DRACI PARS ŠUMPERK
5:1 (1:0,3:1, 1:0)
HC ZUBR Přerov
Pátek 03.12.2010, 18:00 • Tyršův stadion - Šumperk • Liga staršího dorostu

Šumperští Draci v zápase proti Přerovu nakonec získávají oba dva body. Po lepším výkonu se jasně dokázali prosadit. Za menší technické problémy ve 3.třetině se ještě jednou omlouváme. Ze šumperského zimního stadionu se s Vámi loučí Martin Schwarz.

60:00

59:51
    Ještě vyloučen hráč Přerova Michal Rajnoch na 2 minuty za hákování + ze šumperské strany Petr Gewiese za vysokou hůl.

59:51
    9 vteřin do konce a v brance leží gólman Hoffman, který dostal pukem do nepříjemného místa. Za brankou ještě šarvátka.

59:24
    Draci mají ještě menší problémy ve vlastním obraném pásmu. Ty nakonec vyřešil Hoffman skvěle.

58:42
    Drakům akce na brankovišti nevyšla. Spíše už se jen utkání dohrává.

58:02
    Ubíhají poslední 2 minuty zápasu a Šumperk už si nejspíš pohlídá své vítězství.

57:00
    Na ledové ploše další hráč. Tentokrát ze strany přerovských Zubrů. Je to další důkaz tvrdé hry.

56:25
    A další pokus Draků. Tentokrát střílel Karel Navrátil. To už jsou ale hosté v plném počtu.

55:49
    Jan Kastner měl před sebou úplně prázdnou branku! Jen neuvěřitelně minul!

55:20
    Šumperané si zatím moc v přesilové hře nerozumějí.

54:55
    Puk v náruči Jakuba Mánka, který už nechce pustit další gól.

54:42
    Ofsajd domácích Draků.

54:10
    Přerov se dostává i ve svém vlastním oslabení do útočných akcí.

53:42
    Vyloučen je z přerovských řad za vysokou hůl David Šťastný.

53:31
    Nemilosrdní Zubři opět faulují.

53:09
    Zubři hrají v plném počtu. Po dlouhé době nikdo nesedí na trestné lavici.

52:29
    Po vhazování před brankou hostí se hraje opět na stejném místě kluziště.

52:13
    Tím ležícím byl Martin Chytil.

52:13
    Za brankou Přerova leží jeden ze šumperských hráčů. Je u něho velký chumel. Snad se bez vážnějších problémů zvedne z ledu.

52:00
    Hosté jsou již ve čtyřech.

51:29
    Draci nyní po několika vyloučeních na obou stranách hrají přesilovku 5 na 3.

51:03
    Omlouváme se za zhruba sedmiminutový výpadek. Pokračujeme tedy od 52. minuty.

44:30
    Draci právě vstřelili branku!
    Po malém výpadku Vám přinášíme změnu stavu. Před hostujícím brankářem se prosadil domácí MARTIN CHYTIL, který zvyšuje na 5:1 pro Šumperk. Asistence: Tomáš Langr, Pter Gewiese.

42:29
    Po pár akcích z domácí strany se snaží herně vyrovnat i hosté. Jejich pokusy jsou však zatím neúspěšné.

42:10
    Postavení mimo hru odpískáno Drakům.

41:20
    Přes celé hřiště se snažil prosólovat domácí Jan Kastner. Jeho střela ale skončila vyražením do rohu kluziště.

41:01
    Vhazování před brankářem Zubrů z Přerova.

40:46
    Přerov tvrdě napadá ve svém útočném pásmu.

40:10
    Velmi aktivně se do útoku vrhají přerovští Zubři. Ti však trefují opět jen betony domácího brankáře Hoffmana, který je skvěle připraven.

40:01

Blíží se bully zahajující poslední část.

Přerov zatím ještě nevystřídal svého gólmana. Hostí trenér zřejmě není názoru, že chybuje právě on.

Rolba zajíždí zpět na své stanoviště a hokejisté vyjíždějí z kabin. Chystá se 3.třetina mezi týmy Šumperk - Přerov.

Přerov začne 3.třetinu ještě krátkou přesilovkou 5 na 3. Draci jsou dnes zatím na ledě herně lepším týmem. Nebýt malé chyby domácího týmu, hosté dnes ještě neskórovali. Nechme se překvapit dalším vývojem utkání.

Ve 2.třetině už jsme viděli rozhodně koukatelnější hokej, než v té první. Stav po dvou třetinách je 4:1 a na poslední část se Vám ohlásíme přibližně v 19:31.

40:00

39:57
    Ještě 3 vteřiny před koncem 2.třetiny shluk a potyčka na domácím brankovišti. Této akci předcházel krásný zákrok Hoffmana.

39:35
    Domácí gólman si poupravuje svou výstroj.

39:35
    Rychlé akce Zubrů skončili na tyčce domácí branky!

39:09
    Přerov hraje přesilovku 5 na 3!

38:53
    Za faul loktem vyloučen domácí Feledík.

38:21
    S ubíhajícím časem zápasu stoupají i nervy hráčů na ledě.

38:05
    Vyloučení na straně Šumperka. Za faul kolenem vyloučen Matěj Nevrlý.

37:41
    Po brance hostů se síly na ledě poměrně srovnali. Šumperk už není tak aktivní.

37:22
    Draci nepřesnými přihrávkami nezakončují akci.

36:41
    Na 2 minuty za hákování vyloučen hráč Přerova Vít Malínek, který zárověň dostává i 10 minut za nesportovní chování.

35:36
    Přerov právě vstřelil branku!
    I hosté se dostávají ke slovu. První branku Přerova střílí po přihrávce Davida Šťastného JAKUB ŠVRČEK, který bezprostředně překonává gólmana Hoffmana. Asistence: David Šťastný.

24:47
    Další rozehrávka ve středním pásmu. Tentokrát šancí Šumperka neskončila.

34:20
    Oba týmy v plném počtu.

33:54
    Oba celky právě okupují střední pásmo.

33:05
    Při hře 4 na 4 má opět jasnou převahu domácí Šumperk. Čtyři branky přeci jen dokáži zvednout sebevědomí.

32:27
    Vyloučeni hráč na obou stranách týmu. Bude se hrát 4 na 4.

31:44
    Je tu již 4.branka domácího Šumperka! A opět krásná kombinace! Kličky na brankovišti Mánka se vyplatily. Domácí Jan Řehák poslal neomylnou přihrávku na JANA KASTNERA, který zametá puk za záda brankáře! Asistence: Jan Řehák.

31:05
    Přerov v plném počtu.

30:44
    Hosté se snaží vyhodit ven z pásma, ale vůbec se jim to nedaří.

30:22
    Šumperk opět rozevírá pověstný přesilovkový deštník.

29:31
    Rána šumperského kapitána Navrátila se odrazila mimo pásmo.

29:21
    Draci znovu rozehráli přesilovou hru skvěle. Střelu Řeháka si Mánek pohlídal.

29:05
    Za podražení je vyloučen Jakub Švrček (PRE).

28:32
    Hodně důrazný a značný tlak Šumperka teď Zubři pociťují. Koukáme se na jiný hokej, než v 1.třetině.

28:09
    Draci teď hodně důrazně tlačí na branku hostů. Před gólmanem Mánkem vznikla pod odpískání dokonce i malá šárvátka. Vylučovat se však nebude.

27:52
    Zakázané uvolnění Přerova.

26:14
    Využitá přesilová hra Šumperka! Po přesilovkových kličkách a přihrávkách Draků se puk dostal až na hokejku JAKUBA KOVÁŘE, který střílí přesně pod víko! Asistence: Petr Gewiese

25:42
    Šumperk se zkouší protáhnout mezi pevnou obranou Zubrů. Zatím se jim to však ale vůbec nedaří.

24:59
    Bude se dnes poprvé vylučovat. Na 2 minuty za držení si jde sednout Mikuláš Zbořil (PRE).

24:26
    Opět se nyní hraje ze strany na stranu. Hokej není nějak soubojově záživný.

24:00
    Hoffman si chvíli zahrál s pukem a pokusil se rozehrát ddalší akci Draků. Ten však nevyšel.

23:30
    Hosté bojují o puk v útočném pásmu. Ke střele je však Šumperk nepouští.

23:00
    Do útoku se vrhají i Zubři. Kotouč však nakonec končí pod lapčakou domácího Hoffmana.

22:21
    Draci zatím ve 2.třetině rozhodně aktivnějším celkem na kluzišti.

21:04
    A je tu druhý gól zápasu! A to po krásné akci! Petr Nedopil přepychově přihrál puk na hokejku TOMÁŠ LANGROVI, který oklikou kolem branky Přerova od tyčky zasunuje puk do branky! Asistence: Petr Nedopil, Luděk Vepřek.

20:31
    Třetina začala nepovedenými akcemi na obou stranách.

20:01

Hráči se pomalu sjíždějí na led a chystají se na 2.třetinu.

Přesto, že jsem neviděli v 1.třetině příliš zajímavý hokej, branky jsme se nakonec dočkali. Stav je zatím 1:0. Na další třetinu se ohlásíme přibližně v 18:43.

20:00

19:43
    Puk drží pod svou výstrojí domácí gólman Hoffman.

19:13
    Už jen poslední akce na bránu hostujících hráčů.

18:40
    Šumperk si nejspíše zvedl sebevědomí a je aktvivnější.

17:52
    Tak přece se jen v 1.třetině dočkáme branky! O úvodní gól Šumperka se postaral MIROSLAV HORVÁTH, který po nahrávce Navrátila střílel po zemi do prázdné branky. Asistecne: Karel Navrátil.

17:15
    Ofsajd hostů.

17:00
    Až na pár povedených akcí zatím sledujeme poměrně nudný hokej.

16:43
    Kotouč opět mimo prostor ke hraní.

16:14
    Draci kombinují v útočném pásmu.

15:53
    Proti pecce Michala Rajnocha se lapčakou Hoffman krásně vytáhl!

15:43
    Teď zase na ledě hráč Přerova. Tentokrát se však už přerušovalo.

15:26
    Zakázané uvolnění Šumperka.

14:46
    Na ledě ležel jeden z Draků. Rozhodčí však hru nepřerušil.

14:07
    Hokej se dnes zatím přehupuje ze strany na stranu.

13:17
    Teď už v šanci domácí Jakub Kovář. Ten však těsně nepřekonal brankáře Přerova.

12:50
    Šumperk musí znovu vyhodit. Akce se zatím vůbec nedaří.

12:14
    Přerov předvedl důraz na branku a hlavně drzý přístup na brankáře.

11:59
    Puk pod svou lapačkou drží gólman hostů.

11:31
    Pokusy Draků nejsou zatím nějak velké, v gólovou těčku by se ale proměnit mohly.

11:00
    Teď prozměnu musí bránit Přerov.

10:30
    Po chybě jednoho z hostujících hráču měl znovu šanci Langr.

10:10
    Lehká střela Tomáše Langra nedělala Mánkovi problémy.

09:30
    Přerovští hokejisté teď kličkují v pásmu Šumperka a chystají se ke střele.

09:12
    David Šťastný ujížděl sám na Hoffmana, ten si však s jeho blafákem poradil!

08:41
    Po kratší akci Šumperka se do útoku vrhá znovu Přerov.

07:54
    U puku znovu Přerov. Fibrich teď netrefil prázdnou klec!

07:07
    Šumperané musí vyhazovat do pásma hostů. Založit kvalitní akci se jim nedaří.

06:20
    Zubři teď rozhodně aktivnějším týmem na ledě. Zatlačili Draky do pásma.

05:45
    Před brankou Šumperka volný Ondřej Čelko, tomu však puk přeskočil hokejku!

05:14
    Přerov pokračuje zatím lépe než v úvodní minutě utkání.

04:32
    Nyní se bojuje ve středním pásmu. Žádné výraznější šance k vidění nejsou.

04:15
    Střelu Petra Gewiese si musel Mánek pohlídat.

03:30
    Draci pomalu rozehrávají. Puk však končí na holích hostujícího týmu.

03:12
    Střela Davida Šťastného těsně vedle brány.

02:31
    Až teď šance Přerova. Před brankou nebezpečně kroužil Jan Andrýsek. Nepovedlo se mu však zakončit.

01:58
    Zubři hledají cestu ven z obranného pásma. Zatím ale nikudy nevede.

01:13
    Šumperk má zatím rychlejší přesun do pásma, a tak má první šance utkání.

00:52
    Puk mimo hrací plochu.

00:25
    Zápas začali aktivněji domácí. Střela Horvátha mířila těsně vedle.

00:01

Oba celky se staví na svou modrou čáru a vzájemně se zdraví.

Hráči se pomalu sjíždějí na led.

Budeme dnes moci sledovat poměrně šťavnaté krajské derby.

Salith Šumperk: Hoffman (Řoutil) - Navrátil, Feledík, Vepřek, Nemeškal, Horváth, Řehák, Žalčík, Langr, Chytil, Nedopil, Malý, Horák, Kovář, Hradil, Gewiese, Kastner, Blaháček, Maška, Nevrlý

HC ZUBR Přerov: Mánek (Zemanovič) - Kostiha, Švrček, Šťastný R., Zbořil, Mašíček, Andrýsek, Gazda, Šťastný D., Malínek, Řezáč, Rajnoch, Šnirc, Čelko, Fibrich, Kratochvíl M., Kratochvíl Š., Novák, Hradil

Rozhodčí: .

Dobrý den. Vítejte ještě jednou u dnešního on-line přenos z utkání staršího dorostu mezi týmy SALITH ŠUMPERK - HC ZUBR PŘEROV. Zahajovací soupisky Vám za okamžik přineseme.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 18. Horváth (Navrátil), 22. Langr (Nedopil, Vepřek), 27. Kovář (Gewiese), 32. Kastner (Řehák), 45. Chytil (Langr, Gewiese) - 36. Švrček (Šťastný)

DRACI PARS ŠUMPERK: Hoffman (Řoutil) - Navrátil, Feledík, Vepřek, Nemeškal, Horváth, Řehák, Žalčík, Langr, Chytil, Nedopil, Malý, Horák, Kovář, Hradil, Gewiese, Kastner, Blaháček, Maška, Nevrlý