Třinec – Kladno 2:1 (kon.) | Litvínov – Pardubice 3:1 (kon.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 10:2 (kon.)
K. Vary – Vítkovice 3:4 (po pr.) | Slavia – Sparta 3:2 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 3:2 (kon.)
Berani Zlín
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
HC Kometa Brno
Pátek 10.12.2010, 19:00 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

59:39
    Kometa se teď nepohodla při power play, Hovi ještě nebyl na střídačce a hosté hráli v šesti. Trest odpyká Jakub Svoboda.

56:57
    Kometa právě vstřelila branku!
    PETR HUBÁČEK zachytil ve vlastním oslabení chybnou rozehrávku a proměnil svůj samostatný únik přesnou střelou pod pravý Dubův beton. Bez asistence.

55:42
    Další přesilová hra pro Berany. Ivan Huml (KOM) 2 minuty za podražení.

54:55
    Linhart se vrátil z trestné lavice a dostal přesnou přihrávku od Rachůnka, kterou ale v gólovou šanci nevyužil.

52:46
    Tomáš Linhart (ZLN) 2 min sekání.

51:56
    Duba skvěle zasahuje proti nebezpečné ráně Kvapila z mezikruží.

50:52
    Počet na ledě se srovná, Hruška stáhl Sýkoru k zemi a odchází za katr.

50:47
    Přesilovka pro Kometu. Jan Švrček (ZLN) 2 min za hákování.

45:57
    Zlín právě vstřelil branku!
    Berani odskakují soupeři již o dvě branky. Střela Holíka se odrazila přímo na hůl zakončujícího ROMANA VLACHA. Asistence: Petr Holík.

45:34
    Tomáš Sýkora zachytil v oslabení nepřesnou rozehrávku hostí a upaloval sám na Hoviho. Zlínský útočník, ale hostujícího brankáře ve vyložené šanci nepřekonal.

43:25
    Filip Čech (ZLN) 2 min hrubost.

39:50
    Osobní desetiminutový trest za nesportovní chování obdržel Petr Hubáček.

39:51
    Domácí hokejisté si za ten obrovský nápor branku zasloužili. Sasu Hovi byl po Sýkory dorážce zmatený a toho využil PAVEL KUBIŠ, který dorazil puk do brněnské branky. Asistence: Tomáš Sýkora.

37:53
    Kometa velmi často fauluje. Dalším kdo odejde na trestnou lavici je Radim Bičánek na dvě minuty za nedovolené bránění.

35:00
    Radim Hruška (KOM) srazil před brankou Filipa Čecha a jde si odsedět dvě minuty. Zlín mel drtivý tlak a nyní si zahraje přesilovou hru.

34:05
    Dvě veliké šance Zlína! Nejprve si Kubiš obešel Hoviho, ale ten ho vycyhytal poté se odrazil puk před Siváka, který místo odkryté klece trefil padajícího Hoviho.

29:42
    Jaroslav Balaštík (ZLN) 2 min nedovolené bránění.

28:31
    Po odrazu od Zubíčkové hokejky selhal ve stoprocentní šanci hostující Hruška.

27:50
    Duba skvěle zasahuje proti střele Stehlíka.

27:16
    Jan Švrček (ZLN) 2 min nedovolené bránění.

27:07
    Kubiš přenechal v obrovské šanci puk Rachůnkovi ,ale ten Hoviho nepřekonal. Vyraženou střelu ještě dorážel Švrček, ale ten trefil bránícího beka Komety a vyslal tak do protiútoku Hubáčka, který vybojoval faul.

24:31
    Pavel Kubiš (ZLN) 2 min za podražení.

23:15
    Domácí mají drtivý tlak, který vyústil v neproměněnou šanci Balaštíka a Lešky.

21:30
    Sotva se Kometa ubránila tak bude čelit dalšímu oslabení. Pavel Mojžíš je vyloučen na dvě minuty za sekání.

19:23
    Zlín bude hrát přesilovou hru 5na3. Vyloučen je Tomáš Houdek (KOM) 2 min za podražení.

18:58
    Tomáš Malec (KOM) 2 min za držení. Na závěr první třetiny přesilovka pro Zlín.

18:33
    Do obrovské šance se dostal Veselý, ale ani na dvakrát Dubu nepřekonal.

15:42
    Huml (KOM) fauloval při přechodu do útoku a jde si odsedět dvouminutový trest.

12:24
    První přesilová hra pro hosty. Vyloučen je Bedřich Köhler (ZLN) dvěma minutami za krosček.

9:36
    Máme vyrovnáno! Nahození Galvase zachytil Rachůnek jehož střelu vyrazil Hovi před odkrytou branku, kde se první kotouče dotkl STANISLAV BALÁN a vyrovnává stav utkání na 1:1. Asistence: Ivan Rachůnek.

8:29
    Hosté se dostávají do vedení. Radim Hruška si obešel obránce a kličkou obešel i zlínského brankáře a poté poslal puk před branku dojíždějícímu ONDŘEJI VESELÉMU, který trefil odkrytou branku. Asistence: Hruška, Bičánek.

4:41
    Domácí si zahrají jako první přesilovou hru. Jaroslav Svoboda (KOM) 2 min za hákování. Buly před brankou hostí.

3:50
    Kvapil vybojoval puk za brankou a předložil jej před branku volnému Veselému, kterého vychytal parádním zákrokem Duba.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 10. Balán (Rachůnek), 40. Kubiš (Sýkora), 46. Vlach (Holík) - 9. Veselý (Hruška, Bičánek), 57. Hubáček

Berani Zlín: Duba - Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Řezníček, Lučka, Míka - Balaštík, Leška, Köhler - J. Ondráček, Balán, Rachůnek - Kubiš, T. Sýkora, Sivák - Holík, Roman Vlach, F. Čech.
    HC Kometa Brno: Hovi - Houdek, Stehlík, Bičánek, Zubíček, Mojžíš, Malec - Erat, Jaroslav Svoboda, Hubáček - Veselý, R. Hruška, Kvapil - Jakub Svoboda, Brabenec, Huml - Křivohlávek.

Rozhodčí: Souček, Turčan - Gebauer, Lederer