Ústí n/L – Olomouc 1:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 0:2 (kon.) | Znojmo – Benátky n/J 4:2 (kon.)
Chomutov – Písek 3:1 (kon.) | Beroun – Kadaň 3:2 (kon.) | Tábor – Jihlava 2:0 (kon.)
Vrchlabí – Chrudim 5:3 (kon.) | Hr. Králové – Litoměřice 6:1 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
6:1 (0:0, 3:0, 3:1.)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 27.11.2010, 18:001. liga (ČR)

V dnešním utkání vítězí domácí celek, a to zaslouženě. V první třetině jsme sice branku neviděli, ale zbytek zápasu nám jich dopřál hodně. Hradec tedy poráží svého soka 6:1 a připisuje si tak cenné tři body do tabulky. To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:15:08)

60:00

59:42
    A Hradečtí si ještě zahrají výhodu dvou mužů navíc, když Jaroslav Hašek fauloval kolenem.

59:30
    Hlavní rozhodčí posílá na trestnou lavici Ondřeje Kříze za sekání.

59:18
    Ještě rána z hole Jana Bergera. S tou si Volke poradil.

58:07
    Hradec již další gól nepřidal a hosté jsou v plném počtu.

58:00
    Do konce třetí třetiny a troufám si říci i do konce utkání, zbývají poslední dvě minuty.

57:31
    Hosté vyhazují.

57:02
    Hradec produkuje tlak, Kadlec mířil do betonu Martina Volkeho.

56:07
    Další vyloučení na straně Litoměřic. Jakub Evan dostává dvě minuty za držení protihráče.

55:51
    Litoměřice se teď chvilku usadily v útočnému pásmu, ale nic z toho nevytěžily.

54:43
    Jaroslav Roubík nahodil na Volkeho, tam dotíral Jan Hruška, který málem dokopl puk do branky, ale kotouč se dostal ke Křetínskému, jenž tvrdě vypálil na rozhozeného Volkeho a ten pouze nastavil lapačku.

54:05
    Roubík z levé strany trefil rameno hostujícího brankáře.

53:02
    Jakub Hlušička projel do útočného pásma jako nůž máslem, ale puk se mu sklouzl po čepeli a nedokázal vystřelit.

52:48
    Hradec pokračuje v aktivní hře, nyní však jejich snahu zastavuje odpískaný offside.

51:19
    Hradec právě vstřelil branku!
    Pokud v první třetině nebylo o čem psát, nyní je situací až až. LADISLAV JINDŘICH nejdříve ve vyložené šanci zbytečně nahrával, když mohl střílet, ale o okamžik později se již neukvapil a zvyšuje stav utkání již na rozdíl pěti branek! Asistence: Jan Berger, Miloslav Čermák.

51:05
    Hradec vyhazuje na zakázané uvolnění.

50:44
    Tak na tuto akci bylo radost pohledět! Daniel Volráb skvostně našel VÍTA BUDÍNSKÉHO, jenž nabídnutou šanci skvěle zužitkoval další brankou! Asistence: Daniel Volráb, Martin Koudelka.

50:30
    Dnešnímu utkání v Hradci Králové přihlíží 1079 diváků.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 27. Vágner (Volráb), 30. Roubík (Čáp, Křetínský), 30. Budínský (Volráb, Koudelka), 47. Moskal (Kubica), 51. Budínský (Volráb, Koudelka), 52. Jindřich (Berger, Čermák) - 48. Přeučil (Evan, Martinka)

Královští lvi Hradec Králové: Luňák (Blažíček) - Čáp, Křetínský, Hendrich, Vágner, Chmelíř, Višnák, Klement, Macháň - Hruška J., Roubík, Kadlec - Budínský, Koudelka, Volráb - Hruška O., Moskal, Kubica - Berger, Jindřich, Čermák
    HC Stadion Litoměřice: Volke (Wegert) - Brož, Kříž O., Vobořil, Stříteský, Evan, Martinka, Kolbaba, Macek - Hašek, Šinágl, Kříž P. - Doležal, Slížek, Horčička - Novák, Hlušička, Přeučil - Rod, Heinisch, Kauschitz

Rozhodčí: Ondřej - Dančišin, Matějček