5:1 (1:0,3:1, 1:0)
HC ZUBR Přerov
Pátek 03.12.2010, 18:00 • Tyršův stadion - Šumperk • Liga staršího dorostu

59:51
    Ještě vyloučen hráč Přerova Michal Rajnoch na 2 minuty za hákování + ze šumperské strany Petr Gewiese za vysokou hůl.

55:49
    Jan Kastner měl před sebou úplně prázdnou branku! Jen neuvěřitelně minul!

53:42
    Vyloučen je z přerovských řad za vysokou hůl David Šťastný.

44:30
    Draci právě vstřelili branku!
    Po malém výpadku Vám přinášíme změnu stavu. Před hostujícím brankářem se prosadil domácí MARTIN CHYTIL, který zvyšuje na 5:1 pro Šumperk. Asistence: Tomáš Langr, Pter Gewiese.

39:35
    Rychlé akce Zubrů skončili na tyčce domácí branky!

38:53
    Za faul loktem vyloučen domácí Feledík.

38:05
    Vyloučení na straně Šumperka. Za faul kolenem vyloučen Matěj Nevrlý.

36:41
    Na 2 minuty za hákování vyloučen hráč Přerova Vít Malínek, který zárověň dostává i 10 minut za nesportovní chování.

35:36
    Přerov právě vstřelil branku!
    I hosté se dostávají ke slovu. První branku Přerova střílí po přihrávce Davida Šťastného JAKUB ŠVRČEK, který bezprostředně překonává gólmana Hoffmana. Asistence: David Šťastný.

32:27
    Vyloučeni hráč na obou stranách týmu. Bude se hrát 4 na 4.

31:44
    Je tu již 4.branka domácího Šumperka! A opět krásná kombinace! Kličky na brankovišti Mánka se vyplatily. Domácí Jan Řehák poslal neomylnou přihrávku na JANA KASTNERA, který zametá puk za záda brankáře! Asistence: Jan Řehák.

29:05
    Za podražení je vyloučen Jakub Švrček (PRE).

26:14
    Využitá přesilová hra Šumperka! Po přesilovkových kličkách a přihrávkách Draků se puk dostal až na hokejku JAKUBA KOVÁŘE, který střílí přesně pod víko! Asistence: Petr Gewiese

24:59
    Bude se dnes poprvé vylučovat. Na 2 minuty za držení si jde sednout Mikuláš Zbořil (PRE).

21:04
    A je tu druhý gól zápasu! A to po krásné akci! Petr Nedopil přepychově přihrál puk na hokejku TOMÁŠ LANGROVI, který oklikou kolem branky Přerova od tyčky zasunuje puk do branky! Asistence: Petr Nedopil, Luděk Vepřek.

17:52
    Tak přece se jen v 1.třetině dočkáme branky! O úvodní gól Šumperka se postaral MIROSLAV HORVÁTH, který po nahrávce Navrátila střílel po zemi do prázdné branky. Asistecne: Karel Navrátil.

13:17
    Teď už v šanci domácí Jakub Kovář. Ten však těsně nepřekonal brankáře Přerova.

09:12
    David Šťastný ujížděl sám na Hoffmana, ten si však s jeho blafákem poradil!

07:54
    U puku znovu Přerov. Fibrich teď netrefil prázdnou klec!

05:45
    Před brankou Šumperka volný Ondřej Čelko, tomu však puk přeskočil hokejku!

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 18. Horváth (Navrátil), 22. Langr (Nedopil, Vepřek), 27. Kovář (Gewiese), 32. Kastner (Řehák), 45. Chytil (Langr, Gewiese) - 36. Švrček (Šťastný)

DRACI PARS ŠUMPERK: Hoffman (Řoutil) - Navrátil, Feledík, Vepřek, Nemeškal, Horváth, Řehák, Žalčík, Langr, Chytil, Nedopil, Malý, Horák, Kovář, Hradil, Gewiese, Kastner, Blaháček, Maška, Nevrlý
    HC ZUBR Přerov: Mánek (Zemanovič) - Kostiha, Švrček, Šťastný R., Zbořil, Mašíček, Andrýsek, Gazda, Šťastný D., Malínek, Řezáč, Rajnoch, Šnirc, Čelko, Fibrich, Kratochvíl M., Kratochvíl Š., Novák, Hradil