Benátky n/J – Litoměřice 4:2 (kon.) | Jihlava – Kadaň 4:1 (kon.) | Znojmo – Třebíč 3:2 (kon.)
Chomutov – Havlíčkův Brod 7:1 (kon.) | Olomouc – Tábor 1:3 (kon.) | Písek – Chrudim 6:1 (kon.)
Ústí n/L – Beroun 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Hr. Králové 4:6 (kon.)
Piráti Chomutov
7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 15.12.2010, 17:30 • ČEZ stadion • 1. liga (ČR)

59:39
    Kraft ve 100% šanci, Neruda se zaskvěl.

52:41
    Hostující Rytnauer dostává 2 minuty za podražení.

59:38
    Domácí hráli v šesti a dostávají 2 minuty. Trest si odsedí autor sedmé branky Kůs.

48:43
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Další výstavní trfa sz dílny chomutovských hokejistů. Petr Mudroch se proháčkoval přes tři hráče soupeře a předložil výstavní přihrávku najíždějícímu Jaroslavovi Kůsovi, pro kterého bylo už jednoduché prostřelit bezmocného Nerudu.

46:02
    Hosté hráli v šesti a dostávají 2 minuty. Trest si odsedí Švaňhal.

45:14
    Domácí se prosazují pošesté. rychlo křižnou přihrávku od Kántora přes celé pásmo proměňuje střelou přes přesunujícíseho Nerudu TIBOR RADULAY.

39:23
    Vyloučen hostující Zábranský na 2 minuty za hákování.

39:05
    MILAN KRAFT předvedl krásný slalom hostující obranou a skvěle provedeným blafákem nedal Nerudovi šanci zasáhnout.Asistence: Pavel Kuběna a Robert Kántor

34:04
    Hosty oslabuje Morava, který dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

30:54
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Dvounásobnou přesilovku hosté rychle využívají a snižují. Po rychlé kombinaci se prosadil MIROSLAV TŘETINA, který z blízka nedal jarinovi šanci zasáhnout. Asistence: Vojtěch Němec.

30:31
    Havíř hákoval a domácí jdou do tří na 1:32 min.

30:03
    Domácí Jíra měl moc vysoko hokejku a dostává 2 minuty.

28:00
    Kempný netrefil poloodkrytou domácí branku, největší šance hostů ve 2. třetině.

26:22
    Vyloučen domácí Seman na 2 minuty za hákování. Bude se hrát 4 na 4.

25:28
    Švaňhal( HB) sekal a už sedí na 2 minuty na hanbě.

23:19
    Vyloučen domácí Zucker na 2 minuty za držení hole protihráče.

22:52
    Domácí zavřeli rebely v jejich pásmu a nakonec závar končí 4. brankou. Kántor vystřelil od modré, puk se od mantinelu odrazil přímo na hůl MARKA SIKORY, pro kterého nebyl problém puk uklidit do poloodkryté branky hostů.

20:01
    V brance hostů došlo ke střídání, Suuchana nahradil Neruda.

16:21
    Domácí zvyšují svůj náskok, střelou od modré prostřelil vše včetně Suchana PAVEL KUBĚNA. Asistence: Roman Prošek.

15:50
    Hosté trefili břevno.

13:44
    Hosté si zahrají také přesilovku, vyloučen domácí Chlouba na 2 minuty za sekání.

11:13
    Tak na rozdíl od první přesilovky, která se vůbec domácím nepovedla, tuto využívají a zvyšují svůj náskok. Milan Kraft se krásně z rohu proháčkoval před Suchana, který jeho střelu vyrazil jen na hokejku FILIPA SEMANA, který do poloodkryté branky neměl problém puk zamést.

10:43
    Hostující Němec hákoval a dostává 2 minuty.

10:07
    Kuběna nedokázal prostřelit Suchana, ten svůj tým teď uchránil od další branky ve své síti.

5:54
    Hostující Kempný vyhodil puk z vlastní třetiny mimo mantinely a dostává 2 minuty za zdržování hry.

5:39
    Petr Mudroch vystřelil od modré a jeho střelu tečoval za bezmocného Suchana ROMAN CHLOUBA.

Pavel Kadeřábek

Branky a nahrávky: 6. Chlouba (Mudroch), 12. Seman (Kraft), 17. Kuběna (Prošek), 23. Sikora (Kántor), 40. Kraft (Kuběna, Kántor), 46. Radulay (Kántor), 49. Kůs (Mudroch) - 31. Třetina (Němec)

Piráti Chomutov: Jarina(Hanuljak) - Kántor, Bombic - Havíř, Mudroch - Mucha, Prošek - Pulpán - Hřebejk, Kraft, Kuběna - Kůs, Skořepa, Jíra - Seman, Sikora, Davídek - Zucker, Chlouba, Radulay
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan(Neruda) - Morava, Zítka, Zábranský, Knotek, Roth, Stromko, Švaňhal, Sova, Zohorna, Jelínek, Vošmik, Fiedler, Němec, Meindl, Rytnauer, Sedlák, Soldán, Třetina, Pavlík, Kempný

Rozhodčí: Lacina - Beneš, Štofa