouba.

32:10
    Vyloučení na znojemské straně Pláněk (ZNO) 2 minuty za sekání.

31:15
    Vyloučení na straně hostů. Vyloučen Mála (CHOM) 2 minuty za sekání.

29:53
    Hra se nám přesouvá z jedné strany na druhou. Skvěle měl teď ke gólu nakročeno domácí Videlka, ale nedokázal zpracovat nepřesnou přihrávku a přestřeluje chomutovskou bránu.

27:15
    A Jan TROJAN se přeci jen může radovat ze vstřeleného gólu. Před Příhodou se po chybě hostující obrany objevili Videlka a Trojan. Prvně jmenovaný přihrál lépe postavenému Trojanovi, který střílel do poloprázdné klece. Asistence: David Videlka.

22:50
    Ihned po návratu vyloučeného znojemského hráče se před Příhodu jako velká voda nahrnuli Jarůšek s Komínkem. Ani jeden však chomutovského gólmana nedokázal přelstít.

21:50
    Krásná dělovka Koríma od modré čáry končí na Kacetlově hrudi!

20:39
    Vyloučen domácí hráč Jarůšek (ZNO) 2 minuty za zdržování hry.

16:05
    Domácí přeci jen využívají jednu z nabízených přesilových her. Orli tak dlouho bušili do hostujícího gólmana, až se dočkali zaslouženého gólu. Po Pláňkově přihrávce se v ideální střelecké pozici před brankářem nemýlil Richard JARŮŠEK. Asistence: Martin Pláněk.

14:34
    Vyloučen hráč hostí Rutta (CHOM) 2 minuty za krosček.

11:46
    A máme tu další vyloučení na straně Chomutova. Vyloučen Kolčava (CHOM) 2 minuty za napadení.

08:37
    Vyloučen hráč hostí Hanták 2 minuty za nedovolené bránění.

07:35
    Do slibné příležitosti se teď dostal domácí Trojan. Zblízka však neměl moc šancí na překonání chomutovského gólmana, ten ukrývá puk do lapačky.

03:54
    Přílišnou aktivitu Trojana (ZNO) trestá rozhodčí dvěmi minutami za nedovolenou hru vysokým loktem.

03:20
    Hosté se radují hned z první střely na Kacetlovu bránu. Na modré čáře si puk předali Motejlek s Janem RUTTOU a ten přesnou přízemnou ranou prostřelil domácího gólmana. Asistence: Martin Motejlek, Roman Chlouba

01:57
    Vyloučen hráč domácích Šaur (ZNO) 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 17. Jarůšek (Pláněk), 28. Trojan (Videlka), 35. Bartoš (Jarůšek, Pláněk), 37. Jarůšek (Bartoš, Pláněk) - 4. Rutta (Motejlek, Chlouba), 33. Korím (Hofmeister, Chlouba)

HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (Kuchař) - Hejl, Pospíšil, Pláněk, Tichý, Latner, Opalek, Šaur, Srketič - Komínek, Česnek, Bartoš, Trojan, Podešva, Mikulášek, Telesz, Kovalský, Videlka, Jarůšek, Piskoř
    Piráti Chomutov: Příhoda (Matoušek) - Kolář, Žižka, Motejlek, Kolčava, Korím, Bartejs, Rutta, Sedláček - Hučko, Hofmeister, Mála, Chlouba, Pesjak, Kučera, Hanták, Hrabák, Ptáčník, Milotínský

Rozhodčí: P. Blecha - K. Lukš, T. Samuel