Benátky n/J – Litoměřice 4:2 (kon.) | Jihlava – Kadaň 4:1 (kon.) | Znojmo – Třebíč 3:2 (kon.)
Chomutov – Havlíčkův Brod 7:1 (kon.) | Olomouc – Tábor 1:3 (kon.) | Písek – Chrudim 6:1 (kon.)
Ústí n/L – Beroun 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Hr. Králové 4:6 (kon.)
Piráti Chomutov
7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 15.12.2010, 17:30 • ČEZ stadion • 1. liga (ČR)

Domácím se dokonale podařila odveta za předchozí prohru na ledě Rebelů, kde utrpěli porážku 2:7. V dnešním zápase byli jednoznačnými pány na ledě a potvrdili své vedoucí místo v tabulce 1. ligy. (19:48:30)

58:00
    Ohlášeny poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:35
    Před Kraftem musel Neruda hasit vyjetím daleko od své branky.

56:52
    Rytnauer se nechce smířit s vysokou porážkou a snažil se překonat jarinu. ten si jeho pokus pohlídal a puk přikryl na prsou.

56:40
    Icing domácích.

55:40
    Jíra svým dobrým forčekingem získal puk, vystřelil však nepřesně.

55:30
    Utkání je rozhodnuto a tak se jen dohrává.

55:03
    Ofsajd hostů.

54:41
    Hosté v plném počtu toho domácím v jejich přesilovce moc nedovolili.

54:00
    Kuběna o puk v rohu přišel a hosté vyhazují.

53:40
    Pískána hra vysokou holí, vhazuje se po pravici domácího brankáře.

53:15
    Hosté vyhazují.

52:41
    Hostující Rytnauer dostává 2 minuty za podražení.

52:20
    Hosté ostřelovali Jarinu ze všech stran, bohužel ani jedna střela si cestu mezi tyče nenašla.

51:38

51:00
    Domácí v nájezdu 2 na 1. Škoda že Radulay volil raději střelu kterou branku Nerudy minul.

50:17
    Domácí teď zle zavařili hostující pětici. Neruda se na to už nemohl dívat a raději puk přidržel.

59:38
    Domácí hráli v šesti a dostávají 2 minuty. Trest si odsedí autor sedmé branky Kůs.

48:43
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Další výstavní trfa sz dílny chomutovských hokejistů. Petr Mudroch se proháčkoval přes tři hráče soupeře a předložil výstavní přihrávku najíždějícímu Jaroslavovi Kůsovi, pro kterého bylo už jednoduché prostřelit bezmocného Nerudu.

48:02

47:34
    Opět pálil od modré Kántor, Neruda byl pozorný a puk ukryl v lapačce.

46:55
    První polovinu oslabení hosté přečkali celkem bez problémů.

46:02
    Hosté hráli v šesti a dostávají 2 minuty. Trest si odsedí Švaňhal.

45:14
    Domácí se prosazují pošesté. rychlo křižnou přihrávku od Kántora přes celé pásmo proměňuje střelou přes přesunujícíseho Nerudu TIBOR RADULAY.

44:50
    Hraje se převážně ve středním pásmu bez šancí na obou stranách.

43:42
    Stromko dostal hezkou přihrávku do jízdy, jeho rychlou střelu zápěstím Jarina vyrazil jen tak tak betonem do ochranné sítě.

42:30
    Třetina vyzkoušel pozornost Jariny střelou z mezikruží. Ten na ní viděl a v poklidu jí vyrazil.

41:23

51:15

40:25
    Kántorova dělovka branku Nerudy těsně minula.

40:15
    Domácí začínají svůj útok za Jarinovou brankou.

40:01

Za chvilku nás čeká třetí třetina a domácí mají před sebou ještě výhodu jednoho muže v poli po dobu 1:23 min.

Další třetina začne přibližně v 19:15 hod. .

Ve druhé třetině se obraz hry nezměnil.Hra byla vyrovnaná z obou stran. Domácí nejprve svůj náskok zvýšili, hosté pak kontrovali brankou ve dvounásobné přesilovce. V poslední minutě ale domácí svůj náskok opět zvýšili a vybudovali si doufejme dostatečný náskok do poslední třetiny.

40:00

39:54
    Ofsajd domácích.

39:23
    Vyloučen hostující Zábranský na 2 minuty za hákování.

39:05
    MILAN KRAFT předvedl krásný slalom hostující obranou a skvěle provedeným blafákem nedal Nerudovi šanci zasáhnout.Asistence: Pavel Kuběna a Robert Kántor

38:31
    Seman hledal svou přihrávkou svého spoluhráče, puk raději Neruda po několika odrazech přidržel.

37:30
    Muchova střela od modré přesná nebyla a do dobrý metr minula levou tyč Nerudovi branky.

36:04

35:43
    Neruda raději nahození na svou branku přidržel.

35:25
    Bombic na modré o puk přišel a hosté šetří čas.

34:55
    Po buly hosté opět vyhazují.

34:45
    Kántorovu dělovku od modré Neruda našel ve svém plastrónu.

34:10
    Hosté hned vyhazují až k Jarinovi.

34:04
    Hosty oslabuje Morava, který dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

33:05
    Skořepova střela příklepem z mezikrůží jen těsně minula pravý roh Nerudovi branky.

32:31

32:30
    Domácí vyhazují.

32:00
    V pokračující přesilovce 5 na 4 se zatím domácí dobře brání. Hosté povzbuzeni snížením pookřáli a je jich najednou plný led.

30:54
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Dvounásobnou přesilovku hosté rychle využívají a snižují. Po rychlé kombinaci se prosadil MIROSLAV TŘETINA, který z blízka nedal jarinovi šanci zasáhnout. Asistence: Vojtěch Němec.

30:31
    Havíř hákoval a domácí jdou do tří na 1:32 min.

30:15
    Hosté se sami dostávají z útočného pásma.

30:03
    Domácí Jíra měl moc vysoko hokejku a dostává 2 minuty.

29:41
    Pískáno sevření puku, vhazuje se po pravici Nerudy.

29:00
    Domácí v nájezdu 3 na 2. Hřebej volil střelu, ta byla ale sražena do rohu.

28:22

28:00
    Kempný netrefil poloodkrytou domácí branku, největší šance hostů ve 2. třetině.

27:28

26:50
    Hosté kombinují, ke střele se ale nedostali.

26:22
    Vyloučen domácí Seman na 2 minuty za hákování. Bude se hrát 4 na 4.

26:10
    Další Bombicova střela byla sražena.

25:55
    Bombicova dělovka skončila v lapačce Nerudy.

25:28
    Švaňhal( HB) sekal a už sedí na 2 minuty na hanbě.

25:19

25:00

24:10
    Pavlík vyslal nepříjemnou střelu od modré se kterou Jarina poradil a vyrazil jí do rohu.

23:19
    Vyloučen domácí Zucker na 2 minuty za držení hole protihráče.

22:52
    Domácí zavřeli rebely v jejich pásmu a nakonec závar končí 4. brankou. Kántor vystřelil od modré, puk se od mantinelu odrazil přímo na hůl MARKA SIKORY, pro kterého nebyl problém puk uklidit do poloodkryté branky hostů.

22:09
    Domácí hráč sražen na branku Nerudy, hlavní vykazuje hru do středního pásma.

21:47
    Úmyslný ofsajd domácích.

20:41
    Hřebejk hne prověřil Nerudu, ten své mužstvo podržel a střelu z bezprostření blízkosti zneškodnil.

20:01
    V brance hostů došlo ke střídání, Suuchana nahradil Neruda.

20:01

Tak jsme se dozvěděli, že hostují Jelínek utrpěl otřes mozku.

V první třetině se hrál celkem vyrovnaný hokej. Domácí ale na rozdíl od hostů své šance dokázali využít a vypracovali si tak tříbrankový náskok. Další třetina začne asi v 18:23 hod.

20:00

19:48
    Ofasajd domácích.

16:21
    Domácí zvyšují svůj náskok, střelou od modré prostřelil vše včetně Suchana PAVEL KUBĚNA. Asistence: Roman Prošek.

15:50
    Hosté trefili břevno.

15:00
    Hosté si nepřesně přihráli na modrou, do brejku se dostal Sikora, neměl ale moc sil a byl dojet jedním z obránců hostů.

14:40
    Domácí opět vyhazují.

14:20
    Kempného střelu Jarina v poklidu přidržel na prsou.

14:05
    Domácí vyhazují, hosté zatím nevystřelili.

13:44
    Hosté si zahrají také přesilovku, vyloučen domácí Chlouba na 2 minuty za sekání.

12:50
    Další nahození na svou branku musel řešit Suchan.

12:25
    Hosté jsou zaskočeni, domácí jsou jednoznačnými pány na ledě.

11:13
    Tak na rozdíl od první přesilovky, která se vůbec domácím nepovedla, tuto využívají a zvyšují svůj náskok. Milan Kraft se krásně z rohu proháčkoval před Suchana, který jeho střelu vyrazil jen na hokejku FILIPA SEMANA, který do poloodkryté branky neměl problém puk zamést.

10:43
    Hostující Němec hákoval a dostává 2 minuty.

10:35
    Hned z protiútoku Jarina raději nahození na svou branku přidržel.

10:20
    Proškovu střelu od modré Suchan viděl a vyrazil jí do rohu.

10:07
    Kuběna nedokázal prostřelit Suchana, ten svůj tým teď uchránil od další branky ve své síti.

9:30
    Hosté začínají z protiútokem od své branky.

8:34
    Seman z úhlu branku netrefil.

7:54
    Hosté jsou v plném počtu.

6:50
    První polovina přesilovky domácím moc nevychází, hosté se velice dobře brání.

5:54
    Hostující Kempný vyhodil puk z vlastní třetiny mimo mantinely a dostává 2 minuty za zdržování hry.

5:39
    Petr Mudroch vystřelil od modré a jeho střelu tečoval za bezmocného Suchana ROMAN CHLOUBA.

4:26
    Po závaru před svou brankou puk raději Jarina přidržel.

3:32
    Kuběna místo střely hledal svého spoluhráče, z protiútoku zahrozil Zohorna, který ale branku netrefil.

2:35
    A Jarina už je zase zpět po dalším přerušení v brance.

V přerušené hře Jarina opustil ledovou plochu a musí střídat, na ledě je Hanuljak.

Tak je hostující hráč odnášen na nosítkách, co se přesně stalo není jasné. Faul to ale rozhodně nebyl.

2:23
    Hostující Jelínek zůstává na ledě, hra je přerušena. Nevypadá to zatím nijak dobře, v pohotovosti jsou i nosítka.

2:10
    Davídek v šanci, Suchan byl ale pozorný.

1:058
    Skořepa hledal před brankou najíždějícího Jíru, bohužel jeho přihrávka nebyla dostatečně přesná.

0:36
    Meindl se proháčkoval až před Jarinu, byl ale tísněn obráncem domácích a tak měl Jarina ulehčenou úlohu při přikrytí puku.

0:05
    Buly vyhráli domácí a hned se dali do útoku.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Pavel Kadeřábek

Branky a nahrávky: 6. Chlouba (Mudroch), 12. Seman (Kraft), 17. Kuběna (Prošek), 23. Sikora (Kántor), 40. Kraft (Kuběna, Kántor), 46. Radulay (Kántor), 49. Kůs (Mudroch) - 31. Třetina (Němec)

Piráti Chomutov: Jarina(Hanuljak) - Kántor, Bombic - Havíř, Mudroch - Mucha, Prošek - Pulpán - Hřebejk, Kraft, Kuběna - Kůs, Skořepa, Jíra - Seman, Sikora, Davídek - Zucker, Chlouba, Radulay
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan(Neruda) - Morava, Zítka, Zábranský, Knotek, Roth, Stromko, Švaňhal, Sova, Zohorna, Jelínek, Vošmik, Fiedler, Němec, Meindl, Rytnauer, Sedlák, Soldán, Třetina, Pavlík, Kempný

Rozhodčí: Lacina - Beneš, Štofa